Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

sigurno je to platio amerièki ambasador sa maskiranim amerièkim marincima :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 05 Novembar, 2016, 02:40
mUFF jel to jutro ili noc sa onim mega reflektorima ?


zora

za to vreme svuda po gradu vedro a kod mene zona sumraka

a reflektore uskoro menjam za jace, skidam ove od 150w
kupio sam od 400w  [ludak]

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Nisam
Dosta su skuplji u nabavci ako uopste postoji neki koji moze da da svetlost ekvivalentne snage ovoj metalhalogenoj od 400w i osetljiviji na oscilacije napona a posto ja ne placam struju ne interesuje me koliko trose :D

Slaninar

Za¹to sam pretpostavio da je tako...  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Evo sta jedino mozda moze da zameni tu metalhalogenu od 400w ali nisam siguran i vidi cene u kini a ko zna koliko bi kostale kod nas
A uzevsi u obzir da se moze lako desiti da se pokvari cak i kad bi kupovao moralo bi biti od domace firme sa garancijom
I kad se tu ugradi i drzava i ta firma koliko ce kostati?

http://image.prntscr.com/image/564c49aac9c24f1bbe4043a2ebab6e90.png
http://image.prntscr.com/image/6ae67f9479a640b2b59d26d355006657.png
http://image.prntscr.com/image/b9d6baf555c847268364708128ec710b.png

Lazic

Citat: sremac poslato 05 Novembar, 2016, 02:17
na èemu li ste proveravali svi dejstvo da mi je znati   [djavo]  ;D ;D 
Na mom gepeku od bube... ;D Stajala boca sa strane zgurana i u¹tinem je nosaèem gepeka, taman da malo procuri...

DebeliZmaj

jagodinka: jest more skroz si u pravu .. ovo je neka debela mrznja ... ne bi me cudilo joj neko saspe neko kiselinu u facu
ili namesti silovanje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Ma ovo je samo nekom bilo dosadno :)  btw to sto je zensko i vozi motor ne znaci da mozda nije i zasluzila. Mozda je nekom nesto ozbiljno zgresila.

Slaninar

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2016, 09:17
Evo sta jedino mozda moze da zameni tu metalhalogenu od 400w ali nisam siguran i vidi cene u kini a ko zna koliko bi kostale kod nas
A uzevsi u obzir da se moze lako desiti da se pokvari cak i kad bi kupovao moralo bi biti od domace firme sa garancijom
I kad se tu ugradi i drzava i ta firma koliko ce kostati?

Meni se LED rasveta najvi¹e isplati. Jedino se nisam jo¹ igrao sa tim reflektorima.

Ova ostala rasveta - cene su dosta pale, radi dugo, pouzdano, malo greje u odnosu na ostale sijalice i ubedljivo najmanje struje tro¹i. Veæina ima ugraðen u sebi trafo za za¹titu od promene, ili lo¹eg napona. Skuplje marke, tipa Philips, daju i preko pet godina garancije.

Naravno, ako ne plaæa¹ struju, a zna¹ i mo¾e¹ sam to da menja¹ kad pregori i nije ti cimanje, onda je svakako bolje re¹enje to ¹to veæ ima¹.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86


PECA BMW

Krenuli po gradovima da kao ulicnu rasvetu posavljaju neke led glave ( ima tri reflektora na jednom lampionu) i to svetli ubija , Videh u Cupriji u centru par takvih i u nekom "selu" prema Petrovcu ...

Ono treba naci , ubija kako svetli ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bigbad86

Ima i u Svilajncu, stvarno svetli ubija al kolko kosta, ne znam. U stvari to je to selo prema Petrovcu na Mlavi ako si na to mislio.

Lazza

U Sv ima Led rasvete koju je pravila ino firma koja se nalazi tamo. Nije jeftina za nase potrebe. Distributer je Buck iz Beograda

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

Slaninar

Treba samo paziti, kad se uzima za spoljnu rasvetu, gledati boju svetla od 2700 Kelvina. One "hladnije", kao dnevno svetlo, tipa 3500 i vi¹e kelvina (4500 je ba¹ dnevno) su dobre za radionicu, ali za ostalo nisu, utièu lo¹e na san.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Ja koristim samo njihove sijalice za kucu, nikad problem sa garancijom nisam imao

Lazic

Citat: Slaninar poslato 06 Novembar, 2016, 13:06
Treba samo paziti, kad se uzima za spoljnu rasvetu, gledati boju svetla od 2700 Kelvina. One "hladnije", kao dnevno svetlo, tipa 3500 i vi¹e kelvina (4500 je ba¹ dnevno) su dobre za radionicu, ali za ostalo nisu, utièu lo¹e na san.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole

Jeste, sigurno ce da spava sa otvorenim ocima ispod upaljenog reflektora [rofl]