Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4


Kostić

Citat: Laziæ poslato 04 Avgust, 2016, 00:04

Ne be¾im, samo pasjer ne mo¾e da me prati... ;D Pitaj Uffa koliko njih mo¾e da nas prati po gradu kad smo raspolo¾eni... ;D

ma jeste, milion :)

Lone Wolf

Radnice u dru¹tvenim firmama koje se ¾ale na malu platu uz prvu od 3 kafe u toku radnog vremena.
A plata im 500€. I malo im. Uèile na fakultetu. Pola od njih kupilo diplomu i ubacile se na razne naèine.
Pitam za rad kod privatnika.
Ka¾u nek zatvore i daju otkaz ako im se ne sviða.
Kuka i motika, kuka i motika!
Не може рај на земљи.

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Avgust, 2016, 20:58
...¹ta? Nije tako?
;)

ajd za tebe je opravdano .. ne znam dal u tvom rodnom mestu ima uopste kruzni tok
takvog tipa i velicine ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Lone Wolf poslato 04 Avgust, 2016, 08:58
Radnice u dru¹tvenim firmama koje se ¾ale na malu platu uz prvu od 3 kafe u toku radnog vremena.
A plata im 500€. I malo im. Uèile na fakultetu. Pola od njih kupilo diplomu i ubacile se na razne naèine.
Pitam za rad kod privatnika.
Ka¾u nek zatvore i daju otkaz ako im se ne sviða.
Kuka i motika, kuka i motika!

pf pa to ko da su neke pare...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

lazicu a da se mi provozamo sa kostom po spicu da se olupa negde pokusavajuci da nas stigne? :D

Lazic

Nemoj, ¾ao mi krave... ;D



Citat: Lone Wolf poslato 04 Avgust, 2016, 08:58
Radnice u dru¹tvenim firmama koje se ¾ale na malu platu uz prvu od 3 kafe u toku radnog vremena.
A plata im 500€. I malo im. Uèile na fakultetu. Pola od njih kupilo diplomu i ubacile se na razne naèine.
Pitam za rad kod privatnika.
Ka¾u nek zatvore i daju otkaz ako im se ne sviða.
Kuka i motika, kuka i motika!
De¾urni vuèiæobulja¹ ne voli ni kad se pljuje po ¹alteru¹ama... :o [facepalm] Moram da tro¹im pluseve zbog pajsera... Da ne bude zabune, nemam ni¹ta protiv njih dok nisu agresivni... Kao ni protiv pedera ili vernika bilo koje religije... ;D

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Avgust, 2016, 09:43
Citat: Ho¹tapler poslato 03 Avgust, 2016, 20:58
...¹ta? Nije tako?
;)

ajd za tebe je opravdano .. ne znam dal u tvom rodnom mestu ima uopste kruzni tok
takvog tipa i velicine ..
Verovao ili ne, do pre koju godinu nije bilo ni jednog kruznog toka, a u poslednjih par  godina su poceli da ih prave. Da se ja pitam sve iole vece raskrsnice bi bile kruzni tokovi. Pocupas semafore koji samo prave guzvu i nema vise levog skretanja (oduzimanja prednosti)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

aj semafor ok, al raskrsnica bez prava prvenstva (tj kad nije odredjeno znakom) u 99% slucajeva se resava ko kome mahne [rofl]

Lone Wolf

Citat: Bori¹a poslato 04 Avgust, 2016, 14:24
aj semafor ok, al raskrsnica bez prava prvenstva (tj kad nije odredjeno znakom) u 99% slucajeva se resava ko kome mahne [rofl]

Jooj to kad mi mahne da ja idem, a pogotovo kad je meni znak stop!!!!
Lele, kroz ¹oferku bih uletio, pa ¹ta mi glumi¹ saobraæajca ili boga, ti da mi ka¾e¹ i odreðuje¹? Ima znak, pravila, ne obraæaj mi se uop¹te!
Не може рај на земљи.

Darko

Citat: kosta66 poslato 03 Avgust, 2016, 23:16
saæe dare da doðe sa onom poznatom, ma jeste samo se vama de¹ava.... ja vi¹e ne smem da spominjem ¹ta mi se de¹ava... mada mi se ni¹ta nije desilo u poslednjih desetak dana. osim ¹to mi je dosadno.



sine , nece Dare nista da kaze , jer je covek opisao realnu situaciju iz realnog zivota , koja se i meni , verovao ili ne , desava par puta dnevno ...

Dare kaze samo tebi da ne seres kad krenes ovde da nam opisujes naucnu fantastiku kako si isao 500 na sat pa te lik iseko , pa si pokrivio bandas , ali si ipak uspeo da ostanes na motoru zahvaljujci 2 nize ...

zato , otfak od Dareta

eclipse4


Glava Dole

Citat: Lone Wolf poslato 04 Avgust, 2016, 14:29
Citat: Bori¹a poslato 04 Avgust, 2016, 14:24
aj semafor ok, al raskrsnica bez prava prvenstva (tj kad nije odredjeno znakom) u 99% slucajeva se resava ko kome mahne [rofl]

Jooj to kad mi mahne da ja idem, a pogotovo kad je meni znak stop!!!!
Lele, kroz ¹oferku bih uletio, pa ¹ta mi glumi¹ saobraæajca ili boga, ti da mi ka¾e¹ i odreðuje¹? Ima znak, pravila, ne obraæaj mi se uop¹te!

Keva tako popila kaznu, bas sam i ja bio u kolima... mahne joj kamiondzija da prodje a njoj stop, ovamo patrola i... znate vec sta je dalje bilo :D

Glava Dole


eclipse4

Da i to danas,bila na svom mestu kad sam posao od kuce.

TEEfqd

Citat: eclipse4 poslato 04 Avgust, 2016, 18:14
Sad moze samo u oglase jebi ga.




daj okaci neki snimak sa tog go proa vecina ima preko 18 :D

Bori¹a

kad smo poceli temu  o raskrsnicama i to... moze li neko da da strucno misljenje o ovoj situaciji [rofl]

ko je iz cacka ili prolazi kroz cacak, u pitanju je raskrsnica kod lukoila gde svi drze svoju teoremu i ne zna se ko ima pravo prolaza...



po nekom mom misljenju, ovaj sto nema znakove ide prvi, zatim ide ovaj sa prevrnutim trouglom i na kraju ovaj sa stopom...
velika je zabuna, da li ovaj stop ima samo u odnosu na ove sto idu sa pravom prvenstva ili mora da ceka i ove sa trouglom?
mozda sam malo nejasan ali ako treba pojasnicu :D

Glava Dole

Tu prolazim svaki dan, ali svaki... ovi iz nemanjine uvek staju i pustaju me, ne prave problem... iz bulevara oslobodjenja stalno idem kad idem na mol i boli me kurac ko ima prednost, ima i vise nego dovoljno mesta da se samo umuvam bez stajanja uvek a po pravilu mislim da ovi iz pravca grada imaju prednost, zatim ovi iz pravca obilaznice pa tek kad se rascisti ovi iz nemanjine... stop znaci stani OBAVEZNO i uveri se da nema nikog, ovaj znak za prvenstvo prolaza znaci da se ukljucujes na put gde oni imaju prvenstvo ali ako nema nikog mozes i bez stajanja... tj znak samo za obavezno uveravanje... nek me ispravi neko ako gresim :)

EDIT: vidim da si i ti to rekao... nije bilo poruke ispod slike malo pre ili sam ja corav :D

Bori¹a

bilo je poruke

problem je sto ljudi misle da im se stop racuna samo na ove sto idu pravo
a da kad tu ulicu prolete, ne jebu 2% ove sa trougla :D

cale me izbacio iz kola ovde jer sam mu rekao da ne pusta ovog sto je imao stop, on meni kaze izadji napolje jebo te ko te ucio propise [rofl]

dodje mi da zaletim auto i namerno da udarim nekog odavde cisto da vidim sta panduri kazu

Boban_m

Nesto sam na 3 coska danas. Sjedim u kancelariji, necu nista da radim i samo slusam Olivera Mandica i Leb i Sol...i tjeram kubanke da pjevaju Bobane napij se.