Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Prijavi je, ima¹ svedoka... ili joj po¹alji neke ¹pance... cela planeta je Balkan... negde manje, negde vi¹e...

Boban_m

Ma pusti filmove. Jedina satisfakcija bi mi bila da je isamaram da se upisa.

balcan girl

kad povedes 4 crnkinje u grad odnosno u selo kao sto je jagodina i onda ti se nakace pet miliona pijanih klinaca za vrat da popoizdis a pri tome si u sandalama pa ti jos i skakucu po prstima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [zena] [zena] [zena] [bejzbolka] [prebicute] [prebicute]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: balcan girl poslato 30 Jul, 2016, 05:07
kad povedes 4 crnkinje u grad odnosno u selo kao sto je jagodina i onda ti se nakace pet miliona pijanih klinaca za vrat da popoizdis a pri tome si u sandalama pa ti jos i skakucu po prstima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [zena] [zena] [zena] [bejzbolka] [prebicute] [prebicute]

Ko nije startov'o crnkinju, æelava mu keva!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

El istina da su neke dole pink a neke crne? :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof

.... ne danas ali juèe.... raspao mi se filter vazduha u rukama.... ono u ¾ivotu nisam video..... :o

mareskin

Citat: Slaninar poslato 30 Jul, 2016, 08:35
Citat: balcan girl poslato 30 Jul, 2016, 05:07
kad povedes 4 crnkinje u grad odnosno u selo kao sto je jagodina i onda ti se nakace pet miliona pijanih klinaca za vrat da popoizdis a pri tome si u sandalama pa ti jos i skakucu po prstima  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [zena] [zena] [zena] [bejzbolka] [prebicute] [prebicute]

Ko nije startov'o crnkinju, æelava mu keva!  :)

De me naðe ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

Citat: Grof poslato 30 Jul, 2016, 10:29
.... ne danas ali juèe.... raspao mi se filter vazduha u rukama.... ono u ¾ivotu nisam video..... :o

Filter u kawasakiju...
Samo ka¾em...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 10:40
Citat: Grof poslato 30 Jul, 2016, 10:29
.... ne danas ali juèe.... raspao mi se filter vazduha u rukama.... ono u ¾ivotu nisam video..... :o

Filter u kawasakiju...
Samo ka¾em...

...uzi KN i ne razmisljas vise o filteru nikada...ja sam ga imao na ZZR-u a i na YZF sada... [thumb_up]

Grof

@Boki: Ko zna mo¾da i tako bude .... obzirom da neki drugi nema ¹anse da nadjem....

Glava Dole

kad rekoste filter i kawasaki.... jebo ja inzenjera koji ga napravi... kod mene skines oplatu rezervoara, 4 lepo vidljiva i lepo dostupna srafa odvijes i filter ide napolje, ako hoces ceo airbox... 4 selne i iscupas ga... kod onog kawasakija se izmuci ziv, izvadio na kraju karbove sa sve airboxom, odvijem sve srafove koje sam mogao a tu su jos 3 duboko u samom airboxu ispod gumenih cepova a ivece glave preklapa neka kao plastika... vidi se da je nesto raskopano, jos neko se mucio ranije a matice blago ostecene... a da bi recimo izvadio filter da ga ocistis mora da se skine ceo airbox pa se razdvoji na dva dela... bez nekog tankog a dugackog magnetnog cevastog ili gedore nema sanse cak i kad je sve van motora i lepo pristupacno...

Kostić

#19831
ja sam hteo da zamenim filter vazduha i tako sam se napaso znoja, da sam batalio. ima neke ¹rafove u peæini, treba da kupim ¹rafciger od pola metra, isto sam skidao karburatore jer neæe da se rastavi gore. ne da je kurac za da ne¹to uradi¹, nego je ba¹ kurac. al farovi jebu kevu, sve ostalo je margina ;D


a filter za ulje na ovom njihovom prvom modelu je pitanje za katedru. ¹ta vilter za ulje tra¾i u frontu, na najni¾oj taèki. tolko sam ga puta potkaèio na iviènjak, da izgleda ko razvuèena ¾vaka. bruka...

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 10:40
Citat: Grof poslato 30 Jul, 2016, 10:29
.... ne danas ali juèe.... raspao mi se filter vazduha u rukama.... ono u ¾ivotu nisam video..... :o

Filter u kawasakiju...
Samo ka¾em...

[rofl] [rofl] [rofl]

[clapp]

Well played, Sir!
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 30 Jul, 2016, 20:24
ja sam hteo da zamenim filter vazduha i tako sam se napaso znoja, da sam batalio. ima neke ¹rafove u peæini, treba da kupim ¹rafciger od pola metra, isto sam skidao karburatore jer neæe da se rastavi gore. ne da je kurac za da ne¹to uradi¹, nego je ba¹ kurac. al farovi jebu kevu, sve ostalo je margina ;D


a filter za ulje na ovom njihovom prvom modelu je pitanje za katedru. ¹ta vilter za ulje tra¾i u frontu, na najni¾oj taèki. tolko sam ga puta potkaèio na iviènjak, da izgleda ko razvuèena ¾vaka. bruka...

Da a ako nisi skinuo komplet karbove i ispadne ti jedan sraf sve mora dole, znaci ja bi ga za pola sata 10 puta bolje konstruisao... od 8 srafova samo 2 spolja a ostali u samom airboxu i to duboko unutra ejjj [glavazid]
Nego, kako junacke rane kole? :D

Lazic

Sa kleom su izgleda ne¹to zajebali, skida se filter vazduha za 3 minuta... :D

Glava Dole


Lazic


Glava Dole

uuu jbte pa ti kupio motor sa fabrickom greskom, zajebali te :P

Lazic


Bori¹a

filter na hondi mojoj se menja za manje od dva minuta... skines poklopac, odvijes 4 srafa, izvadis filter ubacis drugi i vratis poklopac i caaaaao