Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 02 Avgust, 2016, 21:57
Ja ko kreten odem do pulmologa,radi klinca, od dva pulmologa kojeg imaju na pedijatrij...,i e pa oba su na godisnjem,a nek se bolesna djeca jebu u mozak!! pa jebo im pas mater neopjevanu,a zbog nekih sranja moram od njih da dobijem neku potvrdu posto ne moze privatna ordinacija!!! debili i onaj koji ih je oboje pustio u isto vrijeme na godisnji...

gde da ih ne pusti pa da mu odu na bolovanje
ii u privatnu praksu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

Aman koliko budala! Navikao sam, mator sam veæ u ovome, svaki dan ima svega. Ali danas... Vozi 20, pa 60, pu¹tam, napokon krene levo, migavac, sve propisno, prestroji se i krene na parking sa leve strane. Ja da proðem sa desne strane, ona desno - nièim izazvana! Sreæom imao sam èizme, lone, jakna, jebo vruæinu, eto ne¹to me htelo. Udari me boèno i posla na one kugle pored puta. Ponovo moram da varim polugu zadnje koènice i ispravljam nosaè onoga koje svi zovete drugaèije a ja tu oslanjam desnu nogu  ;D pa dobro sestro za¹to? "Pa tu ladovina"  [veryangry]
Ali to je put, saobraæajna traka, tamo je parking sve ti ¾alno! A i taj bmw xyz 567 valjda ima klimu jebem ti sve nasvet! Daj sto evra il zovem miliciju  [kralj] nemam, evo 50. Hvala lepo i nadam se da se vidimo ponovo!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

DebeliZmaj

ne kapiram te sto nisi zvao policiju ...
previjash se od bolova ... kazes i da si povracao posle ( dakle potres mozga )
insistirash na sudu ... odesh josh i kazesh da si teshko povredjen i da te kao
ostecenu stranu nista sem zatvorske kazne za pokusaj ubistva ne bi zadovoljilo
da se onda ne bi svetio ... e onda pregovarate oko para da ne robija itd...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

penzos

 [rofl]  [rofl]  [rofl] Kretenu!
Pokupila me je bokom, samo me je pogurala u stranu i potkaèim kuglu polugom. Vozio 20-30 , penzioner! Nisam pao, nikakva ¹teta sem tog sranja od poluge. Par metara dalje ba¹ta kafiæa, ljudi crkli od smeha kako se cenkam. Fina, starija gospod¾a, mlogo se uzrujala. A i bilo mi vruæe, jbg.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

DebeliZmaj

pa padnesh
pa bole te ledja
ruke .. ne mozesh ustanesh
spusish glavu malo u stranu
i kao da zaspish .. simulirash nesvest
i tako par puta.. i posle kao povratish neshot
znachi udrio si glavom ... a taksimetar samo skache
pa gospodjo zovte jebache vam donese par iljada e
inache murija tvorza ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Sere¹ Petre, ti prvi to ne bi uradio... :D

penzos

Zaboravlja¹ i onu èuvenu "nije mi ni¹ta, nije mi ni¹ta" i onda se sru¹i¹ ko prazan d¾ak, okreæe¹ oèima i trza¹ nogom  [rofl] Ma ok je ¾ena, znam joj mu¾a, nije htela jbg, desilo se da ne pogleda.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lone Wolf

Joooooj, kako neko mo¾e biti ladan na ovu vruæinu...
Ja odmah skaèem zubima za vratnu aortu i kidam, da krv pr¹ti na sve strane, ne pu¹tam dok ne prestane da se koprca. Polupam sva stakla na vozilu, iscepam svu odeæu, izurlam se dok ima glasa, razbijem i svoj telefon o zemlju...
Zaglaviæu robije ko da gledam.
Stra me vi¹e za njih nego za sebe....
Не може рај на земљи.

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 03 Avgust, 2016, 15:08
Sere¹ Petre, ti prvi to ne bi uradio... :D

ali on vozi onu skupu jeBMW sklopociju ...
ja vozim krsh pa me boli kurac....
mada ko zna .. ako me izvervira vozac kola
mozda izmuljam 3 meseca bolovanje pa mu
padnem na teret ... plata 129.000din .. a ja na
bolovanje 65% PLATE, dakle razliku i troskove
lecenja sve on plati a ja na svaki pregled idem
taksijem itd..imam advokata preziva se Lazic ..
vrlo krvolochan .. :) sjajan lik ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Hohštapler

Brat moj, bitno da si ti dobro... zavariæe se polugica, vozaæe se motor... dobro si uradio. Ne treba nikad uzeti ¹to ti ne pripada.
Ako nizbogèeg drugog zbog kosmièke ravnote¾e.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

kako mu ne priprada?
priprada ti sve sto mozesh da uzmesh
kad glupaca ne gleda nek plati cenu svog ne gledanja
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

...jel ti veruje¹ u sve to ¹to ka¾e¹ (napi¹e¹)?
:D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

idem danas bulevar revolucije onaj semafor ispod skupstine, crveno, ima kolona, provucem se ja sa desne strane, na skuteru sam bio, tek dzip veliki zeleni mislim da je patrol ima plavu rotaciju, onu jednu na krovu, al nije upaljena, krene na mene u desno, ja dam gas i prodjem ga, stanem ispred njega znacajno se okrenem i pogledam vozaca, mladji covek nista ne reaguje gleda pravo u neki narandzasti  citroen koji je prvi u redu ispred mene. Pali se zuto krece citroen ja za njim kad ova budala nabode gas predje u levu traku pa ispred mene bup. Ja idem skroz desnom trakom, ocu da skrenem u kosovsku, gori uslovno za skretanje u desno, ispred mene taj ludak sa dzipom, ja krenem levo da ga obidjem, on smota na levo, ja krenem desno on se vrati i jos malo da me zatvori, rotacija mu i dalje ne gori, nije na zadatku, nezna se ni ko je, nema nikakve oznake, obicna tablica al dijabola u svaom slucaju. Stavim ja motor na copu i odem peske, njemu otvoren prozor, pitam ga ja sta mu je i sto zatvara prolaz kad ja ocu da idem desno imam zeleno al ne mogu od njega, nije me ni pogledo nego i dalje gleda napred i ne reaguje na moje pitanje. vidim ja da je neka teska diabola il prati nekog al koj ce mu kurac onda rotacija koja usput i ne radi. Vratim se ja na skuter sacekam da krene ludjak i odem desno u kosovsku. Svakavi ludaci su na ulici.

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Avgust, 2016, 16:37
...jel ti veruje¹ u sve to ¹to ka¾e¹ (napi¹e¹)?
:D

ozbiljno ti pi¹em ...
treba oteti sve ¹to mo¾e¹ tim
likovima koji ne gledaju gde idu ...
ima pare za BMW XY .. nema frke
onda ima i par iljada za fuzaster ?
puno ti .. nema frke ajde da ukljucimo
i policiju i da te razvlacim po sudu ...
jer mogu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: stilgar poslato 03 Avgust, 2016, 16:38
idem danas bulevar revolucije onaj semafor ispod skupstine, crveno, ima kolona, provucem se ja sa desne strane, na skuteru sam bio, tek dzip veliki zeleni mislim da je patrol ima plavu rotaciju, onu jednu na krovu, al nije upaljena, krene na mene u desno, ja dam gas i prodjem ga, stanem ispred njega znacajno se okrenem i pogledam vozaca, mladji covek nista ne reaguje gleda pravo u neki narandzasti  citroen koji je prvi u redu ispred mene. Pali se zuto krece citroen ja za njim kad ova budala nabode gas predje u levu traku pa ispred mene bup. Ja idem skroz desnom trakom, ocu da skrenem u kosovsku, gori uslovno za skretanje u desno, ispred mene taj ludak sa dzipom, ja krenem levo da ga obidjem, on smota na levo, ja krenem desno on se vrati i jos malo da me zatvori, rotacija mu i dalje ne gori, nije na zadatku, nezna se ni ko je, nema nikakve oznake, obicna tablica al dijabola u svaom slucaju. Stavim ja motor na copu i odem peske, njemu otvoren prozor, pitam ga ja sta mu je i sto zatvara prolaz kad ja ocu da idem desno imam zeleno al ne mogu od njega, nije me ni pogledo nego i dalje gleda napred i ne reaguje na moje pitanje. vidim ja da je neka teska diabola il prati nekog al koj ce mu kurac onda rotacija koja usput i ne radi. Vratim se ja na skuter sacekam da krene ludjak i odem desno u kosovsku. Svakavi ludaci su na ulici.

ispod skupstine je kosovska...
tako da ne znam gde si ti bio :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

tako i ja vikao nije mi nista kad me na 200m od kuce pregazio auto pre 7 godina pa posle toga nisam mogao da se oslonim na nogu nakon duzeg sedenja od bolova u desnom kuku, nadulo se kao da sam silikon ubacio

Hohštapler

#19897
Citat: stilgar poslato 03 Avgust, 2016, 16:38
idem danas bulevar revolucije onaj semafor ispod skupstine, crveno, ima kolona, provucem se ja sa desne strane, na skuteru sam bio, tek dzip veliki zeleni mislim da je patrol ima plavu rotaciju, onu jednu na krovu, al nije upaljena, krene na mene u desno, ja dam gas i prodjem ga, stanem ispred njega znacajno se okrenem i pogledam vozaca, mladji covek nista ne reaguje gleda pravo u neki narandzasti  citroen koji je prvi u redu ispred mene. Pali se zuto krece citroen ja za njim kad ova budala nabode gas predje u levu traku pa ispred mene bup. Ja idem skroz desnom trakom, ocu da skrenem u kosovsku, gori uslovno za skretanje u desno, ispred mene taj ludak sa dzipom, ja krenem levo da ga obidjem, on smota na levo, ja krenem desno on se vrati i jos malo da me zatvori, rotacija mu i dalje ne gori, nije na zadatku, nezna se ni ko je, nema nikakve oznake, obicna tablica al dijabola u svaom slucaju. Stavim ja motor na copu i odem peske, njemu otvoren prozor, pitam ga ja sta mu je i sto zatvara prolaz kad ja ocu da idem desno imam zeleno al ne mogu od njega, nije me ni pogledo nego i dalje gleda napred i ne reaguje na moje pitanje. vidim ja da je neka teska diabola il prati nekog al koj ce mu kurac onda rotacija koja usput i ne radi. Vratim se ja na skuter sacekam da krene ludjak i odem desno u kosovsku. Svakavi ludaci su na ulici.

A ¹to ti treba to da prilazi¹ nekome u kolima? Nikad ne zna¹ kakva je budala, ¹ta mu je kliknulo u glavi, jo¹ da se mlati¹ sa budalom pa vuèe¹ po sudovima...
Ja sam tako ranije poku¹avao da "ispravljam krivu Drinu" i da se raspravljam sa budalama, sad samo klimnem glavom i zaobiðem u ¹to ¹irem luku...
®ivim i pu¹tam druge da budu idioti.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Avgust, 2016, 17:10
A ¹to ti treba to da prilazi¹ nekome u kolima? Nikad ne zna¹ kakva je budala, ¹ta mu je kliknulo u glavi, jo¹ da se mlati¹ sa budalom pa vuèe¹ po sudovima...
Ja sam tako ranije poku¹avao da "ispravljam krivu Drinu" i da se raspravljam sa budalama, sad samo klimnem glavom i zaobiðem u ¹to ¹irem luku...
®ivim u pu¹tam druge da budu idioti.

+
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

#19899
...mrzim ovu drugu smenu,pogotovo kada je ovako lep dan...i jos motor ispred firme  [veryangry] (ovaj desni naravno)... [rofl]