Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

slave74

Hvala na info blade.
Jedinica je u pitanju donja al ne znam dal je uzeo l uverenje valjda bi me policijakontaktirala.  nos je nos obicno prsne kod hrskavice
Al ne znam dal je dislociran.
Pa on se uzda u svedoke..
A ja brinem jedino da ne bude cake u ugovoru. Da ja tim ugovorom ne potvrdim neko priznanje krivice jer ako mi posle prijavi u policiju gubim
mogucnost nuzne odbrane.  Da li znas kako treba da izgleda taj ugovor.
A prija mi podrska na forumu. Jer vec sam rekao da se nesto drndaju svi..

eclipse4

Citat: slave74 poslato 25 Jul, 2016, 19:06
Pa ja sam emotivac lako planem al mi posle zao. U ovim godinama svaka svadja je poraz.
Ne mogu ja da tucem nekoga povredjenog i kad procenim da mi ne preti opasnost vise. Ja sam se bukvalno odbranio . primio udarac uzvratio jedan dva . gotovo. Da je nastavio  morao bih jos da se branim.
Drugi me vukao za ramena s ledja, ovaj je imao zicer ali nije ga bas dobro iskoristio.
Podlac je to je uvek i bio a drugi mu vode zivot nagovaraju...
Jbg ja sam u ovom kraju dosljak, pola sela je njegova rodbina, a meni zavide od ranije jer uzivam. Ranije sam vozio motore sad atv.
A u sustini kad se sabere imovina svi su bogatiji od mene.
Da se kojim slucajem potukao neko iz sela s njim bilo bi ok.




prosle god kad sam bio u austriji neki klosar je upao u hodnik zgrade (po 1000-ti put) i razbacao tamo neke stvari,liku,moja familija,prekipelo i izasao u hodnik izazvao ga,ovaj klosar ga naboo dva-tri puta (namerno mu dozvolio da ga udari),medjutim ovaj bio bokser u mladosti,pa je odlicno to odbranio i zatim ga sa par dobrih pesnica nokautirao ko u filmu,odmah okrenuo policiju i reko da je napadnut u hodniku zgrade....kad su ga upitali sta se i kako desilo,ovaj je (moja familija) je ispricao sve kako je bilo i da ga je klosar napao,da je on samo stavio ruke preko glave i u komesanju i u guranju udario i on klosara...ne zna ni kako ga udario ni cime jer nije ni gledao skockao je lepo pricu da je zakljucak da je on samo mlatarao rukama i branio se od ovog majmuna...pokazao crvenilo po rukama gde ga ovaj navodno udario....nikad nije odgovarao :)

slave74

Pre podne bio do grada kod advokata od ovog momka da uradimo ugovor o naknadi stete..
Advokat s njim u rodu, sekretarica dzaftara, oni se svi  dobro znaju.
Advokat posebna prica, dosta sam ih video, od onih koji su ljigavi , al imaju neki stil, preko onih drcnih u stilu, ma sta da te tuzi- polomi mu noge, do onih za koji covek nikada ne bi pomislio da su advokati..
Ovaj je podvrsta ljigavog, odvratnog , krezavog,koji na galamu pokusava nesto , ne znam sta. Vidi se da je licno doziveo sve to.
O kako su mi padale neke crne misli dok je brbljao , a srecom se nije pojavila zuta minuta. Rekao sam mu da prestane da ne tupi dalje jer smo se dogovorili.
Elem ono sto ce mozda nekog da zanima, dogovorio sam se sa momkom da mu isplatim u dve mesecne rate stetu, iznos necu pominjati osim po potrebi na pp.
Ubedjivao me da do nikakve tuzbe niti prijave s njegove strane nece biti. Svi ga nagovaraju nesto, ko da sam ga prelomio, a ne izgleda lose, za kojih 10 dana ce ga proci.
Zub prelomljen, jedinica gornja na pola, bio truo jer je crno prema korenu, kaze koren je zdrav, druga jedinica na pola izbrusena, vidi se da je pre koji dan radio kvar na njoj.
Nos malo naduven i na levo, mala pukotina koze gore .
Za pravo cudo nos u ugovoru nisu naveli sto me dovodi do zakljucka da me moze jos za to  prituziti, ako je toliki smrad.
Moj advokat me je savetovao da isplatim na racun, medjutim ovaj smrad od advokata nije hteo da cuje za to, jedva sam posebnu potvrdu izganjao o uplati s pecatom advokata.
Za ovoliko dogovorenu odstetu sam racunao ako dodje do tuzbe da mi se isplati da dam, al to stvarno ne vredi.
I jos izaziva kao dobro sam prosao , vidi koliki je ovaj , momka stavlja u neprijatan polozaj-a rodjak mu. Jednom recju budaletina , diletant ,koji u svojoj sredini verovatno ima reputaciju jer se poznaje sa sudijom kao isvi ostali advokati iz tog mesta.
Elem stavio je clan da me u slucaju da mu isplatim u dogovorenom roku nece goniti niti krivicno niti materijalno, kao i to da mu to isplacujem za met i nematerijalnu stetu.
Ne znam da li je stavio i to da je posle tog iznosa nece imati vise potrazivanja prema meni.. Umoran sam moram da proverim.
Uglavnom sto je bilo  bilo, vreme ce pokazati da li su smradovi...

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

slave74

Advokat svira kurcu, kao ma ne panici, ma kakvi, ovaj bi pristao da otvori racun, ali ga ovaj savetuje. Bice da nesto mute govnari. Za ovu drugu ratu je reko da mu isplatim na ruke a on ce ga zvati da potvrdi..
Nadjem nekog svedoka ili dva napravim potvrdu- za drugu ratu, ne mogu da se smaram vise oko toga..

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Jebeni auto, resim pumpu za vodu, curi ulje na karteru, pukotina 4cm koja nije bila pre nego sto je auto otisao kod majstora
Sad mora da se skida pa na varenje, sreca u nesreci je sto sam vec uzeo ulje da bi zamenio

DebeliZmaj

2008r2, exchange2013, iis7 und suludi sertifikati za ssl :)
ziiiiivote lutalicom :) hahah 20:14 odo kuci !)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

Bila jutros policija, kazu neko prijavio , nije on neko treci, aposto je na javnom mestu dosli po sluzbenoj duznosti, i moraju da obaveste tuzioca . Mislim da ce me zvati da dam izjavu.
Naravno jasno je da je neko njegov prijavio, jer sto je tek sad prijavljeno, posle dogovora.

balcan girl

rekoh li ti ja :D :D :D advokata za ruku i na sud :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: slave74 poslato 28 Jul, 2016, 16:27
Bila jutros policija, kazu neko prijavio , nije on neko treci, aposto je na javnom mestu dosli po sluzbenoj duznosti, i moraju da obaveste tuzioca . Mislim da ce me zvati da dam izjavu.
Naravno jasno je da je neko njegov prijavio, jer sto je tek sad prijavljeno, posle dogovora.

Bojim se da æe probati da te izrade i za ovo ¹to si veæ dao i za suðenje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


mareskin


Èim je neko potegao advokata, onda mora¹ i ti. Pa nek se oni nadmudruju. Ovako ti dr¾im palèeve.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Stefano-89

#19813


Kad jednostavno nije tvoj dan [veryangry] [veryangry] :'(
Gde ima da se uzme kurbla?  [watching]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


bobangsxr

Citat: Stefano-89 poslato 29 Jul, 2016, 21:16
Citat: DebeliZmaj poslato 29 Jul, 2016, 21:02
to se vari ...

dao sam da se zavari al ako zasere da imam dr opciju :D

Ja bih ti toplo preporucio da batalis put u Grcku  ;D

Stefano-89

#19817
Citat: bobangsxr poslato 29 Jul, 2016, 23:06
Citat: Stefano-89 poslato 29 Jul, 2016, 21:16
Citat: DebeliZmaj poslato 29 Jul, 2016, 21:02
to se vari ...

dao sam da se zavari al ako zasere da imam dr opciju :D

Ja bih ti toplo preporucio da batalis put u Grcku  ;D
Necu ici s njim samo zato sto treba da ga se proda za nekih nedelju,dve neplanirano ali otom potom jos nije otisao :D ali ako uspem da stignem da kupim drugi naravno jaci icicu sa njim :D ali sam bio vec planirao da idem pa makar ga gurao :D

mkt

izgubih danas dobrog prijatelja
nek mu je laka zemlja

Boban_m

Kucka koja je htjela namjerno da me obori s motora autom vise puta. Jos sam vozio zenu. Toliko sam popizdio da je cak nisam prijavio nego sam je upratio gdje zivi. Posle kad sam razmislio, pa nisam vise na Balkanu, sta da radim s tim sad ovde. Eh...  [ljutko]