Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Cena ud¾benika za srednju ¹kolu i ostale opreme, pola proseène plate ima da potro¹im.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

zavisi koja skola, ja sam za moju srednju kupovao citanku+zbirku iz matisa+engleski i to sve kopiram, bude 1000 din

joka

Citat: Darko poslato 03 Septembar, 2016, 15:40
pa sigurno ...to moze da crkne samo kod italijana slepaca ...

sve sve , al sto struju ne znaju da naprave , to je bolesno
Treba izbegavati talijanske motore i auta sa Magnet Marelli strujom, dobar je izbor Bosch. Recimo sva talijanska magma u izvozu za zapad ide sa Bosch elekrtikom, i kvarovi su minimalni, to i talijani priznaju.

Kalesin

Citat: viper poslato 03 Septembar, 2016, 16:33
Cena ud¾benika za srednju ¹kolu i ostale opreme, pola proseène plate ima da potro¹im.

Kod mene je to jedan komplet za srednju plus jedan za osnovnu...jednako jedna ipo po statistici prosecna plata u Srbiji....sreca te se pola kopira pola ne kupi...i taaaako...
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

PECA BMW

Citat: viper poslato 03 Septembar, 2016, 16:33
Cena ud¾benika za srednju ¹kolu i ostale opreme, pola proseène plate ima da potro¹im.

Dobro je da je samo 200,5 eura ... da je narasla prosecna ko sto su najavili platio bi 250 e .. Tako da si ustedeo ...   [doh]  [facepalm]
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Ma u¹tedeo sam ¹ipak, to je samo za srednju, plus jo¹ tri ðaka u osnovnoj, mogu motor da kupim za te pare :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Imas cetvoro? Bravo [clapp], neka su zivi i zdravi.

A to za motor...jbg druze, vazno je da se vozi. Ja moram za kcerku da iskesiram otprilike novu afriku samo ove godine za koledz. A i to je deo troskova jer se izborila za stipendiju za ostatak para. Ovde je akademsko skolovanje skupo, ali su bar osnovna i srednja bez troskova.

viper

Da èetvoro, tri æerke i sina :-)
Hvala.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Biker-Boy

vozikali se danas, pa napravili pauzu, i posle kad smo kretali, uzmem jaknu koja je bila na motoru, obucem je, i osecam ubod na levom ramenu, skinem jaknu, i iz nje ispada pcela.... skratio sam joj muke  [ljutko] [zena]
I feel the need..... the need for speed !!!

Grof

æerka izgubila 2000 dinara na putu do radnje.... samo mi je jo¹ to falilo u prokletom septembru....

Mik

Obavezno zaobici moj post, samo se praznim od "negativ vejvs".

5 pakla cigara eto tu, ja nemam nista da to racionalno upalim. (Na prastarom sporetu se pusti da se usija mala ringlica, stavis listic papira za dupe, to plane, i ruzna naviika moze da pocne. Sad je to izvodljivo ekpres-ringlom na 2kW, sto je budalastina, ... jeste iz vise razloga, pa da ne davim, odo' na ulicu.  [neampojma])

Mik

Ovavezno procitati moj predposlednji post pa nadovezite i ovaj! (Samo u slucaju da vam nesto (dokazano) fali, ili da ste u kategoriji (opet sa potvrdom) "nikad nije sam. ")

Nije nova varijanta (za mene jeste jer sam ubogo jednorucan  [neampojma]), dakle treba upaljac koji ima nesto u sebi a spontano ne ispusta, cvik-klesta (obavezno mala, time se siluje diznica na gore, silovanje je obavezno, al' kulturno  :)), i neko kresivo.

(I dok ispisah sve ovo, planu cigara do filtera, sad cu opet da se zlopatim, jbg.  :))

(Sad biva mrak na oci  [facepalm])


TEEfqd

a mozes i prstohvat kafe da bacis na vrelu ringlu pa tako da upalis

eclipse4

Ili stavis feder od hemijske olovke na bateriju.....ako ti pri ruci da ne gubis pola sata.....

bigbad86

Citat: Grof poslato 04 Septembar, 2016, 23:39
æerka izgubila 2000 dinara na putu do radnje.... samo mi je jo¹ to falilo u prokletom septembru....

Tu foru sam ja cesto koristio  kod svojih roditelja kad mi daju da kupim nesto a ja skokam na fliper ili igrice :P

Darko

Al ti si musko a cerka je zensko , ne igra flipere

Hahaha

UFF

Citat: bigbad86 poslato 05 Septembar, 2016, 16:00
Citat: Grof poslato 04 Septembar, 2016, 23:39
æerka izgubila 2000 dinara na putu do radnje.... samo mi je jo¹ to falilo u prokletom septembru....

Tu foru sam ja cesto koristio  kod svojih roditelja kad mi daju da kupim nesto a ja skokam na fliper ili igrice :P

[facepalm]  kako meni tako nesto nikad ni na pamet palo da uradim nije?

Bori¹a


Lazic


UFF

Citat: Bori¹a poslato 05 Septembar, 2016, 19:46
ni meni... ako izgubim najebo sam

ne bre nego ako si vec resio da krades nemoj od svoje porodice, to samo narkomani rade