Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane


Lazic


mkt

uffe pa nosi kacigu i za volanom jbg

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 15 Jun, 2016, 05:23
jbmu mater ja nzm sta je ovo, sad i meni jedan prst osta privremeni invalid... sto je do sad kucao kaziprst od malo pre mora srednji.... zbog jbne limenke pepsija koja se dobija uz cipsi koju sam malo pre otvarao... bem im sve, napravi ga ko covek il nemoj uopste da ga pravis [glavazid]


Nije nista strasno al dovoljno da ti unisti jedan dan... em ne mogu da kucam brzo i lepo ko covek em ne mogu lepo da drzim misa...

ima i gorih!!!

ja iseko jezik u sardinu (limenci)......majmun hoce da lize :)

Glava Dole

Smotani i jedan i drugi ;D Ova je bila sa fabrickom greskom 100%, ne otvaram prvi put limenku... ovo me iseklo kao zilet kako sam se uhvatio za jezicak... ko zna kakva SH klasa je u pitanju kad ide besplatno uz cips...

BOKYBOY

...izbacim sam sebe iz takta svaki put kada obecam dragim ljudima da cu biti dobar... [doh] [doh] [doh]

eclipse4


Hohštapler

Citat: BOKYBOY poslato 16 Jun, 2016, 12:40
...izbacim sam sebe iz takta svaki put kada obecam dragim ljudima da cu biti dobar... [doh] [doh] [doh]

©eèeru, za mene si ne dobar - najbolji! :P
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko


Cekaj bre bratici , dal je ovo moguce ?!  [gej]





VR 46

Дарко нафурани мали  [rofl] [rofl] [rofl]
Twist of wrist!

Darko


Hohštapler

auuuu brate.... al te neko tovari... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Ovi bre hoce da te navataju u trojku, jbg to je bre nezasito, pa im treba jos jedan kobas za akciju :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Darko

pa pazi , razmisljao sam sta cu , ili da se sprdam , da ga pitam da bude moj rob  hahahhah , ili da pristanem na igru i pozovem ga negde , i onda da odem da mu skacem po lobanji li tako nesto .. nije lazni profil , rekao bih po slikama , tako da mislim da nije tovarenje ,zato i iskulirah...bolje... i meni i njemu

balcan girl

eeee siroma darko kad bi ti znao kakve sve meni poruke pisu na fb ovo tvoje je nistaaaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le

Citat: balcan girl poslato 16 Jun, 2016, 22:41
eeee siroma darko kad bi ti znao kakve sve meni poruke pisu na fb ovo tvoje je nistaaaa :D

screenshot or it didn't happen  :P

balcan girl

pa sad :D darko je izbacio lika koga ne poznaje malo je glupo da izbacujem ovde likove jer ih znam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

K0le


Ivicat

Citat: balcan girl poslato 16 Jun, 2016, 22:41
eeee siroma darko kad bi ti znao kakve sve meni poruke pisu na fb ovo tvoje je nistaaaa :D

Mislis na ovo :D

Citat: Milos96 poslato 16 Jun, 2016, 23:40

[rofl]

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Definitivno pogre¹an naslov teme... ;D