Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Pazi... vidi... na vreme, bolje spreciti nego leciti ;D

DebeliZmaj

vidi sa ovim debilderima sa one teme zdravo i slichno ...
koje kremice koriste :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: hurricane poslato 08 Jun, 2016, 02:45
On topic:

Izbacilo me kosmicko useravanje foruma baljezganjem u svim mogucim temama u svakom smislu uopste.
Iskoristio bih priliku da seratore zamolim za minimalnu uzdrzanost jer na sva izasrana sranja nemam sta da nadovezem pisanjem niti imam zivaca da ih citam uopste.
Cvrsto sam ubedjen da nisam jedini kojem ovo smeta pa se usudih da vas sve lepo zamoljavam u tom smislu.
Kao sto napisah, pun mi kurC i da citam sranja, a kako nisam voajer da se zadovoljavam pukim citanjem bez da ista napisem, zamolicu vas da me izvinete na koji dan jer cu da popizdim nacisto i pokazem da i mi ostali mozemo drugacije..

Aman bre vise..

[djavo] [djavo] [djavo]
Ko se ljuti... :P :-*

DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2016, 09:08
Ko se ljuti... :P :-*

ti da cutish .... tebe kad pogode
u zicu sa prozivkom obrises drugara
sa fb
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mi¹ko_kolo


mrle

Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2016, 09:08
Ko se ljuti... :P :-*
[/quote]

Laziæ mu lizne jaja i coki ga u æelavu glavu.

Tako sam ja shvatio ove smajlije

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2016, 10:21
Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2016, 09:08
Ko se ljuti... :P :-*

ti da cutish .... tebe kad pogode
u zicu sa prozivkom obrises drugara
sa fb

mene ni¹ta ne pogaða, al' bio si naporan za medalju... :P


@Mrle:
:-* [srce]

Lone Wolf

Danima se veæ de¹ava ne¹to èudno...
Pre kad negde idem uvek se radujem da æu usput sresti ili negde videti kako sedi mlado, zgodno, lepo èeljade...
Nagla¹eni bokovi, èvrste grudi koje vire pored garderobe, èvrsta guza, ravan stomak koji se spu¹ta ka udubljenju ka meðuno¾ju...
Samo da pogledam ako ne i koja reè ili dobijen osmeh...
Sad samo proðem... stra¹no... i ne pomislim da bi iza ugla mogla naleteti oskudno obuèena miri¹ljava tek procvetala omladinka kojoj treba ne¹to...
Neki umor, ili æu baciti ka¹iku ili sam konaèno odrastao...
Не може рај на земљи.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

...debelica moja gubi polako ali sigurno bitku sa tumorom...napravi par koraka pa sedne...na kortikosteroidima je,inace ne bi mogla ni ovoliko...brojimo dane...jbt zalije mi je psa nego coveka... :(

http://s33.postimg.org/62z5pydxr/13417558_1733545293552641_7971308343104799533_n.jpg

Lazic


DebeliZmaj

sta kaze veterinar ?
dal mora se muci pas ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: BOKYBOY poslato 09 Jun, 2016, 16:25
...debelica moja gubi polako ali sigurno bitku sa tumorom...napravi par koraka pa sedne...na kortikosteroidima je,inace ne bi mogla ni ovoliko...brojimo dane...jbt zalije mi je psa nego coveka... :(

Znam taèno kakav je oseæaj. Gadno. Mene je te¹ilo ¹to su kerovi pro¾iveli lepo svoj kereæi ¾ivot, koliko im je bilo suðeno. I nisam pustio da se muèe, naravno. Ali muka je.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

Citat: Slaninar poslato 09 Jun, 2016, 17:00
Citat: BOKYBOY poslato 09 Jun, 2016, 16:25
...debelica moja gubi polako ali sigurno bitku sa tumorom...napravi par koraka pa sedne...na kortikosteroidima je,inace ne bi mogla ni ovoliko...brojimo dane...jbt zalije mi je psa nego coveka... :(

Znam taèno kakav je oseæaj. Gadno. Mene je te¹ilo ¹to su kerovi pro¾iveli lepo svoj kereæi ¾ivot, koliko im je bilo suðeno. I nisam pustio da se muèe, naravno. Ali muka je.

...jbg...kad prestane da izlazi da piski sama i prestane da uzima hranu,uspavacu je...tako kaze i vet.Dobro je jer znam da bar ne trpi bol jer svaki dan dobija koktel injekciju steroida sa lekom protiv bolova i sredstvom za izbacivanje tecnosti...

mkt

iispade mi motor  [facepalm]
zaboravih da sam digao copu kad sam hteo da je preparkiram i jbg ljosnu krava  :wtf:
tako ti je to kad se druzis sa abdulom , damnom i tetoviranim drogerantima  [djavo]

bigbad86

Citat: BOKYBOY poslato 09 Jun, 2016, 17:04
Citat: Slaninar poslato 09 Jun, 2016, 17:00
Citat: BOKYBOY poslato 09 Jun, 2016, 16:25
...debelica moja gubi polako ali sigurno bitku sa tumorom...napravi par koraka pa sedne...na kortikosteroidima je,inace ne bi mogla ni ovoliko...brojimo dane...jbt zalije mi je psa nego coveka... :(

Znam taèno kakav je oseæaj. Gadno. Mene je te¹ilo ¹to su kerovi pro¾iveli lepo svoj kereæi ¾ivot, koliko im je bilo suðeno. I nisam pustio da se muèe, naravno. Ali muka je.

...jbg...kad prestane da izlazi da piski sama i prestane da uzima hranu,uspavacu je...tako kaze i vet.Dobro je jer znam da bar ne trpi bol jer svaki dan dobija koktel injekciju steroida sa lekom protiv bolova i sredstvom za izbacivanje tecnosti...

I moj lipsao od bolesti.. Pre vremena. Drzi je u zivotu dok god joj je udobno, posle je uspavaj da se ni ona ne muci ni da ne mucis sebe...

DebeliZmaj

Citat: mkt poslato 09 Jun, 2016, 21:52
iispade mi motor  [facepalm]
zaboravih da sam digao copu kad sam hteo da je preparkiram i jbg ljosnu krava  :wtf:
tako ti je to kad se druzis sa abdulom , damnom i tetoviranim drogerantima  [djavo]

eto lazicu vidish da neeeesam jedini
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

Citat: mkt poslato 09 Jun, 2016, 21:52
iispade mi motor  [facepalm]
zaboravih da sam digao copu kad sam hteo da je preparkiram i jbg ljosnu krava  :wtf:
tako ti je to kad se druzis sa abdulom , damnom i tetoviranim drogerantima  [djavo]

dok god nisi zaboravio noge da spustis dobro je

Glava Dole

Nista mu ne fali, pustis ga da se lepo zaprlja ko ja i ogrebodine i pukotine se vise i ne vide :D Jos ne moras vise ni da ga peres, ja nisam uopste otkad mi ga gazda oborio kombijem ;D

Lazic

Ja sam poèeo posle 7 godina da pukotine tretiram super lepkom... ;D