Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

e pa da ste ga saèuvali sad bi ga bilo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

monsterbnt

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 10:38
ako ti izda naredjenje i ne postupis po istom, ima pravo da intervenise.

Lupas gluposti. Nema nikakvo pravo da ti izdaje bilo kakvo naredjenje osim da ti zabrani da prelazis traku. Ako nisu postavili traku, ne mogu ti nista dok ih ne dodirnes. Svakako nema pravo da ti oduzima i unistava bilo sta cime ga snimas dok obavlja javni posao kao javni sluzbenik.
Smrt SVIMA!!!!

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

A i ona se pravi pametna,ako si pila duvaj,pa plati kaznu....kad god sam pio i zaustavili me ,jesi pio,jesam,koliko-toliko..,da li bi ste duvali,pa bas ako moram..,pa sta sad pita on mene,more li dvajs marki..,ne more imamo ovog u civilu u kontroli,ajd pi¹i za pojas..on veli ajd nisi stra¹an...,i uvjek vrlo va¾no pitanje na kraju gdje radi¹...,ja im ka¾em,oni eto nas sutra treba nam ne¹to,pravim kuhinju....,jebaj ga...
jin-jang

clutch&brake

Citat: monsterbnt poslato 10 Novembar, 2016, 15:45
Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 10:38
ako ti izda naredjenje i ne postupis po istom, ima pravo da intervenise.

Lupas gluposti. Nema nikakvo pravo da ti izdaje bilo kakvo naredjenje osim da ti zabrani da prelazis traku. Ako nisu postavili traku, ne mogu ti nista dok ih ne dodirnes. Svakako nema pravo da ti oduzima i unistava bilo sta cime ga snimas dok obavlja javni posao kao javni sluzbenik.

ma sta ti znas? kao da ceo dan ides i slikas po gradu. molim te
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

Èak ni to, aparat slika, on ga samo pridr¾ava i pritiska dugme...

Slaninar

Citat: monsterbnt poslato 10 Novembar, 2016, 15:45

Lupas gluposti. Nema nikakvo pravo da ti izdaje bilo kakvo naredjenje osim da ti zabrani da prelazis traku. Ako nisu postavili traku, ne mogu ti nista dok ih ne dodirnes. Svakako nema pravo da ti oduzima i unistava bilo sta cime ga snimas dok obavlja javni posao kao javni sluzbenik.

E, sasvim je moguæe da lupam gluposti. Znam da u zakonu postoji reèenica da je policajac ovla¹ten da zabrani snimanje i da se to u praksi radi kad treba. Mo¾da to pravnici drugaèije tumaèe i mo¾da bi to na sudu ispalo drugaèije - ne bi bilo ni prvi ni poslednji put da pravnici imaju neki svoj jezik, plus uverenje sudije i praksa... ko zna.

Isto tako pi¹e da ima ovla¹tenje da izdaje nareðenje drugog tipa. Takoðe, znam da u sluèaju da nareðenje nije opravdano (deset sklekova i slièno, ¹to Uff ka¾e), policajac za to disciplinski i krivièno odgovara.

Isto tako znam da je MUP veæ decenijama PR agencija, tako da ako narod negoduje (ili ako neko bitan najebe), kazniæe i najebaæe èak i ako je radio po zakonu - uvek se mo¾e tumaèiti i ovako i onako. Pravu istinu neæemo saznati iz novina svakako.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


UFF

Citat: Slaninar poslato 10 Novembar, 2016, 11:02
Citat: UFF poslato 10 Novembar, 2016, 10:39
npr izda mu naredjenje da uradi 20 sklekova? :D

Ako nije nareðenje za krivièno delo, koliko znam mora¹ da uradi¹, ali se posle ¾ali¹, pa on posle najebe.

klako da uradis 20 ako ne mozes ni 2? :D

monsterbnt

Ne smes da snimas jedino policajce u civilu koji su na zadatku. Uniformisane mozes da snimas do mile volje. Ljudi jos uvek misle da vaze komunisticki zakoni po tom pitanju ali grese. Svakako ne sme ni na koji nacin da ti unistava ni snimak ni opremu. Kabadahijsko otimanje telefona kojim snimas i lupanje istog je ozbiljan prekrsaj za koji budu debelo kaznjeni.
Smrt SVIMA!!!!

DebeliZmaj

vidi saobracajce moze drkash samo kada si u fulu ispravan, papiroloski pomriven i trezan ko zmaj na chaju :")
dakle pre neku godinu kad sam glumio pijanog bajkera da omladinci koji su popili prodju, sve u fulu reg, papiri na
moje ime, nove gume, saobrcajana, drozirao se cajem itd... pa sam mogao polako da skidam opremu pa papir
pa ovoono pa da se polako oblachim itd...
e sad nikako ne pravdam ovo oduzimanje telefona, kao ni to obaranje na zemlju zene itd... jbt kad joj vec imaju
podatke ... pusti budalu pa je sutra pokupish kod kuce, osim ako nije uhapshena sa gudorom, oruzijem sta vec
ima budala ... al nikako pandur da se zalece posle na coveka da ga gura itd.. i to kad se covek udalji ovaj se
zalece na njega .. budala ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Realno, samo to i nervira u celom snimku, kao da su ometali lopove u kraði...

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Novembar, 2016, 18:42

e sad nikako ne pravdam ovo oduzimanje telefona, kao ni to obaranje na zemlju zene itd...

Obaranje na zemlju je neophodno ako je hapse i vezuju - na prvom mestu da spreèe da ona sebe povredi, a zatim i njih. To je standardna procedura.

Ja jo¹ nisam imao video da policajac pravo problem, ako ti ne pravi¹ problem. Èak i ako su nadrkani i napaljeni pri prvom kontaktu, kad skontaju da si cool i normalan, spuste loptu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 10 Novembar, 2016, 18:57
Realno, samo to i nervira u celom snimku, kao da su ometali lopove u kraði...

Tome je prethodilo kenjanje, prila¾enje, uno¹enje i onda jo¹ uzeo sav va¾an da snima telefonom.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic


DebeliZmaj

neka moja sira rodbina slavila nesto,
sve pijano i naoruzano ... dodje patrola
druga treca cetvrta... ovi isto oce se biju
sa njima.. dolazi vojna policija ovi hoce
i sa njiam se biju ...

i jedni i druge lepo preko puta stali ..
sacekali da se zavrahi ``svetkovina``
kako je koji kretao tako popisali kola
snimke .. posle su jedno po jednog
pokupili ...

:0 dakle moze i tako ... nije bilo potrebe
da se ulazi u sukob sa grdjanima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bojan

Nisu to gradjani nego malogradjani.
Najvise sam volio te kucne nasilnike da vidim pred sami rat u Sarajevu kad su svi bili naoruzani i niko nije bio siguran dali je onaj drugi ludji od njega, pa u redu za benzin svi onako grupno cute i prebiraju kamencice po asfaltu. Nema kurcenja

mrle

¹ta kod da s enapi¹e, ovaj slaninar ide uz kurac, niz kurac.


A to se zove jebanje.