Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Citat: balcan girl poslato 23 Jul, 2016, 12:16
ako mi ponekad krivo sto mi se brat ozenio to je zato sto se ostali useru kad divljam po skupovima i automatski me vode kuci  [veryangry] [veryangry] [veryangry] jedino je moj brat umeo da me prati u tomeeee  :'( :'(

ili da ti stavi povodac ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

OKi

Danas na bazenu!
®ena od oko 60 godina, toliko se namazala kremom za sunèanje da je lièilo kao da ima bade mantil BELE boje  :o ! Nakon celih 5 minuta, koliko je pro¹lo od zavr¹etka mazanja, gospoða je u¹la u bazen.  [povracanje]

Biker-Boy

Citat: OKi poslato 24 Jul, 2016, 16:54
Danas na bazenu!
®ena od oko 60 godina, toliko se namazala kremom za sunèanje da je lièilo kao da ima bade mantil BELE boje  :o ! Nakon celih 5 minuta, koliko je pro¹lo od zavr¹etka mazanja, gospoða je u¹la u bazen.  [povracanje]
A sta je s onima koji pisaju u bazenu?  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

OKi

Citat: Biker-Boy poslato 24 Jul, 2016, 17:04
Citat: OKi poslato 24 Jul, 2016, 16:54
Danas na bazenu!
®ena od oko 60 godina, toliko se namazala kremom za sunèanje da je lièilo kao da ima bade mantil BELE boje  :o ! Nakon celih 5 minuta, koliko je pro¹lo od zavr¹etka mazanja, gospoða je u¹la u bazen.  [povracanje]
A sta je s onima koji pisaju u bazenu?  [rofl]
Ono ¹to ne zna¹, manje ti smeta  [flashing] :P

DebeliZmaj

e ponegde ture neku hemikaliju
kas pishash bude sve crveno oko tebe :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

Otisao jutros kod stolara da izrezem neke daske,i zove me ovaj bolid sto sam ga nabo da me ucenjuje da platim 150000 din jer ce da ode u dz da prijavi povrede. Posle 6 dana setio. Pa me smaro telefonom i tri puta se predomisljao dal ce ili ne da prijavi.
Na kraju ostalo da sutra odemo do njegovog advokata da napravimo ugovor o poravnjanju stete.
Cuo se sa advokatom i on mi kaze da u principu moze i posle da me prijavi policiji.
Kao i pored tog ugovora moze da zahteva jos  novca ako mu bude bilo malo. Pobije se i posle mu djavo kriv.

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Slaninar

Citat: slave74 poslato 21 Jul, 2016, 08:54
Ljudi jel neko zna proceduru za tuzbu nanosenje tel povreda. Sta ce biti ako decko ode da sanira povrede u dz a ovi prijave policiji. Izbio sam mu bar jedan zub i malo sjebo nos. .ne znam dal je prsla kost.
Nudio sam da mu sredim taj zub da platim, pre nego sam mislio da uopste moze doci do tuzbe, al on je kao glumio ponos.
Dal da ga nazovem il pisem sms pre nego zajebe stvar sa sudom.
Jbg bio mu je tu i drugar koji bi mu verovatno bio svedok.

E sad imam i ja neke blaze povreda tipa masnice ispod oka i ogrebotine neke po rukama.. Dal da uzmem neki izvestaj od dr al kao da nije iz tuce nego pada sa sljive, ako bi doslo do sudjenja da imam neke argume te za odbranu.
Moguce je i da ga neki pederi nagovore na tuzbu.. Radi odstete..


Prvo mislim da nije pametno javno, na javnom forumu da pi¹e¹ o tome. Vidi s advokatom i na PP.

Ako ima svedoka i ako ima¹ prijavljena primanja, mo¾e da izvuèe lepu od¹tetu. Uvreda i ¹amar su oko 60 hiljada.

Vi¹e puta sam u ¾ivotu povukao ruènu zbog tog saznanja. Naravno, mo¾e se sve i izvuæi izmuvati, ali mene to ko¹ta vremena i ¾ivaca, ne volim imati posla sa sudovima, policijom. Bar ne takvog.

De¹avaju se takve stvari. Udari¹ èoveka, èak i u samoodbrani, on padne nezgodno, udari glavom, na mestu mrtav. Bilo je sluèajeva. Tako da si pri svakom konfliktu jednom nogom u bolnici, drugom u zatvoru. Jebiga. Posebno sa na¹im zakonom. Ako krene ¹ipkom na tebe, ti ne sme¹ uzeti veæu ¹ipku, kamo li pi¹tolj i slièno. Da ne davim sad s tehnikalijama.

Samo naði dobrog advokata (i jo¹ mehanièara i lekara i mo¾e¹ pre¾iveti u Srbiji :)  ) i radi kako te savetuje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

slave74

Ma sve  je javno. Ja njega jesam nabo za to hocu da platim stetu. Ali to je bila tuca u kojoj ne zna niko ishod dok se ne zavrsi. On je mene prvi udaruo a pre toga je bilo koskanje i upozorenhe sa moje strane. Imam i ja povredu pa ne pokusavam naplatiti niti se smarati na sudu. Ali situacija je takva da je podlac u pitanju pa ne znam da li svojim potpisom na ugovoru odobravam svoju krivicu ili treba da potenciram obostrano priznanje ucestvovanja u tuci. Zvao sam advokata u bg rekao je da mu posaljem ugovor. Al jednostavno nije bas do kraja upoznat da sam i ja povredjen.
I sad ja sam cuo da mu je zub bio truo te da je samo pukao , te da je izvaljen. Pa on ne odrzava zube i moze posle da  apravi dil sa zubarom pa da trazi jos zbog kao posledica. I za nos isto tako. .
Bolje da ga usvojim..
Doduse mislim da ce posle morati da dokazuje sta mu je od cega ..

Slaninar

Svaka reè se mo¾e upotrebiti protiv tebe. Opet, nemoj javno, savetuj se sa advokatom. Ti sudovi su veoma prljave igre. Lièno znam èoveka kojeg je taksista napao, a on je morao dokazivati da nije svojom glavom taksisti slomio prst na ruci. Advokati su èudo. Normalnom èoveku to deluje kao apsurd, ali ima zapisnik iz suda ko ne veruje, èovek i¹ao kod psihijatra na ve¹taèenje, jedva se opravdao da nije glavom slomio èoveku ¹aku i da nije on taksistu napao.

"Nisam ga napao. Odmakao sam se od njega, rekao mu da neæu probleme, on je prvi napao i udario me. Ja sam se branio." Sve ¹to ti ne ide u korist: "ne znam, zarez, ne seæam se". Naravno, to mora biti sve istina. Jo¹ neki svedok ako mo¾e da potvrdi, sigurno je bilo jo¹ ljudi tu. Dobar advokat æe ti to objasniti i savetovati bolje od nas palamuda s foruma.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

Ako si izbio nekog iz vojvodine slaninar ce prvi otici sa ovim odstampanim stranicama sa foruma u policiji.....heheh


balcan girl

joj bre slaninar :D :D :D pazi ovamo, bitno je samo da ti je dobar advokat, nista ne potpisuj i ne priznaj nikakvu krivicu bez prisustva i dogovora sa svojim advokatom :D pusti ako hoce nek te tuzi, ali nemoj ti da mu trèis na noge, oèigledno ga neko savetuje al ni on se ne razume mnogo u sudstvo, njegov advokat moze jedino od tvoje odstete da uzme kintu ako on nije pri parama a sve sudske troskove i ostalo neko treba da plati :D bolje se nagodi s njim bez advokata samo overite ugovor u opstini ili kod notara da je primio kintu za odstetu i da vise ne moze da te tuzi :D :D :D ako pustas tako da te lozi i gazi gore sebi pravis :D :D :D :D i sto neko reèe nisi ga ti dovoljno tukao :D da jesi i da si mu obeæao jos batina ako te tuzi sedeo bi mirno kao bubica :D stoji da jedno jebem ti mater kosta 130 hiljada dinara :D svi znate koliko ja psujem i koliko me zabole uvo pa me jos niko tuzio nije :D al zato imam advokata ubicuuuu :D u stvari imam dva :D jednog parnièara i jednog krivièara :D nikad na sud nisam otisla :D :D :D treba samo znati kako da zapretis :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

slave74

Pa ja sam emotivac lako planem al mi posle zao. U ovim godinama svaka svadja je poraz.
Ne mogu ja da tucem nekoga povredjenog i kad procenim da mi ne preti opasnost vise. Ja sam se bukvalno odbranio . primio udarac uzvratio jedan dva . gotovo. Da je nastavio  morao bih jos da se branim.
Drugi me vukao za ramena s ledja, ovaj je imao zicer ali nije ga bas dobro iskoristio.
Podlac je to je uvek i bio a drugi mu vode zivot nagovaraju...
Jbg ja sam u ovom kraju dosljak, pola sela je njegova rodbina, a meni zavide od ranije jer uzivam. Ranije sam vozio motore sad atv.
A u sustini kad se sabere imovina svi su bogatiji od mene.
Da se kojim slucajem potukao neko iz sela s njim bilo bi ok.



balcan girl

pa jedino onda da ti dodjemo u goste u to tvoje selo :D :D :D :D :D da pokazemo u stvari kako si ti fin a da oni u stvari ne znaju sa kim i sa èime mogu da imaju posla ako ne budu i oni fini :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

slave74

Balcan moracu da kontaktiram tvog advokata al da mi sredis popust :)
A sto se tice pisanja na forumu slazem se donekle sta treba pisati..
Proslo je 6 dana od tada da mu je bilo lose odmah bi otisao u bolnicu..
Bice sto ce biti ja cu biti aktivan na temi bice bar neki info..

balcan girl

zajebi za taj popust :D :D :D al eto mozemo da dodjemo da se upoznamo sa dotiènim selom :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

preventivo mu zapalish auto ili chardak ili stalu ...
uz remark u 4 oka da sledece moze i kuca mu
izgori sa sve njim unutra.... pa nek dokaze da si ti
a ti si bio skroz drugi deo sveta...
\
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

slave74

To nikako nisam osvetoljubiv. A i ja sam ovde preko leta pre ce oni to da urade jer su kukavice. A nisam ni kriminalac niti faca tog tipa da uplasim celo selo. Balcan hvala na ponudi al ja nisam covek koji bi uvlacio nekog drugog u moguce probleme..
Postoji bolji povod za druzenje i upoznavanje. Evo ja komuniciram preko foruma al ne stizem pored obaveza i porodice da dodjem na druzenja koja se organizuju ..
Poceo sam da pravim montaznu kucu u dvoristu kupio materijal danas uradio daske ,  samo sto nisam poceo al se ovo komplikuje.
A mislio sam kad zavrsim da pozovem ljude sa foruma da mogu da dodju u prirodu da se druze, prenoce.
Za vikend proslo preko sto motora ovuda a ja samo mogu da masem. A mozda je neko od vas bas prolazio :)

DebeliZmaj

pa onda ga u mraku da ne zna ko je
iznabadash shtanglom..... nek dokaze
od koga su koje povrede ... ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Blade

 Drami¹ preterano, pa nisi ga ubio.
Koji  zub si mu slomio? Ako nisu jedinica ili dvojka, nisu te¹ke telesne. A i ako jesu 1. i 2, te¹ke telesne su samo ako je zub zdrav, ¹to se ve¹taèi. Lake telesne (osim kad su nanete opasnim oruðem ili sredstvom) se gone privatno.
Dalje, pitanje je da li je i kada uzeo lekarsko uverenje, odnosno da li se i kada javio lekaru. Kako æe da doka¾e da si mu ti naneo tu povredu, ako se javio kod lekara nakon par dana? Mogao je da se potuèe u meðuvremenu i sa DZ, na primer.  ;D
Da se javio na pregled, lekar bi morao da obavesti policiju, a policija bi zvala tebe na razgovor.
A postoji i institut nu¾ne odbrane, koja omoguæava oslobaðanje od kazne.
I ne znam ¹ta æe ti advokat, kad se za mi¹ljenje obraæa¹ Forumu?
Kupite cveæe voljenoj ¾eni, ali ne zaboravite i na vlastitu.