Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

sve je lakse sa parama u dzepu
itekako su bitne ... ko ima ide egipat
ko nema pizdi i skakuce ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Citat: hurricane poslato 11 Novembar, 2016, 22:35
...bogat siroma¹an, sve je to relativno, samo zdravi da smo..
pa, zdravlje kosta, malo sutra ces se izleciti ako nemas para
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

to to ....
sve je lakshe kad se ima kesha ...
ok mozda nije najbitniji kako neki kazu
ali tvrdim da je jako bitan ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Biker-Boy

Ako zakacis grip, ili nesto ne previse tesko, nemas brige izlecices se,
ali, ako te usere pa dobijes neku zescu bolestinu, sjebo si se, treba ti gomiletina para da se izlecis
zavrsis ko ovi sirotani po novinama i fejsbuku koji se lece sa sms-ovima, vecina njih zavrse u kovcegu...
Nazalost zivimo u tako skrojenom svetu da je novac veoma VEOMA bitan, o kojoj god sferi zivota pricali, pogotovo u zdravlju.
I feel the need..... the need for speed !!!


mi¹ko_kolo

Citat: Bojan poslato 11 Novembar, 2016, 18:39
Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Novembar, 2016, 15:16
Citat: redshadow poslato 11 Novembar, 2016, 12:45
Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2016, 11:01
Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.

po nekoj tamo definiciji da. u realnosti ne.
ako dodje do `crvenog` brzo se covek naoruza. setati okolo sa topovima nije potrebno i ne samo to
nego je i preduslov za pravljenje sranja od banalne situacije.
Ne prièamo o ovoj realnosti, gde neki smemo da imamo a neki ne smete da imate oru¾je. Prièamo o situaciji gde svi znamo da svi imaju i gde niko ne umi¹lja da je u superiornoj poziciji u odnosu na ostale. I svi zbog toga respektuju onog drugog jer znaju da vrlo lako mogu da gledaju u usta cevi.
Vidis Misko apsolutno nisi u pravu. Trebamo realnost gde deca nece misliti da je cool biti drkos, gde je cast, ljubaznost i i uctivost na prvom mestu. Oruzje nista ne resava, ono slabicima daje moc i privid da su jednaki sa ostalim. Pogledaj kriminal i zivot u drzavama gde je oruzje dozvoljeno i tamo gde nije, Ako se ne varam ti si bar putovao

Ko prièa o tome da se deca vaspitavaju da budu olo¹?! As of September 2010, the Canadian Firearms Program recorded a total of 1,831,327 valid firearm licences, which is roughly 5.4% of the Canadian population. In 2005 almost 16% of households in Canada possessed firearms of some kind. Kakva je statistika za Kanadu, ¹to se tièe ubistava vatrenim oru¾jem?

TEEfqd

druge su okolnosti u kanadi misko. npr ne granice se sa meksikom jebenim

DebeliZmaj

ma hajde ... teksas arkanzas ... dozovoljeno otvoreno nosenje oruzija
cak za prikriveno nosenje treba posebna dozvola... ono shetju sa puskama
na ledjima opushteno ... ubijaju se nozevima, najvishe ubistava od pcela,
pa sa konja i slichno...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bojan

Citat: mi¹ko_kolo poslato 12 Novembar, 2016, 00:51
Citat: Bojan poslato 11 Novembar, 2016, 18:39
Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Novembar, 2016, 15:16
Citat: redshadow poslato 11 Novembar, 2016, 12:45
Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2016, 11:01
Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.

po nekoj tamo definiciji da. u realnosti ne.
ako dodje do `crvenog` brzo se covek naoruza. setati okolo sa topovima nije potrebno i ne samo to
nego je i preduslov za pravljenje sranja od banalne situacije.
Ne prièamo o ovoj realnosti, gde neki smemo da imamo a neki ne smete da imate oru¾je. Prièamo o situaciji gde svi znamo da svi imaju i gde niko ne umi¹lja da je u superiornoj poziciji u odnosu na ostale. I svi zbog toga respektuju onog drugog jer znaju da vrlo lako mogu da gledaju u usta cevi.
Vidis Misko apsolutno nisi u pravu. Trebamo realnost gde deca nece misliti da je cool biti drkos, gde je cast, ljubaznost i i uctivost na prvom mestu. Oruzje nista ne resava, ono slabicima daje moc i privid da su jednaki sa ostalim. Pogledaj kriminal i zivot u drzavama gde je oruzje dozvoljeno i tamo gde nije, Ako se ne varam ti si bar putovao

Ko prièa o tome da se deca vaspitavaju da budu olo¹?! As of September 2010, the Canadian Firearms Program recorded a total of 1,831,327 valid firearm licences, which is roughly 5.4% of the Canadian population. In 2005 almost 16% of households in Canada possessed firearms of some kind. Kakva je statistika za Kanadu, ¹to se tièe ubistava vatrenim oru¾jem?
Gde nadje Kanadu Misko, sve zemlje u kojima dobar dio populacije zivi u divljini imaju oruzje kroz opsti procenat.
pa sto ne uze GB i Norvesku, Svedsku.
Sve greske se ponavljaju sa sledecom generacijom Za to sam pomenuo decu.

mkt

bolje voziti ceo dan nego blejati po forumu i kenjati kako bi se vozio ceo dan

Lazic

Idi vozi po ovom sranju... ;D






Citat: Biker-Boy poslato 12 Novembar, 2016, 00:10
Ako zakacis grip, ili nesto ne previse tesko, nemas brige izlecices se,
ali, ako te usere pa dobijes neku zescu bolestinu, sjebo si se, treba ti gomiletina para da se izlecis
zavrsis ko ovi sirotani po novinama i fejsbuku koji se lece sa sms-ovima, vecina njih zavrse u kovcegu...
Nazalost zivimo u tako skrojenom svetu da je novac veoma VEOMA bitan, o kojoj god sferi zivota pricali, pogotovo u zdravlju.

Èovek je jedini oblik ¾ivota na planeti koji plaæa to ¹to je ovde...

goranvojska

Citat: Gavrolini poslato 12 Novembar, 2016, 00:22
Proliv
i ja brate.sta je ovo.celu noc presedeo u kupatilu i jos i povracao ko vestica.
sad ko da me kamion pregazio.

Gavrolini

Mene proslo. Sabio jutros po kile cvaraka i pola tegle ajvara.

DebeliZmaj

ajvar je dobar podmazuje digestivni trakt

elem.. kacamak je dobar da opere creva sve izbacish
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hattrick


bigbad86

Ja imao prekjuce proliv.  Kompletna stolica mi se pretvorila u neku vodicu osim kikirikija koji sam jeo vece pre toga. Znaci ono sece jbt ko da kenjam zilete...

Lazic

#20738
Tema o sraæki... ;D

edit:
pa to veæ imamo... ;D

Glava Dole

Ja sam iskusan serator od rodjenja, osetljiv stomak pa se zato i ne ukljucujem u raspravu, navikao inace... i horoskop mi cak kaze da je stomak osetljiv :D al imao i ja juce i prekljuce, bas tako... ko da me neko sece ziletom, kukao sam na solji, braon voda cista, takav skoro nisam imao... mozda vlada neki virus, prolivititis, ko ce ga znati :D