Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 12:49
Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:45
Da to skidanje ðane je muka golema, èeka se na red decenijama...

sva sreca tebe sam jebo istant :)

Stvarno? Nisam primetio...

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 01 Jul, 2016, 12:54
Stvarno? Nisam primetio...

pa koliko te jebu svi redom kud kuce i ne osetish vishe :)
trololo :*
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Mora da misli¹ na nekog drugog, kuæi potpuna harmonija, èak je i maèka poèela da slu¹a...

DebeliZmaj

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.............
prica se po kraju ..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Zovem da zaka¾em pregled na Oènoj klinici u Pasterovoj. Èetiri dana ni¹ta. Doðem do broja kabineta VD direktora KC. Sekretarica me uputi na sekretaricu ¹efa Oène klinike. Ne zakazuju se pregledi, radi samo jedan oftamolog koji je na godi¹njem. Na "vezu, apelovanje" mo¾e da mi zaka¾e za 16.novembar!!!! Ja ljudski pitam:" A ¹ta da radim bez soèiva do tada? Da uzmem bolovanje, jer ne vidim".



Muk...




mali_zmaj

Doèekam slobodnu  subotu,i utrefi se POPIS...,i sad lijepo sutra na posao...prc!!!
jin-jang

Hohštapler

Citat: mrle poslato 01 Jul, 2016, 14:24
Zovem da zaka¾em pregled na Oènoj klinici u Pasterovoj. Èetiri dana ni¹ta. Doðem do broja kabineta VD direktora KC. Sekretarica me uputi na sekretaricu ¹efa Oène klinike. Ne zakazuju se pregledi, radi samo jedan oftamolog koji je na godi¹njem. Na "vezu, apelovanje" mo¾e da mi zaka¾e za 16.novembar!!!! Ja ljudski pitam:" A ¹ta da radim bez soèiva do tada? Da uzmem bolovanje, jer ne vidim".



Muk...

Kako ¹ta? Pregled? ode¹ kod privatnika.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

a da sam mu ja to napisao
posle bi bilo da ga provociram ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: mali_zmaj poslato 01 Jul, 2016, 14:47
Doèekam slobodnu  subotu,i utrefi se POPIS...,i sad lijepo sutra na posao...prc!!!
p


radis subotom ????
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 16:37
a da sam mu ja to napisao
posle bi bilo da ga provociram ...

Pa oèni pregled za dioptiriju (ako je te vrste) je u NSu besplatan. E sad drugo ne znam.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

DebeliZmaj

mozda hoce i onaj ocni
pritisak itd ... 4-5k dinara
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

eclipse4

odem da zamenim elektro-namotaje na klimi za auto.....dam 30e +20 ruke.....,kriva remenica a i lager se cuje,menjaj +40e i jos 10e ruka.....napravim krug,ne hladi kako treba,vracam se nazad,ok,nema gas dovoljno u autu je 220 grama a treba 675gr....napune i platim jos 30e,krenem kuci.......dva sata kasnije zove zena "ne radi klima",vracam se nazad kod majstora da reklamiram,ispusta negde,mora se rastura...sta ces?rasturaj....prednji deo auta nema ga nigde.....nadju kvar ni manje ni vise izbusen hladnjak klime.....sta radimo nema polovan samo nov,koliko?100e + ajde posto si ceo dan tu opet 10e ruke....montiraj...sklope sve,provera.....ispusta na dihtung neki....menjaj dihtung,dihtung besplatno ruka besplatno....sastavljaj...curio opet na presostat,kroz dzek ispusta.....sta radimo,menjaj...kurac nemaaaaa,sta cemo sad,narucujemo iz "voleo sam u Sapcu kraj saveeee",koliko 10e,stize sutra,ruka nista.....jebala vas i mene i klima i ruke i majstor i popusta,znaci popizdeo sam 100000%

oce se kucis,moze brate al sa 240e da se vidi raskos  

p.s "ako nemas pare,sacekacu te do plate.....care...pare nisu problem,problem je bre cena jer sam doso da mi resis problem za 50e a ne za 250!!!"

[samoubistvo]

mali_zmaj

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2016, 16:38
Citat: mali_zmaj poslato 01 Jul, 2016, 14:47
Doèekam slobodnu  subotu,i utrefi se POPIS...,i sad lijepo sutra na posao...prc!!!
p


radis subotom ????



da,svaka treca slobodna,kod nas samo u drzavnim institucijama ne rade subotom,kod privatnika rijetko ko je slobodan subotom,to je nama nasa borba dala...,a da vidis nove kolektivne ugovore o radu sto im je EU naredila da proguraju,da bi nas lakse mogli jebavat,kad nas kolonizuju totalno..
jin-jang

DebeliZmaj

Citat: eclipse4 poslato 01 Jul, 2016, 23:03
odem da zamenim elektro-namotaje na klimi za auto.....dam 30e +20 ruke.....,kriva remenica a i lager se cuje,menjaj +40e i jos 10e ruka.....napravim krug,ne hladi kako treba,vracam se nazad,ok,nema gas dovoljno u autu je 220 grama a treba 675gr....napune i platim jos 30e,krenem kuci.......dva sata kasnije zove zena "ne radi klima",vracam se nazad kod majstora da reklamiram,ispusta negde,mora se rastura...sta ces?rasturaj....prednji deo auta nema ga nigde.....nadju kvar ni manje ni vise izbusen hladnjak klime.....sta radimo nema polovan samo nov,koliko?100e + ajde posto si ceo dan tu opet 10e ruke....montiraj...sklope sve,provera.....ispusta na dihtung neki....menjaj dihtung,dihtung besplatno ruka besplatno....sastavljaj...curio opet na presostat,kroz dzek ispusta.....sta radimo,menjaj...kurac nemaaaaa,sta cemo sad,narucujemo iz "voleo sam u Sapcu kraj saveeee",koliko 10e,stize sutra,ruka nista.....jebala vas i mene i klima i ruke i majstor i popusta,znaci popizdeo sam 100000%

oce se kucis,moze brate al sa 240e da se vidi raskos 

p.s "ako nemas pare,sacekacu te do plate.....care...pare nisu problem,problem je bre cena jer sam doso da mi resis problem za 50e a ne za 250!!!"

[samoubistvo]

menjaj auto ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jin-jang

DebeliZmaj

mzmaj:

reci da ne smes iz religioznh razloga
ako insisziraju reci si subotar ... dalje ne
sme te pita inache mobing ...

al opet ne kapiram kako te nateraju
radis suboton .... takav ugovor odavno
nisam video ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

svi radimo..,u sve tri poslovnice...,znam da zvuci pateticno ali,kad se trazi od tebe da radis,radis..,ja imam blizu 40 godina,porodicu i ne smijem rizikovat da dobijem otkaz..,tako ti svi ovdje razmisljaju..,jbg.  mislim iskreno da ti kazem ovo mi je najbolja firma u kojoj sam ikad radio,i najlaksi posao,,,jbg. ko me jebe kad skolu nisam ucio.. iskreno da ti kazem zadovoljan sam..,ima tako tog sranja,ali nista u poredjenju sta je bilo prije..,rad na crno,neuplacivanje doprinosa itd,itd..  u ovoj firmi mi je dobro,da se ne lazemo..
jin-jang

DebeliZmaj

pa pazi ako ti je dobro i smatras da si
makar relativno dobro kompeziran za
posao koji obavljas ... bezi dalje, menjaj
posao na bolje inace upadas u zamku
stagnacije ... za par godina neces moci
da promenis posao ni da hoces ...
ne znam tacno cime se bavis, ako
je popis verovatno neka trgovina ...
vidi dal mozes i dal ima gde nesto
da odradis neko licencira je da
ulozis u sebe ...
naravno nemoras ...kapiram i to
da ti prija stalnost posla ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 01 Jul, 2016, 23:03
odem da zamenim elektro-namotaje na klimi za auto.....dam 30e +20 ruke.....,kriva remenica a i lager se cuje,menjaj +40e i jos 10e ruka.....napravim krug,ne hladi kako treba,vracam se nazad,ok,nema gas dovoljno u autu je 220 grama a treba 675gr....napune i platim jos 30e,krenem kuci.......dva sata kasnije zove zena "ne radi klima",vracam se nazad kod majstora da reklamiram,ispusta negde,mora se rastura...sta ces?rasturaj....prednji deo auta nema ga nigde.....nadju kvar ni manje ni vise izbusen hladnjak klime.....sta radimo nema polovan samo nov,koliko?100e + ajde posto si ceo dan tu opet 10e ruke....montiraj...sklope sve,provera.....ispusta na dihtung neki....menjaj dihtung,dihtung besplatno ruka besplatno....sastavljaj...curio opet na presostat,kroz dzek ispusta.....sta radimo,menjaj...kurac nemaaaaa,sta cemo sad,narucujemo iz "voleo sam u Sapcu kraj saveeee",koliko 10e,stize sutra,ruka nista.....jebala vas i mene i klima i ruke i majstor i popusta,znaci popizdeo sam 100000%

oce se kucis,moze brate al sa 240e da se vidi raskos 

p.s "ako nemas pare,sacekacu te do plate.....care...pare nisu problem,problem je bre cena jer sam doso da mi resis problem za 50e a ne za 250!!!"

[samoubistvo]

Imao sam slièan sluèaj. Hladnjak klime i presostat.
Prvo je punjena klima, ispustila, menjan presostat, napunjena klima, ispustilo, menjan hladnjak, napunjena klima. Svaki majstor æe ti reæi da je veliki problem pronaæi ako curi negde gde nije lako vidljivo.
Da je smor naæi, jeste. I to veliki.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

ubace obojeni freon , metnu ultra violetne/ljubicaste naocare i za  5 min moze da vidi gde mu curi freon ...