Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

E do .urca!!! Kole me daj se..

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Glava Dole

jbg bas... brz oporavak pa da nam se vratis sto pre na tockove  [cheers]

BOKYBOY

...e u qrac!...uter'o sam ga u blokadu i crk'o... [facepalm] :'( [samoubistvo]




DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Puce sajla malo pre kad se parkirao, samo poskoci motor... vozi se bez kvacila ko i s njim, cak se i lako krece ako nije uzbrdica, poguras 2 koraka, tutnes menjac u prvu i gas, posle sve ide lagano... da sam u BGu napatio bi se samo tako, ovako u cacku nema problema :D Sreca u nesreci je da sutra stize i sajla(porucio jos juce, primetio da se rascvetala) i naso polovan retrovizor levi cuveni uz nju :D

Hurricane

...i ne pukla kad je onako zapinjala..

BOKYBOY


Glava Dole

Ma 99% sam siguran da je samo kvacilo tvrdo, ima manji hod nego sto treba(ako se pritegne ne moze ni da se pritisne do kraja) i proklizava u visokim, neko tutnuo verovatno debele podloske ispod opruga da privremeno resi proklizavanje pred prodaju pa se ubrzo posle vratilo kod mene... dok ne skupim za nove lamelice i oprugice, kad je ova sajla trajala onako 10.000 nek traje ova jos 5 pa dosta :D taman sam se navikao da ne navlacim motor koliko moze i potrosnja ubedljivo manja, malo pre sipao opet do cepa, 275km sa 15.7l goriva sto ispada 5.7l/100km mesovite voznje(otvoreno oko 200km i 75 cisto gradska)...
Sad sam se napalio na ova merenja, otvaram folder u kompu upravo ;D

Hurricane

...kriv kurac, merenje, ¹ta ti deèko radi¹...

DebeliZmaj

Citat: Milos96 poslato 19 Jul, 2016, 15:59
Puce sajla malo pre kad se parkirao, samo poskoci motor... vozi se bez kvacila ko i s njim, cak se i lako krece ako nije uzbrdica, poguras 2 koraka, tutnes menjac u prvu i gas, posle sve ide lagano... da sam u BGu napatio bi se samo tako, ovako u cacku nema problema :D Sreca u nesreci je da sutra stize i sajla(porucio jos juce, primetio da se rascvetala) i naso polovan retrovizor levi cuveni uz nju :D

umesto da se vozish
po beogradu
da upoznas grad ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: Milos96 poslato 19 Jul, 2016, 15:59
Puce sajla malo pre kad se parkirao, samo poskoci motor... vozi se bez kvacila ko i s njim, cak se i lako krece ako nije uzbrdica, poguras 2 koraka, tutnes menjac u prvu i gas, posle sve ide lagano... da sam u BGu napatio bi se samo tako, ovako u cacku nema problema :D Sreca u nesreci je da sutra stize i sajla(porucio jos juce, primetio da se rascvetala) i naso polovan retrovizor levi cuveni uz nju :D
Neiskusno, ubaci¹ u prvu i zavergla¹... ;D

Boban_m

Meni je na Africi pukla sajla u sred Beograda, jos dvoje na motoru. Nikakav problem. Veca je igranka bila kad mi je na Romaniji zaglavio pun gas na Puchu 300GD, i tako kroz sred Sarajeva. Malo tehnike treba na semaforima, ostalo je lako.

Glava Dole

Ma jeste, setio sam se da nisam podigao pare za sajlu i retrovizor, sad vec otisao najopustenije do bankomada i po markere za naocare :D problem je ako moras da stanes na uzbrdici recimo i pozeljno je da na semaforima isplaniras zeleno... ostalo najnormalnije kao i sa njim...

Hurricane


Glava Dole

Citat: Laziæ poslato 20 Jul, 2016, 00:34
Citat: Milos96 poslato 19 Jul, 2016, 15:59
Puce sajla malo pre kad se parkirao, samo poskoci motor... vozi se bez kvacila ko i s njim, cak se i lako krece ako nije uzbrdica, poguras 2 koraka, tutnes menjac u prvu i gas, posle sve ide lagano... da sam u BGu napatio bi se samo tako, ovako u cacku nema problema :D Sreca u nesreci je da sutra stize i sajla(porucio jos juce, primetio da se rascvetala) i naso polovan retrovizor levi cuveni uz nju :D
Neiskusno, ubaci¹ u prvu i zavergla¹... ;D

Vergla samo u leru jbg...

Citat: hurricane poslato 20 Jul, 2016, 02:48
..semafor nije problem  [rofl]

Ja sam fin decko, nisam prestupnik(u prevodu ne smem da se isticem dok bezim od zakona [rofl] )

Glava Dole

A sajla tek danas poslata, ja cekam kurira od jutros bzv... al nema veze, sta ce mi kvacilo ;D
! No longer available
A eno i jedne rizicne situacije na 4:45, verovatno da se kosti desilo tako nesto samo je, na zaliost, imao malo manje srece... oguglao sam ja odavno na takve stvari ali se prvi put naslo na mom snimku :D

slave74

Danas dan nikakav, preganjanje sa seljacima, od ranog jutra, i na kraju da se opustim dozivim duhovni poraz..
Razocaran u ljude, a i u sebe..




Dragana friz

Citat: hurricane poslato 20 Jul, 2016, 02:48
..semafor nije problem  [rofl]


To nam je poznato  [rofl] [rofl] [rofl]
E ljudi odavde nema divljanja,idemo polako i ode Mihajlo na crveno  [rofl] [rofl] [rofl]  :-*  [srce]
Ne mogu to da vam prepricam, Irena ce  :-*

slave74

Ljudi jel neko zna proceduru za tuzbu nanosenje tel povreda. Sta ce biti ako decko ode da sanira povrede u dz a ovi prijave policiji. Izbio sam mu bar jedan zub i malo sjebo nos. .ne znam dal je prsla kost.
Nudio sam da mu sredim taj zub da platim, pre nego sam mislio da uopste moze doci do tuzbe, al on je kao glumio ponos.
Dal da ga nazovem il pisem sms pre nego zajebe stvar sa sudom.
Jbg bio mu je tu i drugar koji bi mu verovatno bio svedok.

E sad imam i ja neke blaze povreda tipa masnice ispod oka i ogrebotine neke po rukama.. Dal da uzmem neki izvestaj od dr al kao da nije iz tuce nego pada sa sljive, ako bi doslo do sudjenja da imam neke argume te za odbranu.
Moguce je i da ga neki pederi nagovore na tuzbu.. Radi odstete..

mrle

Odem umarket Zoe u Stavrosu gde sampro¹le godinekupovao Peja pivo,  peæko. Cena za limenku 1,08 a bomba 3,75e. Pro¹¹le godine limenka bila. 65 centi a bomba ispod 2e.