Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

#18800
Citat: UFF poslato 13 Maj, 2016, 02:30
Citat: BOKYBOY poslato 12 Maj, 2016, 19:45
p.s. A da...i ko sto rece moj veliki prijatelj UFF...da ne ostaje neki pisani trag... ;D

Citat: UFF poslato 13 Maj, 2016, 02:30
Citat: BOKYBOY poslato 12 Maj, 2016, 19:45
:-* [srce]
:-* [srce]
nego brate taj sto ti muva ribu, ko kaze da je muva? ona?
mozda ti je "dosusnik" slao lazne informacije ko u mom slucaju, trazi ti njoj ipak prepisku ili snimak kao dokaz, garant hoce da te zavadi ili da te ponovo zainteresuje, dize cenu i tvrdi pazar, zene su to
a kao je ti nazva "tvoji otpatci" (jesi li i njoj rekao kako je nazivas?) pa glupo je veliki moj prijatelju tako da zoves bivse osobe koje si voleo ili bar bio u vezi sa njima zar ne?
uostalom sta ako se ispostavi npr da je pre tebe ona bila sa njim?
ko onda tu skuplja cije otpatke? :D

...sta cu brate kad nemam print skin ko neki pa moram da verujem ribama na rec...  :P
 e,fora je bila,lozim vas malo...pa niste valjda stvarno poverovali u ovu pricu...?  ;) :-* [srce]

dzimika

Naravno da nismo
Koja bi tebe ostavila tako lepog celavog sa fensi motorom :P

Nego nesto si zatajio u temi DB&G

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

BOKYBOY

Citat: dzimika poslato 13 Maj, 2016, 06:30
Naravno da nismo
Koja bi tebe ostavila tako lepog celavog sa fensi motorom :P
Nego nesto si zatajio u temi DB&G

...jesam zatajio,u pravu si...treba da sednem jedan dan i da preslozim arhivu,nakupilo se dosta,cim odvojim sta je za MM a sta ne  postavljam...a i ti  si imao jako simpaticnih slikica koliko se secam...nastavi...rispekt... ;)

dzimika

nije valjda da imas arhivu za celodnevni posao  :o :o  :D :D

moram i ja da pogledam sta ima u arhivi sto je za mm pa cu postaviti ovih dana :D

Bori¹a

jutros u 6 krenem da dohvatim telefon da ugasim alarm i ukoci me vrat... ne mogu da pomerim glavu ni milimetar ni u jednu stranu.. lezim u krevetu kao u sanduku

eclipse4

bre da te ne plasim,komsiji se desilo isto sto i ti pricas samo on hteo da dovati casu sa vodom pored kreveta....eno ga siromah posle mesec dana prestao je da mu se dize da ne poverujes!!!!
borko ja bi se zabrinuo od sad

Bori¹a

a casa vode je drugo... voda ne valja ni u opancima kamoli u stomaku :D zato mu se to i desilo

Glava Dole

Tako i moj komsija... i sutradan umro  :P ;D

Salu na stranu, vidi sa ovim babama i dedama koji to rade... mi u vranovu(selo kod smedereva) imamo jednog bivseg trenera koji ima zlatne ruke... uganem recimo nogu, cale me unese kod njega a izadjem skoro pa normalno... kaze sutra bi ti kod mene na trcanje... a namestanje ne boli... vrat sam isto sjebao jednom na fizickom u srednjoj, trznuo jace i samo kvrcnulo... u pocetku skoro nista, tek me malo tistalo... do kraja dana sam isao ko retadriran, nije bilo teorije da ispravim glavu, bila ko zakucana onako na dole i u levo... cim mrdnem ko da mi neko zabija noz u vrat... ja jos bio motorom, jedva sam mogoa da vidim koje je svetlo na semaforu al doteram ga nekako kuci... u auto sam jedva ulazio i izlazio i odvede me keva odma kod ovog, znamo ga od ranije i da je odlican.

Znaci covek saljivdzija, sve radi samo prstima i bezbolno... izmasira prvo malo, kaze sad ce da kvrcne... tacno osetis kako pukne u vratu al ne boli nista... i ispravi mi covek glavu tu na licu mesta i kaze za 24h najvise si ko nov, i stvarno je tako i bilo.. bol se smanjio do minimuma odmah na licu mesta, boluckalo posle jos 2-3 dana po vrlo malo ali sam mogao najnormalnije da se ponasam...

Ali raspitaj se malo, ja nemam pojma ko to u cacku ili okolini radi i idi po preporuci(reci i meni ako budes isao kako je proslo, nikad se ne zna kad moze da mi zatreba)... mi u SDu isto tako imamo i jednog sekulu kom se desavalo i da polomi ljudima neku kosku, kod njega te dvoje drze, ti vristis a on namesta kako ljudi pricaju, na kraju ipak lepo uradi posoa u glavnom ali dzaba ti ga bilo... bila i jedna mira(sad umrla) koja isto lepo namesta ali i kod nje isto boli, valjda uvija ne sve strane dok ne pogodi, nemam pojma :D

Ovaj Lane kog sam prvog pomenuo prvo namesti prstima kosku samo na pipanje, onda ti malo razradi i to je to, namestanje ne boli nista vise nego sto te bolelo dok si dolazio do njega, to je sigurno a odlazis ko drugi covek :)

Gvozden

Citat: Bori¹a poslato 14 Maj, 2016, 15:05
a casa vode je drugo... voda ne valja ni u opancima kamoli u stomaku :D zato mu se to i desilo

Rakija se drzi pored kreveta! A ne voda :D

Glava Dole

Citat: Gvozden poslato 14 Maj, 2016, 15:21
Citat: Bori¹a poslato 14 Maj, 2016, 15:05
a casa vode je drugo... voda ne valja ni u opancima kamoli u stomaku :D zato mu se to i desilo

Rakija se drzi pored kreveta! A ne voda :D

A moze da mu pomogne i sad bez namestanja :D
Uputstvo za upotrebu: pola litra na eks i zaboravice da uopste ima vrat ubrzo :D Postupak ponavljati na svakih par sati dok se vrat potpuno ne zaleci sam od sebe ;D

Bori¹a

imala jedna baba kod mene ovde al umrla... i njena unuka kao nasledila.. posle ce da dodje :D

Glava Dole


Bori¹a

udata je [rofl] osamdeset neko :D

Glava Dole


DebeliZmaj

borisa neku skolsk drugaricu ti
malo ugreje bolnu tacku
i sve ce ti prodje nemo
brinesh :)))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ЯЭВОЛУТИОН

U tim godinama da e ukocis na pogresnom mestu....u tvojim godinama mi se kocila samo jedna stvar
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

promaja me ubila [rofl]

Ostoja

Mora¹ naæi neku domaæu snajku sa ohohohoooo grudima, dugo neeka ti greje bolno mesto, proæi æe te kao rukom odne¹eno...
;) ;)
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

mareskin

Citat: Ostoja poslato 14 Maj, 2016, 22:27
Mora¹ naæi neku domaæu snajku sa ohohohoooo grudima, dugo neeka ti greje bolno mesto, proæi æe te kao rukom odne¹eno...
;) ;)

Proèita mi misli. Taman sam to hteo da predlo¾im.
Meni ¾enske grudi leèe sve zdravstvene probleme :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu