Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: Milos96 poslato 15 Jun, 2016, 05:23
jbmu mater ja nzm sta je ovo, sad i meni jedan prst osta privremeni invalid... sto je do sad kucao kaziprst od malo pre mora srednji.... zbog jbne limenke pepsija koja se dobija uz cipsi koju sam malo pre otvarao... bem im sve, napravi ga ko covek il nemoj uopste da ga pravis [glavazid]


Nije nista strasno al dovoljno da ti unisti jedan dan... em ne mogu da kucam brzo i lepo ko covek em ne mogu lepo da drzim misa...

balkan ajde lepo momku preporuci nekog manikira molim te vidis da je polomila nokat

DebeliZmaj

a i ono analbleach :) da se spremi za ``oz`` :) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

zove me lik pre neko vece u pola 11, samo sto sam zaspao da odmorim malo pre posla, istripovao me da sam se uspavao jer je nepoznat broj, skocio iz kreveta kao da mi neko vatru potpalio ispod dupeta
hoce da proda motor i video moj oglas da kupujem na KP, kaze sve se uklapa, poslace mi slike sutra, posalje covek slike, reko lepo deluje, kaze cenu, reko postena je cena, mogu da dodjem sada da pogledam, jao ne mogu sada, ne mogu sutra ali prekosutra bi mogao ili u subotu, saljem mu poruku i dobijem odgovor





pa picka ti materina, koji kurac si me uopste i zvao ako nisi ni hteo da prodajes

DebeliZmaj

pa da vidi dal moze proda
mozda mu kinta trebala kupi
drugi motor pa video nema
doplati ...

mozda je neki gej sto bi da cuje
glas .. :D
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

@dzimika ..

pa ti si ga izlozio da mu dobar motor pa se predomislio .... hahaha

nisi trebao to , dobar motor , korektna cena ... trebao si malo da se femkas  ... hahahhaa

Hurricane

..taj fazon, pomislio, o super lako æu ga prodati kad bude frka, sad nije  ;D

Darko


mareskin

Citat: Darko poslato 17 Jun, 2016, 16:02

Ma opusteno , 42.C .... ;)






Juhuuuu sad samo jo¹ slobodno vreme i mogu da vozim motor. A ne ona glupa ki¹a i hladno vreme.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF


Dukags


clutch&brake

Citat: mareskin poslato 17 Jun, 2016, 16:29
Citat: Darko poslato 17 Jun, 2016, 16:02

Ma opusteno , 42.C .... ;)






Juhuuuu sad samo jo¹ slobodno vreme i mogu da vozim motor. A ne ona glupa ki¹a i hladno vreme.


po ovom vremenu je patnja voiziti motor
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin


Jeste. Ali kada stvaim na vagu vo¾nju motora ili sedenje kod kuæe biram vo¾nju. Vozio sam danima pod punom opremom na moru i izdr¾alo se.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Citat: UFF poslato 17 Jun, 2016, 16:43
darko idi napuni rezervoar

ima pola ... taman  sam dao kontakt , vidis da popaljene lampice  ;)

Kostić

#19433
presto sam da pijem. od jutros :(








noæas sam se krstio u roðenu kuæu. a tako je lepo duvalo i tako je lepo bilo, li¹æe granje drveæe, pun ko¹ ko off...... i gaaaaaaaaaas [srce]




Darko

Gay razgovori - episode 2 hahahahahahahahahaha





TEEfqd


Darko

Cirkus ... Nemam vremena bi zivaca pa sam ga iznapusavao i blokirao

Hurricane

Citat: kosta66 poslato 17 Jun, 2016, 18:12
presto sam da pijem. od jutros :(








noæas sam se krstio u roðenu kuæu. a tako je lepo duvalo i tako je lepo bilo, li¹æe granje drveæe, pun ko¹ ko off...... i gaaaaaaaaaas [srce]





Sta se desilo, budi malo jasniji, ono posle sa kravom kad si ostao da popijes pivo?

Kostić

eh, pa vratio sam se da se dokusurim. posle oti¹o malo u ¹umu na prvi krug. u ¹umi orkani, granje, ¾bunje, drveæe, li¹æe, noæ, krava i ja. zapeo malo ko magarac pa ispo iz krivine. gume 15 godina, pijan ko letva, 70 - 80 gde ne mo¾e.... i æao u korner. sreæa pa sam ga ispravio pre nego sam spao sa asfalta, pustio gas i izvuko se dole ni¾e... da nogu nisam spustio. i ko da ni¹ta nije bilo, opalio po gasu do dole, do¹o kuæi, zaspo pa jutros gledam trezan kako sam lepo mogo dubijem drvo. i da mi padne grana na glavu... svaka èas kravi, motor je poprilièno stabilan, kad me nije zbacio. onda sam skoèio do nevade, pa tamo zavrno 260 po satu u krivinu i z srednje me izvuèe u desnu sa sve oborenm motorom. kontam da æu da stavim ove gume ¹to mi stoje ukuæi, èim pre.

i vi¹e ne pijem. i ne prelazim 4k rpm...

BOKYBOY

@Kosta66...ma jeeeeste milion...sve se tako nesto bas tebi dogadja.... :P  [rofl]