Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: penzos poslato 12 Septembar, 2016, 09:23
Dvoica momaka iz Èaèka se trkala po Ovèarko Kablarskoj klisuri i sudarili se, pretekli ali gadno olupani,...  gadan dan sve mu jebem

zna li se nesto vise o ovome, na netu nigde ne pise?

penzos

Juèe popodne, bila policija, .... Drugar podelio na FB, oni ba¹ nai¹li pa pomagali da se pomere motori, javljali roditeljima, jng, nije aktuelna vest, nema znate veæ koga
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Aussweis

Narucim pre nekog vremena merac temperature vode za auto preko Ali expresa, danas mi stigne..

Vrednost je bila uz free shipping 13.68 dolara, stigne mi paket uz dodatni trosak od 450 rsd, PDV 301 rsd, 100 rsd carina, 50 rsd postarina...

Nisam osiromasio za 450 rsd, ali me nervira sto ova nasa govna uzimaju svaki dinar moguci koji mogu da izvuku  [prebicute]  iserem se drzavi i drzavnicima u usta i utabam petom  ;D

A i da demantujem one koji govore da ne mogu da naplate i da ni ne naplacuju...



P.S. cekam jos adapter za senzor koji je bio manje od dva dolara, da vidim koliko ce tu da mi uzmu para  [rofl]
Sve ima cenu ili čast!

Glava Dole

Danas sve ok, tvrda kocnica, nisam morao da je drukam ni nista... evo sad dosao iz voznje, aj da sam nesto radio nego nista, skinuo celjusti, izvadio plocice, bacio oko na klipove, spakovao nazad i nadrukao i sad sve ok...

Nasao sisicu u auto radnji, najslicniju ovoj, mislim da ce da odgovara... bila je samo ta i jos jedna vrsta, neka duplo duza od ove, ta sigurno nije, ova je skoro pa ista... jedino nzm da li ce navoj da odgovara, al i da odgovara dzaba mi kad ne mogu ovu da odvijem ni s aovim kljestima
zapeo sam ko konj i ne mrda, osteti i ove zube na kljestima, ne smem jace otkinucu je... desilo se vec caletu davno na jugicu... zato je ona i ostacena, vrv jer je spekla pa pokusavali da je odviju... sa druge strane odvijem kljucicem 8 bez problema, na zadnjim obe sisice isto bez problema desetkom cini mi se, ovu ne mogu sa ovolikim kljestima da mrdnem :o Naprskao sad wd, prskacu i kasnije, nek odstoji cele noci pa da probam sutra, sta drugo... il da ipak ja ne cackam mecku posto je sad ocvrsnula, nemam pojma... ako je otkinem onda sam tek jebao jeza u ledja :D



Bori¹a

Citat: Aussweis poslato 12 Septembar, 2016, 15:44
Narucim pre nekog vremena merac temperature vode za auto preko Ali expresa, danas mi stigne..

Vrednost je bila uz free shipping 13.68 dolara, stigne mi paket uz dodatni trosak od 450 rsd, PDV 301 rsd, 100 rsd carina, 50 rsd postarina...

Nisam osiromasio za 450 rsd, ali me nervira sto ova nasa govna uzimaju svaki dinar moguci koji mogu da izvuku  [prebicute]  iserem se drzavi i drzavnicima u usta i utabam petom  ;D

A i da demantujem one koji govore da ne mogu da naplate i da ni ne naplacuju...

P.S. cekam jos adapter za senzor koji je bio manje od dva dolara, da vidim koliko ce tu da mi uzmu para  [rofl]

meni je u jednom trenutku stiglo 6 paketa, ukupna vrednost oko 20$... nista nije naplaceno

viper

Kuckaj malo odgore sisicu da popusti navoj.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

penzos

Mali brener majka! Samo pazi da ne pregreje¹ klje¹ta. Najbolje je namotati oko klje¹ta mokru krpu, spremi¹ papagajke pa oko sisice ugreje¹ kuæi¹te u krug. Sisicu ne greje¹. To je lekovito, ali mora¹ paziti da ne skuva¹ gumice.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Glava Dole

ma nek se tera sisa u kurac, 480din kljesta, 2 sisice 80, tecnost [rofl] dot 4 250 ( na ovoj ferodo stvarno pise fluid al i kosta 250g kao ona pola litra) i nista... sad je postala skoro pa potpuno okrugla i ne pusta, nema govora... a koci sad odlicno, moguce da se vazduh podigao kad sam prevrtao kljesta i otisao gore... tvrda je sad, cuvam sisice pa kad budem morao zezacu se, skroz skidam kljesta, ispustam ulje iz sistema pa veliku stegu uz cukanje i ako pusti super, ako pukne kljesta kod strugara ili druga i gotovo... a u pm... ne mogu da se nerviram vise...

Hvala ljudi puno na savetima u svakom slucaju :D Eto, nikad mi ne bi palo na pamet da za motor mogu da nadjem istu sisicu u radnji auto-delova, nisam znao da ih ima na komad ni za automobile uopste... mislio sam da ide samo u kompletu sa kljestima :D

Lazic


Slaninar

Odvrtanje i jako stezanje najbolje okastim kljuèem odgovarajuæe velièine. Da uhvati sa svih strana - manja ¹ansa da se ne¹to sjebe, ili oblajzne.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hurricane

Citat: Milos96 poslato 12 Septembar, 2016, 23:40
ma nek se tera sisa u kurac, 480din kljesta, 2 sisice 80, tecnost [rofl] dot 4 250 ( na ovoj ferodo stvarno pise fluid al i kosta 250g kao ona pola litra) i nista... sad je postala skoro pa potpuno okrugla i ne pusta, nema govora... a koci sad odlicno, moguce da se vazduh podigao kad sam prevrtao kljesta i otisao gore... tvrda je sad, cuvam sisice pa kad budem morao zezacu se, skroz skidam kljesta, ispustam ulje iz sistema pa veliku stegu uz cukanje i ako pusti super, ako pukne kljesta kod strugara ili druga i gotovo... a u pm... ne mogu da se nerviram vise...

Hvala ljudi puno na savetima u svakom slucaju :D Eto, nikad mi ne bi palo na pamet da za motor mogu da nadjem istu sisicu u radnji auto-delova, nisam znao da ih ima na komad ni za automobile uopste... mislio sam da ide samo u kompletu sa kljestima :D

...pazi ovako, ako misli¹ da se vazduh podigao gore kad si prevrtao klje¹ta, obori motor na zemlju na suprotnu stranu od one na kojoj ti se odvræe sisica i onda odvrni..

ili okreni motor naopako kao bajs i onda ispusti vazduh na poklopcu ekspanzione posude uljne TEÈNOSTI..  [dunce]

;D

VR 46

Twist of wrist!

Lone Wolf

Ne znam ¹ta me iznerviralo, ali ne¹to jeste!
Od noæas, nigde ki¹e a oluk lupka voda, preglasni pijanci u 3 iz kafane, komarac, (al njega sam ubio), baba ¹to noæu zeva i pi¹ka u kupatilu, vruæina,
kojekaki olo¹ i nedoreèeni ljudi.
pièkematerine i to.
[veryangry]
Не може рај на земљи.

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

Lazic

Da istrebi olo¹ i nedoreèene ne mo¾e, da zatvori kafane ne mo¾e, da izazove zimu ne mo¾e, da pobije komarce ne mo¾e, ostaje samo baba... ;D

Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 13 Septembar, 2016, 10:00
Ureznica ti nije pala na pamet? :D

Jeste ali to u krajnjem slucaju ako pukne :D Koliko je samo njih tako sjebalo kljesta...

Citat: Slaninar poslato 13 Septembar, 2016, 11:11
Odvrtanje i jako stezanje najbolje okastim kljuèem odgovarajuæe velièine. Da uhvati sa svih strana - manja ¹ansa da se ne¹to sjebe, ili oblajzne.

jeste kad je sisica ispravna, ova je vec bila ujebana, ne moze kljuc uopste da je uhvati :D

Citat: hurricane poslato 13 Septembar, 2016, 11:58
Citat: Milos96 poslato 12 Septembar, 2016, 23:40
ma nek se tera sisa u kurac, 480din kljesta, 2 sisice 80, tecnost [rofl] dot 4 250 ( na ovoj ferodo stvarno pise fluid al i kosta 250g kao ona pola litra) i nista... sad je postala skoro pa potpuno okrugla i ne pusta, nema govora... a koci sad odlicno, moguce da se vazduh podigao kad sam prevrtao kljesta i otisao gore... tvrda je sad, cuvam sisice pa kad budem morao zezacu se, skroz skidam kljesta, ispustam ulje iz sistema pa veliku stegu uz cukanje i ako pusti super, ako pukne kljesta kod strugara ili druga i gotovo... a u pm... ne mogu da se nerviram vise...

Hvala ljudi puno na savetima u svakom slucaju :D Eto, nikad mi ne bi palo na pamet da za motor mogu da nadjem istu sisicu u radnji auto-delova, nisam znao da ih ima na komad ni za automobile uopste... mislio sam da ide samo u kompletu sa kljestima :D

...pazi ovako, ako misli¹ da se vazduh podigao gore kad si prevrtao klje¹ta, obori motor na zemlju na suprotnu stranu od one na kojoj ti se odvræe sisica i onda odvrni..

ili okreni motor naopako kao bajs i onda ispusti vazduh na poklopcu ekspanzione posude uljne TEÈNOSTI..  [dunce]

;D

[rofl] [rofl] A gde znam, svasta mi pada na pamet kad nemam racionalno objasnjenje... juce ponovo skidao da se igram sa sisicom i sad je jos tvrdja i naglije hvata... zabada znaci i hvata visoko, bas kako treba... a vazduh nisam ispustao cak ni na drugim kljestima, samo odvrtao ova sa viljuske, skidao i vratio... i pumpa je znaci ok cim je sad dobro i ne propada kad se drzi kocnica, tacno je nekako dospeo vazduh u sistem ali kako... pojma nemam... kao ni kako je izasao...

PECA BMW

Citat: Slaninar poslato 13 Septembar, 2016, 11:11
Odvrtanje i jako stezanje najbolje okastim kljuèem odgovarajuæe velièine. Da uhvati sa svih strana - manja ¹ansa da se ne¹to sjebe, ili oblajzne.

postoji specijalni okasti kljuc "sestougaoni" bas za takve stvari koje se cesto odvijaju pa da se ne bi sjebale .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

Citat: Lone Wolf poslato 13 Septembar, 2016, 13:00
Ne znam ¹ta me iznerviralo, ali ne¹to jeste!
Od noæas, nigde ki¹e a oluk lupka voda, preglasni pijanci u 3 iz kafane, komarac, (al njega sam ubio), baba ¹to noæu zeva i pi¹ka u kupatilu, vruæina,
kojekaki olo¹ i nedoreèeni ljudi.
pièkematerine i to.
[veryangry]


gde ti zivis kad cujes komsiluk u kupatilu ? kontam to moze samo u onim americkim kartonskim kucama i zgradama ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

ako sam budan cujem lika iznad ako pisa direktno u vodu a ne po wc solji hahahahah [rofl]
to uvece kad je bas tisina, preko dana ne