Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Gre¹ka! To se zove podjebavanje! ©to je mnogo gore od jebanja, jer od jebanja mo¾' da ti bude i lepo a od podjebavanja nikada.

balcan girl

slaninar je kontras i to je to :D sto se pre naviknes bice ti lakse :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Bojan poslato 10 Novembar, 2016, 23:15
Nisu to gradjani nego malogradjani.
Najvise sam volio te kucne nasilnike da vidim pred sami rat u Sarajevu kad su svi bili naoruzani i niko nije bio siguran dali je onaj drugi ludji od njega, pa u redu za benzin svi onako grupno cute i prebiraju kamencice po asfaltu. Nema kurcenja
Zato bi trebalo da svi budu naru¾ani stalno, garant bi bilo manje sranja... A i onda kad se desi lepo se poubijaju i manje papirologije i posla za sud...

balcan girl

jes vala samo sto neki ne mogu ni kucu da pogode :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


El Jefe

Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.
Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Tako je. Srbin je bio slobodan do posle Velikog rata. Tada je nareðeno razoru¾anje...

Lazic

Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2016, 11:01
Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.
+1 [cheers]

mali_zmaj

jin-jang

TEEfqd

Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2016, 11:01
Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.

po nekoj tamo definiciji da. u realnosti ne.
ako dodje do `crvenog` brzo se covek naoruza. setati okolo sa topovima nije potrebno i ne samo to
nego je i preduslov za pravljenje sranja od banalne situacije.

DebeliZmaj

dzimika koja me budi na sabajle ... u pola 12!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

naravno da sam iskoristio kad vec izlazim
da pojedem i burek ... oink!
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo

Citat: redshadow poslato 11 Novembar, 2016, 12:45
Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2016, 11:01
Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.

po nekoj tamo definiciji da. u realnosti ne.
ako dodje do `crvenog` brzo se covek naoruza. setati okolo sa topovima nije potrebno i ne samo to
nego je i preduslov za pravljenje sranja od banalne situacije.
Ne prièamo o ovoj realnosti, gde neki smemo da imamo a neki ne smete da imate oru¾je. Prièamo o situaciji gde svi znamo da svi imaju i gde niko ne umi¹lja da je u superiornoj poziciji u odnosu na ostale. I svi zbog toga respektuju onog drugog jer znaju da vrlo lako mogu da gledaju u usta cevi.

ZEMZEM

Za ovo hap¹enje sam negde proèitao da je ¾ena vozila pijana i odbila da uradi alko-test kad su je zaustavili.
Uz to vreðala i napadala patrolu saobraæajne a ovi su pozvali obiènu patrolu da je privedu.
Tu su se onda ume¹ali graðani i nastao pièvajz.

Bojan

Citat: mi¹ko_kolo poslato 11 Novembar, 2016, 15:16
Citat: redshadow poslato 11 Novembar, 2016, 12:45
Citat: El Jefe poslato 11 Novembar, 2016, 11:01
Само наоружан човек је слободан човек. И дужност наоружаног грађанина је да се супротстави тиранији. Зато свака држава тежи да своје грађане разоружа.

po nekoj tamo definiciji da. u realnosti ne.
ako dodje do `crvenog` brzo se covek naoruza. setati okolo sa topovima nije potrebno i ne samo to
nego je i preduslov za pravljenje sranja od banalne situacije.
Ne prièamo o ovoj realnosti, gde neki smemo da imamo a neki ne smete da imate oru¾je. Prièamo o situaciji gde svi znamo da svi imaju i gde niko ne umi¹lja da je u superiornoj poziciji u odnosu na ostale. I svi zbog toga respektuju onog drugog jer znaju da vrlo lako mogu da gledaju u usta cevi.
Vidis Misko apsolutno nisi u pravu. Trebamo realnost gde deca nece misliti da je cool biti drkos, gde je cast, ljubaznost i i uctivost na prvom mestu. Oruzje nista ne resava, ono slabicima daje moc i privid da su jednaki sa ostalim. Pogledaj kriminal i zivot u drzavama gde je oruzje dozvoljeno i tamo gde nije, Ako se ne varam ti si bar putovao

Joker

Biti naoruzan/biti slobodan, ne znaci samo biti naoruzan vatrenih oruzjem...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

jebes sto si slobodan kad si siromasan
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 11 Novembar, 2016, 22:23
jebes sto si slobodan kad si siromasan


Bolje biti bogat i zdrav, nego bolestan i siroma¹an. Jer ¹ta vredi siroma¹nom ¹to nema para, kad je bolestan?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

...bogat siroma¹an, sve je to relativno, samo zdravi da smo..