Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

vidis ja kad sam polozila mene æale odveo da vidim spomenik kraj puta gde pise ovde poèiva onaj sa prvenstvom prolaza :D tako da ja usporim imala prvenstvo ili ne :D znam koja je budala za mojim volanom al ne znam koja je budala za drugim :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: Bori¹a poslato 04 Avgust, 2016, 14:24
aj semafor ok, al raskrsnica bez prava prvenstva (tj kad nije odredjeno znakom) u 99% slucajeva se resava ko kome mahne [rofl]
Dal' u Holandiji ili Belgiji u nekom gradiæu naduvani gradonaèelnik ukinuo sve saobraæajne znakove i semafore, nema gu¾vi, broj nesreæa 0...

Pravila pravila...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigbad86

Sta je bre vise sa torrentz.com i kickass torrent?! Sve vlasnike pohapsise a sajtove zatvaraju....

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 06 Avgust, 2016, 11:19
Sta je bre vise sa torrentz.com i kickass torrent?! Sve vlasnike pohapsise a sajtove zatvaraju....

Zatvaraju redom.
Ali ¾iv je torrent umro nije. Jo¹ se sve mo¾e naæi po netu. Ima sajtova.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


bigbad86

Pregledniji i bolji bio Kickass torrents. Bolja podrska i komentari. Ima ga i sad al trazi login i kreditnu karticu. Paz da im ne dam...

eclipse4


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Boban_m poslato 04 Avgust, 2016, 23:27
Nesto sam na 3 coska danas. Sjedim u kancelariji, necu nista da radim i samo slusam Olivera Mandica i Leb i Sol...i tjeram kubanke da pjevaju Bobane napij se.
Takav sam ja danas... Samo nemam Kubanke ni za lek... Dodu¹e ima par Bosanki... ;D

Kalesin

Hajde troæo¹ak Laziæu....popij èaj i u¾ivaj u ki¹i :)
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Grof

Jebeni sud... zakazali su mi prvo roèi¹te za 24.11.2016 .... znaèi prvo roèi¹te je 6 meseci po podno¹enju tu¾be....  [ljutko]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

jebena zadnja leva kociona klesta na autu .. ne popusta ... sinoc sa svirke - kocnica bez .. ko za kurac , provera alkohola  od Vrsca do BG-a na 5 mesta .. stanem , "dunem panduru" , podjem 100m , stanem , izvadim kljuc za skidanje tocka , iscukam klesta da popuste plocice pa nastavim dalje - kocnica bez ....

mora idem sad da resim to ... ukurac

Lazic

Na sreæu na tom putu nema puno razloga za koèenje...

mrle



Darko

naravno , decko se javi na fb , ma klesta  , u Meljaku , ja odem , on skine sa stranca , da ih "malo razradi" i pojebe ih ... izbusi prasinjaru , izbaci klip skroz ... sve u svemu , sjebe klesta ...
kad sam polazio od njega on meni "jel ti treba kuka" , valjda da mi se oduzi sto sam dolazio za dz ... ja rekoh "fala , ne" .. a on "pa ne vuces nista?" ... hahhaha

jao jebem ti srecu
polako vidim da cu se jebavati s ovim par dana .. o jebem ti srecu