Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: balcan girl poslato 29 Jun, 2016, 14:41
dzimika brate oæu poludim, ja napisem ti dodji ona se nadrka jer je to njoj zvuèalo ako hoces ti dodji sto je klasièno odjebavanje, kako bre moze da ti zvuèi kad je jebena poruka u pitanju????????? da sam htela da te odjebem napisala bi ti nemoj da dolazis.....taèno cu flipnem....

obozavam kada kao citaju izmedju redova sta si ti u stvari mislio a sta si rekao i zasto si to rekao i kako si to rekao i kako je to zvucalo
ma teraj se u tri materine, citaj kako je napisano a ne da filozofiras i kenjas

balcan girl

taj rad....propast...ovaj dan bi sto pre trebao da se zavrsi za mene.....nikako nije dobro poèeloooo....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: dzimika poslato 29 Jun, 2016, 18:15
Citat: balcan girl poslato 29 Jun, 2016, 14:41
dzimika brate oæu poludim, ja napisem ti dodji ona se nadrka jer je to njoj zvuèalo ako hoces ti dodji sto je klasièno odjebavanje, kako bre moze da ti zvuèi kad je jebena poruka u pitanju????????? da sam htela da te odjebem napisala bi ti nemoj da dolazis.....taèno cu flipnem....

obozavam kada kao citaju izmedju redova sta si ti u stvari mislio a sta si rekao i zasto si to rekao i kako si to rekao i kako je to zvucalo
ma teraj se u tri materine, citaj kako je napisano a ne da filozofiras i kenjas

Zato mrzim da pi¹em poruke. Zovni me i reci ¹ta ima¹ ili æu te zvati i reæi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Bori¹a

Citat: mareskin poslato 29 Jun, 2016, 20:01
Zato mrzim da pi¹em poruke. Zovni me i reci ¹ta ima¹ ili æu te zvati i reæi.

ja bas suprotno mislim... napisem ti poruku, ne zanima me dal jebes ili kenjas ili si na poslu ili ti masne ruke.. procitaj kad uzmes telefon (u takvim situacijama se svakako ne bi ni javio tako da...)

mali_zmaj

Zbog usranih poruka i glupiranja prije par mjeseci izgubio dugogodisnjeg prijatelja..,mrzim tipkanja i ostala sranja,nazovi me kazi sta imas i to je to..,ovi mobilni telefoni su nas unistili podrazumjevam i skajp,viber,fejs..,i to odgovorno tvrdim!!!   :(
jin-jang

dzimika

nisu nas unistili nego su ljudi postali filozofi, uvek nesto gledaju izmedju redova a ne citaju kako treba

mali_zmaj

Ili picke da izvine auditorijum,lakse se kriti iza poruke,umjesto lijepo reci sta se ima reci!!!!
jin-jang

mkt


DebeliZmaj

nekad je pricanje precenjeno
pogotovo kad te ne zanima
sta onaj druhi ima ti sve isprica
...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

mrle:

:wtf: [ludak]  [wtf]


za ostatak poruke ne znam sta da ti napisem osim da je neko na jako losim drogama/alkoholu i gadno te slagao i/ili natripovao ali to je izmedju vas tu mogu samo te uputim u drajzerovu ...

Citat
Da ti nije palo na pamet da me pominje¹ na forumu.
Ni ko sam , ni gde radim...


dakle izvoli mozes odma posto ja ne nameravam promenim
nacin pisanja a pogotovo ne istovar govana po tvom liku i delu ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF


Darko

Ne bi ... Sto da je nataknem ?

Pa Irena more , kako drugari ?! Drugari s foruma , poznanici , kolege , kako god ...
Znas li sta je drug-drug ?

balcan girl

naravno da znam, al mi ides na kurac kad kazes da to ne postoji :D evo ja ti kazem moj stefan i ja smo bas pravi drug i drugarica al potpuno :D a i veæina likova sa kojima se druzim me ne gleda kao zensko zbog toga mi je ovo i bio sok, s obzirom da mi se i on obraæao sa brate i da za sve ove godine nikad nisam provalila da me ne gleda kao druga jbg....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Darko

Veruj bratu - ne postoji ...

Mogu ja da te zovem i Pero , ako se ja lozim na tebe , i gledam ti sise kad pijemo kafu - ti to nikad ne mozes da saznas ...

I ne odgovori mi - jel smetalo nekom tvom decku toliki tvoji silni drugari a tvoje vidjanje s njima...

Ili , smeta li tebi neka drugarica tvog decka i to sto s vremena na vreme popije kafu s njom ?

UFF

ako joj smeta sto sa vremena na vreme neka riba sa njenim deckom popije kafu onda je bolesna u vugla
a to treba da se leci, i ljubav i posesivnost, a najbolesniji su oni koji misle da je to neka vrsta izliva emocija

balcan girl

koliko ja znam nije im smetalo :D a meni tek ne smeta, brate meni nije smetalo da moj momak kara nesto pored mene a kamoli da mi smeta ako pije kafu sa nekom :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Kostić

ko ne gleda u drugaricine sise dok piju kafu, taj je peder.... jo¹ kad joj pola sise izaðe kad se nagne da srkne...

DebeliZmaj

irena nisi ti takva riba da budu ljubomorne na tebe ...
ne tripuj se :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mali_zmaj

jedino kad  se osjeæam ¾iv, je kad blejim u sise...  ;)   
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell