Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le


eclipse4

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2016, 14:37
i mislim da postoji softver za to ako ti je bas stalo da tvoja ponuda ide par sekundi pred kraj

Citat: Boban_m poslato 01 Jun, 2016, 14:33

ako znas ti,zna to svako ko se bavi licitacijama...tako da ni time nista ne dobiva 99%

eclipse4

Citat: mrle poslato 01 Jun, 2016, 14:52
Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 14:50
Ljudi daju ponude u poslednjem trenutku jer ¾ele da proðu ¹to jeftinije... Tipa ¹to bi stavio 4500 ako mo¾e da te usere da uzme¹ za 3000? Naravno da æete reæi, pa stavi 3000 i zavr¹io si... Ali ¹ta ako krajnja ponuda bude 1500? :D

tu cena ne bude 3000, nego prva veæa od poslednje ponuðene (npr ponuda 1500, a prva veæa 1550).

o tome se radis sto vecina ljudi ne znaju kako funkcionise licitacija.....
andreja,mrle ti je lepo objasnio,
bobanje brate merak nema cenu ili ce kupis ili neces....nema tu dao bih jos.....ako bi dao jos onda znaci da ti prethodna nije bila zadnja...postavis ono sto bi se reklo preko koje ne bi ni 1e vise isao i to je to....(ako bi ipak dao taj 1e vise...pa onda ga postavi na licitaciji kao krajnju) ;)

DebeliZmaj

Citat: K0le poslato 01 Jun, 2016, 17:55
Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jun, 2016, 17:01
jes ti kosti isplatio motor ?
Ne u kompljet, jo¹ fali.

pa obrati paznju na zdravlje onda...
ili da jedno malo osiguranjce kupish ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

K0le


Darko

Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 14:50
Ljudi daju ponude u poslednjem trenutku jer ¾ele da proðu ¹to jeftinije... Tipa ¹to bi stavio 4500 ako mo¾e da te usere da uzme¹ za 3000? Naravno da æete reæi, pa stavi 3000 i zavr¹io si... Ali ¹ta ako krajnja ponuda bude 1500? :D

Tebra , jesi ti nekad licitirao ?

Pa ako on stavi 3000 din , a krajnja ponuda bude 1500, ne kupuje on tu stvar za 3000 ( to je njegova maksimalna cena ) nego kupuje za 1565 din...

DebeliZmaj

da al sta prechava gazdu neke stvari
da laznim nalogom dize cenu .. malo po malo
i digne ti na 3000 ... ili preko .. a neko ko je
resio ce ugruva i 3050 :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

Pa tesko je sad imati lazni nalog na ebuy-u ;)

Tesko je imati i na usranom limundu a kamo li na ebuy-u...
Plus , i gazdi onda nema spavanja ... Hahahaha

dzimika

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jun, 2016, 18:44
da al sta prechava gazdu neke stvari
da laznim nalogom dize cenu .. malo po malo
i digne ti na 3000 ... ili preko .. a neko ko je
resio ce ugruva i 3050 :)


ovo je redovna pojava na limundu recimo, da ili sam vlasnik ili njegovi prijatelji dizu cenu

DebeliZmaj

darko .... sto lazni nalog ?
evo ja prodajem ti koristish za dizanje cene ...
ili josh bolje dogovorimo se ti, ja, dzimikrimi, lazic i josh par nas
i bidujemo po malo dizemo do zeljene cene ... i kad ljudi vide se
ovi bore za motor josh vishe zainteresovani ... :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

dzimika

bukvalno se tako i radi
a ljudi otvaraju naloge na tetke, strine, ujne, i sve to u jos i u muskom rodu :D
i onda dizu cene sebi ili kupuju neku stvar koju i oni imaju da bi njihova ostala jedina u ponudi i samim tim sebi dizu krajnju cenu

Darko

Pa to se provali ... Upravo zato i uff ovo prica , das max koliko mislis , moze on da dize do prekosutra , tvoja 3000 je max i jebe ti se

Kostić

mene ortak molio da mu uèinim te fore na limudima, ja mu reko jok, bole me kurac za te fore. al on prodade boga, a ja ni¹ta ;D jesam glup ko kurac

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

eclipse4

pa napravi i dize,problem je sto ni prodavac ne zna koliki je zadnji bid...tako da moze da se desi da on ili tetka bude zadnji bider pa psle mora i da pazari prednet i placa ujedno sta ima za placanje....

Darko

Samo , to mogu da dizu cenu na neke sitne stvari ... Na vece svote ne rade , jer ako kupi tetka teca baba strina ili sam gazda mora da plati limundu procenat... Na 200e placa oko 2500 din , tako da ne verujem da se bas tako lako odlucuju na takve korake

DebeliZmaj

na lezecim iskochi iz brzine :)
a kad krecem ako malo jache okrenem ruchicu
nece udje iz prve u drugu ... na malo vecem
broju obrtaja i brzini .. nishta znachajno
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Pazi, nije da nije znaèajno ako se ranije nije de¹avalo...

UFF

Citat: Andreja poslato 01 Jun, 2016, 14:50
Ljudi daju ponude u poslednjem trenutku jer ¾ele da proðu ¹to jeftinije... Tipa ¹to bi stavio 4500 ako mo¾e da te usere da uzme¹ za 3000? Naravno da æete reæi, pa stavi 3000 i zavr¹io si... Ali ¹ta ako krajnja ponuda bude 1500? :D

ocigledno da nikad nista nisi licitirao



Citat: Boban_m poslato 01 Jun, 2016, 14:48
Ja da prodajem nikad ne bih stavio kraj licitacije u pola 4 ujutru jer sigurno sebe kratim za odredjenu sumu koju groznica igre donosi.


mozda je zmaj dao odgovor a mozda je prodavac jednostavno piglu


moze da licitira tetka i zajebe se pa digne previse i onda sama moze da ga kupi ili da prodavac plati proviziju ni za sta pa da oglasi ponovo

zato se to i ne radi, tj mozes da radis u pocetku dok je cena niska ali nema potrebe drkati se i rizikovati jer ce to kupci svakako sami da odrade


a ako ne postoji cena preko koje bi dao evro vise ti odmah ponudi 10000000000000000000000 i sigurno si kupio


resi bre prvo probleme sam sa svojim mozgom pa onda idi i licitiraj nesto