Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Boban_m

Citat: eclipse4 poslato 10 Septembar, 2016, 23:37
Citat: Boban_m poslato 10 Septembar, 2016, 18:32
Stao nedaleko od banke na 10 min i dobih $130 kazne za nepopropisno parkiranje motora za koje nisam ni znao da je nepropisno, ali sad izguglah da po gradskoj naredbi jeste. Gledam skota iz banke kako fotografise i ostavlja cestitku [veryangry]

vrati se kuci mi ovde nemamo tih problema ;)
Dzaba, u mom selu pisu kazne.

Lazic

Tu bar ima¹ para da plati¹ kaznu. Æuti i plaæaj... :D :-*

Bori¹a

rade dalekovod negde u komsiluku i 20 dana po ceo dan nema struje u selu celom [doh] [doh] [samoubistvo]

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 11 Septembar, 2016, 01:24
Tu bar ima¹ para da plati¹ kaznu. Æuti i plaæaj... :D :-*
Pa dobro, majku mu, nisam na Tibet otisao ;D. Valjda smijem nekad da ispadnem iz takta, mada je izgleda bolje da ne prijavljujem.

Lazic

To kao da se sszgo ¾ali da mu auto tro¹i 35 litara... ;D

bucko

U Beogradu je odlukom gradskih vlasti kazna za nepropisno parkiranje za preduzetnike 30000 din plus za vozaca 5000 a za firme 50000 plus  5000 ,pa ti vidi dal da se nerviras sto si tamo.

Boban_m

#20147
Najmanje se ja nerviram Bucko radi para. Visinu kazne sam napisao uzgred, vise informativne prirode radi, kao i mnogo toga sto sam pisao o Americi, jer mislim da nekom moze biti interesantno. Ono sto me izbacilo iz takta je neocekivana situacija. A zbog toga sto sam ovde ne nerviram se uopste, naprotiv.

Editovao radi uroka.

Nadalina

@ Boban

Naravoucenije - banku od sad zavrsavaj sve onlajn!!! ;D

Morala sam!!! E, Bosno moja, fali namq neka kul voznja... pa da se ispricamo o zivotima preko i 'iskukamo' a onda opet svako na svoj kontinent jer smo svesni koliko nam je zapravo fino! :D
Dzukela u podznaku

joka

 Pa fino je i nama ovde, zato kukamo!   [doh]   ;D

UFF

sreca je u glavi bez obizra na kontinent, ko ume da napravi da mu je dobro ovde umece i tamo, ali ako vec ume nema potrebe da ide nigde, osim turisticki

K0le

Radi¹ k'o konj celu nedelju, ne bi li sve pozavr¹avao i oslobodio sebi jedan dan za vo¾nju.. ustane¹ to sudbonosno jutro.. - ki¹a  [glavazid] [pobednik]

Lazic


Nadalina

Citat: UFF poslato 11 Septembar, 2016, 11:25
sreca je u glavi bez obizra na kontinent, ko ume da napravi da mu je dobro ovde umece i tamo, ali ako vec ume nema potrebe da ide nigde, osim turisticki

Agreed!
Dzukela u podznaku

mi¹ko_kolo

Hobit! Sad je ba¹ morao da se povampiri!

Lazic



Lazic



Lazic