Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: Laziæ poslato 27 Avgust, 2016, 02:05
Jeo sam u Beogradskoj pre 7-8 meseci, bila normalna...

@Bucko:
??? :-*
ja samo jedem preko puta masinca...pizza na drva...mmmm

mali_zmaj

Citat: UFF poslato 28 Avgust, 2016, 00:41
sto nisi meditirao dok si bio tamo umesto sto si se samo kupao?
a u potpisu ti jin-jang

meditacija pored dvoje djece,dobra fora.....  a kad smo kod meditacije,ali ozbiljno,nisam to radio od kad sam prestao trenirati...
prebacio sam meditaciju na voznju motora....
jin-jang

Lazic


Nadalina

Dzukela u podznaku

lord_oblivion

Jutros (pre pola sata) dok sam i¹ao na posao, izmeðu Hitne i Mostarske petlje na autoputu, ¹umaher u sivom pe¾ou se zaleteo od pozadi kao junac i proma¹io me za nepun metar. I jo¹ mi ma¹e ne¹to. Poku¹avam da  se ne nerviram a dan mi jo¹ nije ni poèeo  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


dzimika


clutch&brake

ja samo cekam da mi neko stane od ovih smekera koji idu iz kontra smera kada obilzim kolonu... kada kao cimne da me udari ili se priblizi namerno beloj liniji... bice pakao
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

dzimika

a ti li si taj sto obilazi kolonu kontra smerom :P

Lazic

A ima ih, nije da ih nema... Uglavnom se malo pomere desno, ali ponekad naiðe kreten pa pizdi, preti, cima, trubi... Ne znam samo kome, po¹to se mimoiðemo jebe mi se ba¹ ¹to sam mu poremetio idilu...

penzos

A vi li na to obraæate pa¾nju? Ko penzioneri ste! Pa to je sasvim normalno u saobraæaju, meni izaðe devojèica danas iz sporedne, ma ni pogledala nije, pa polako ispred mene. Stao sam joj u braniku, opu¹teno. Jbg ljudi, to je saobraæaj, svakakvih ima, opu¹teno i u¾ivajte!  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

Jutros dolazi mi drugar u dvoriste sa pivom dok sam radio. Kaze da nazdravimo za Luku. Ja u fazonu sto za Luku, sta mu je? Kaze poginuo sa skutera u Grckoj. A u pizdu materinu... A slavili smo zajedno 18 rodjendan, pravi manijak....

lord_oblivion

Citat: Laziæ poslato 31 Avgust, 2016, 10:42
Treba ti br¾i motor... :D
D¾abe, i njega bih davio 70-80, 100 u preticanju  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hohštapler

Citat: bigbad86 poslato 31 Avgust, 2016, 19:59
Jutros dolazi mi drugar u dvoriste sa pivom dok sam radio. Kaze da nazdravimo za Luku. Ja u fazonu sto za Luku, sta mu je? Kaze poginuo sa skutera u Grckoj. A u pizdu materinu... A slavili smo zajedno 18 rodjendan, pravi manijak....

Sad èitam i na FB...
Sa skutera??  :(
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4


goranvojska

nocas u veoma alkoholisanom stanju nas drugar sto je samnom pomagao uvek oko mm druzenja ©UKI imao je tezak udes kolima na putu do jagodine.
u teskom je stanju.sva rebra polomio a leva ruka je diskutabilna dal ostaje ili se sece.prebacen je za bg na ortopedsku kliniku.
za sad to.javicu ako sta saznam i gde se tacno nalazi u bg.
znam da su dolazili vatrogasci da seku bmw da ga izvade.

Ivan1979

Nadam se da ce ostati u komadu  :(

Sta se desilo ?



Mada mogu da predpostavim,,,jbga 

goranvojska

alkohol brza voznja noc mozda i jos nesto.
saljd je cengele sa foruma otisao kod njega pa ocekujem novosti.u bg je i mislim da je operisan.
sta i kako javljam.

Darko

goranvojska - jel to ovo sto je bilo u vojvode stepe ?

ja bio dezurni na VMA , celu celcijatu noc sam pomagao nekom liku ...dadoh mu preko 20 kesa krvi .. polomljena butna kost pokidala sve krvne sudove u nozi ... uzas

jutros , kad sam predavao smenu , kazu , pocela da mu otice lobanja ... to je tad bilo ili / ili ... ne znam sta je bilo danas

PECA BMW

Jok vidis da bilo negde izmedju Jag. i Vojske ...

A Suki je sa nama bio u rusiju onda kad smo isli ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !