Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

mislim da ima malo jaca mreza za zastitu od grada, ova mreza nije bas nesto za to, ali generalno bolje je ista nego nista

UFF

obe su isti Q za sexncenje pa u zagradi zastotu od grada

evo mu ova onda

https://www.kupujemprodajem.com/Aluminet-O-50-mreza-za-zasenu-32151745-oglas.htm?filter_id=58566234

a ima i lik u pancevu sto prodaje


tamburski

Citat: UFF poslato 20 Jun, 2016, 22:15
Citat: tamburski poslato 20 Jun, 2016, 20:54
U Pancevu pao grad velicine pesnice rezultat toga je da se sada  vektra vozi ko motor odose obe soferke  jebem ti drzavu

garaza, nadstresnica ili najjeftinija varijanta

http://www.kupujemprodajem.com/mreza-za-zasenu-4m-6m-8met-sirine-13222754-oglas.htm
jebes ga zena na poslu nema garazu

Lazic

A ni protiv gradne rakete koje nemamo nisu lo¹a stvar... [facepalm]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 20 Jun, 2016, 23:17
A ni protiv gradne rakete koje nemamo nisu lo¹a stvar... [facepalm]

Èim nam stigne S300 od rusa prvo æemo da sjebemo grad :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić


Kostić

jel mo¾e tama da se stavi na ignore? ako mo¾e da stavim neke teme da mi ne izlaze u recentu, ako ne mo¾e, doðem jednog dana...

Lazic

ja samo ne otvaram teme koje me ne zanimaju, ali ona zmajova je odlièna, pobiæe se budale... ;D

Kostić

ne otvaram ni ja. al ja pratim recente, mrzi me da tra¾im teme gore. a da je ta njegova tema odlièna.... ne bi da komentari¹em... jeste on na¹ drug, ali upropastiæe forum... njegovim temama.

Lazic

Neæe, sledeæi ban mu je na 4 godine... :o ;D I dalje æe nam biti drug, samo æe malo manje da smara... ;D

UFF


balcan girl

lezim u krevetu i glumim morsku zvezdu i sve me boli od teretaneeeeee  :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( jos mi se trener nervirao jer nije mogao da veruje da sam postala takva pihtijaaaaa :D tako da sutra moram pre podne kod njegove zene na trening :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2016, 00:48
Neæe, sledeæi ban mu je na 4 godine... :o ;D I dalje æe nam biti drug, samo æe malo manje da smara... ;D

smara tebe sto si tu gde si i sta si uradio u zivotu :)
jbg sori but jbg ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2016, 00:33
ja samo ne otvaram teme koje me ne zanimaju, ali ona zmajova je odlièna, pobiæe se budale... ;D


[watching]
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Jun, 2016, 04:06
vrucina ...


nije valjda da imas vrucinu ?  sednes pod klimu i ne mrdas od jutra do mraka , u nabavku samo nocu ,...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 23 Jun, 2016, 01:14
Citat: Laziæ poslato 22 Jun, 2016, 00:48
Neæe, sledeæi ban mu je na 4 godine... :o ;D I dalje æe nam biti drug, samo æe malo manje da smara... ;D

smara tebe sto si tu gde si i sta si uradio u zivotu :)
jbg sori but jbg ...

Smara sutra malo, nigde nema boljeg zezanja nego ovde... ;D E sad ¹to nema dovoljno para, jebiga, nisu svi u stanju da mobuju poslodavce... :D
A ko je ¹ta uradio u ¾ivotu, pokazaæe vreme... :P Za 19 godina zaradio i potro¹io 120.000 evra, nekako odgajio dvoje dece, promenio 10 kola, 2 motora, skoro milion kilometara pod guzicom, nisam se ba¹ sveta nagledao ali zabole me, upoznao sam svaki æo¹ak Srbije, upoznala deca svaki æo¹ak Srbije, a ti nume¹ do Galovice da ode¹ bez google mapa... :o :P ;D

DebeliZmaj

kredit, kartica, vidim uplatio si voznju Aniti ... prc prc ... :)
to mu dodje 526e proseka, a sad radish znachajno ispod toga
dakle stagnirash, da ne kazemo idesh unazad :D
priredish porodici da Vam gase struju ... zasu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Bolje imati porodicu nego struju... ;D