Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2016, 09:43
Citat: DebeliZmaj poslato 23 Jun, 2016, 01:14
Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2016, 00:48
Neæe, sledeæi ban mu je na 4 godine... :o ;D I dalje æe nam biti drug, samo æe malo manje da smara... ;D

smara tebe sto si tu gde si i sta si uradio u zivotu :)
jbg sori but jbg ...

Smara sutra malo, nigde nema boljeg zezanja nego ovde... ;D E sad ¹to nema dovoljno para, jebiga, nisu svi u stanju da mobuju poslodavce... :D
A ko je ¹ta uradio u ¾ivotu, pokazaæe vreme... :P Za 19 godina zaradio i potro¹io 120.000 evra, nekako odgajio dvoje dece, promenio 10 kola, 2 motora, skoro milion kilometara pod guzicom, nisam se ba¹ sveta nagledao ali zabole me, upoznao sam svaki æo¹ak Srbije, upoznala deca svaki æo¹ak Srbije, a ti nume¹ do Galovice da ode¹ bez google mapa... :o :P ;D


...svakako jedan od bogatijih ljudi koje dobro poznajem  [clapp] [clapp] [clapp]

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 23 Jun, 2016, 10:21
Bolje imati porodicu nego struju... ;D

totalno se slazem ... tu si u pravu ...
evo vidim tvoji te skroz postuju i slushaju :)
aahaahahahahahah ... :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Odlièan ti vid, dobacuje kroz armirani beton... :P ;D

mrle

hajde, priznajte svi, i ja æu, svi mi ¾elimo da budemo uspe¹ni kao Zmaj, to je ono ¹to ti treba u ¾ivotu.

QQ, zavidim mu, a to nije hri¹æanski.

DebeliZmaj

Citat: mrle poslato 23 Jun, 2016, 10:25
hajde, priznajte svi, i ja æu, svi mi ¾elimo da budemo uspe¹ni kao Zmaj, to je ono ¹to ti treba u ¾ivotu.
QQ, zavidim mu, a to nije hri¹æanski.

ma daleko od toga da sam ja uspesan ...
samo Lazica volim potsetim sta je gde je itd ... :D
josh da skupi hrabrost da ode do direktora ili
makar ``margarina`` da trazi platu vecu :)))
znachi stvarno ne mogu da postujem njegovu inertnost ...
opustio se na istom poslu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Gavrolini

E moj Lazicu, dva motora u 19 godina tuzno i sramotno. Jos kad znam da je jedan od njih kle onda je jos tuznije i sramotnije. Koji je drugi ne smem ni da pitam :). Meni evo hvala bogu treci motor u mesec ipo. Jbg ja sam bogat a ti siromA.

Glava Dole

Lako tebi u sabacisku, izadjes na ulicu, pokupis delove i sklopis za 2 sata motor a od ostatka i auto [rofl]

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 23 Jun, 2016, 13:21
E moj Lazicu, dva motora u 19 godina tuzno i sramotno. Jos kad znam da je jedan od njih kle onda je jos tuznije i sramotnije. Koji je drugi ne smem ni da pitam :). Meni evo hvala bogu treci motor u mesec ipo. Jbg ja sam bogat a ti siromA.
Kasno sam poèeo, prvi sam kupio tek sa 34 godine... :o ;D Kad veæ pita¹, nov u salonu na zimskom popu¹èiæu 1020 evra, Kinroad xt200gy... :o ;D "kopija" Honde xl200, kad ga gleda¹ sa 50 metara... ;D Da si probao tako ne¹to na offu, mislim da bi ga za manje od sat sa'ranio... ;D

Gavrolini

Citat: Milos96 poslato 23 Jun, 2016, 13:36
Lako tebi u sabacisku, izadjes na ulicu, pokupis delove i sklopis za 2 sata motor a od ostatka i auto [rofl]
U Sapcu nije nikad lako.

Kostić

tomos, tomos, tomos, tomos, tomos, tomos.... jednom noga, drugi put noga, treæi put noga, èetvrti put noga, peti put noga, ¹esti put noga, ista noga, dosta noga - update to 250cc 400 cc, 500 cc, 600 cc 750 cc.... ni¹ta noga... ;D

preteko sam juèe.... [klanjam_se]

Kostić

Citat: mrle poslato 23 Jun, 2016, 10:25
hajde, priznajte svi, i ja æu, svi mi ¾elimo da budemo uspe¹ni kao Zmaj, to je ono ¹to ti treba u ¾ivotu.

QQ, zavidim mu, a to nije hri¹æanski.

zar sumnja¹ u sve nas....

penzos

Citat: Gavrolini poslato 23 Jun, 2016, 13:21
E moj Lazicu, dva motora u 19 godina tuzno i sramotno. Jos kad znam da je jedan od njih kle onda je jos tuznije i sramotnije. Koji je drugi ne smem ni da pitam :). Meni evo hvala bogu treci motor u mesec ipo. Jbg ja sam bogat a ti siromA.

Pouuu sirotinjo!  [rofl]  [rofl]  [rofl]



Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

dzimika

kako bi voleo ovakve idiote da osasavim

mi¹ko_kolo

Jednom, nekada, i to æe se desiti.


penzos

A ha! Oæe! To je æera Mila Ðura¹koviæa, vlasnika Nibens grupe i ko zna èega jo¹. Poku¹ali da ga sude, al èovek ima mazalicu, razbija.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

mi¹ko_kolo

Uvek æe se naæi neko dovoljno lud.

Hohštapler

1000 faraona,
6.000.000 robova.
E to smo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić

bole nju riba, njoj dok doðe vreme æe vozi i ferari