Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

bigbad86

Sad upravo roditelji dosli sa neke prezentacije. Ja kolko sam razumeo bili su na prezentaciji kafe. Tamo je bio besplatan rucak, pica su svoja placali. Keva izvuce prvu nagradu, kilo kafe i neki sugavi aparat za pravljenje filter kafe. Imamo isti takav zavijen u najlon kesu, ne koristi se vec 20 godina. Ovaj sto su glanc nov dobili je 3x losijeg kvaliteta. Al ajd reko dobili su besplatno, izvukli prvu nagradu, jebe nam se, poklonicemo ga nekome... I onda mi na kraju kazu da su kupii neki dusek, imaju star krevet pa kao da im bude lakse da spavaju... Ja reko ok(mada je prezentacija kafe), kolko ste ga platili? 600 EVRA. Ja u fazonu MOOOOOOOLIM, jel to neki DORMEO debljine 30cm sa memorijskom penom pa ste se izuli toliko? Keva u fazonu, "ne to je magnetni... vec sam ga isprobala......ovako je debeo..."

Odmah mi pao mrak na oci. Ladnu su kupili neku magnetnu prostirku od 2-3 cm za 600 EVRA sa parama koje NEMAMO. ZA kola dugujemo jos 300, ima jos bar 400e ulaganja u kola (klima, veliki servis, gume), televizor nam je poluispravan... Oni platili 600 evra neko govno sto se prostre preko kreveta i satro ima magnete. Ljudi bre cim predju 60 godina treba da im se oduzme i pravo glasa i penzija da se isplacuje deci, novcanik da ne poseduju samo neku kesicu da nose licnu kartu i to je to. Ma ni za voznju kola vise nisu.

UFF

pa jesi li se nekad zapitao kako se organizatorima isplati da placaju ruckove picke materine poklone za dz samo da bi neko sedeo i slusao njihova sranja?

Bori¹a

oni su radili ceo zivot za tu penziju, tako da je njihova... deci ako se ne svidja, niko ih ne tera da zive sa njima u kuci, punoletna su i slobodna su da odu zar ne?

bigbad86

Jednom sam se u zivotu zapitao i odmah shvatio. Sve ti to oni naplate i to minimum troduplo. Jeste bas ce neko da ti da kilo kafe i aparat za kafu a da ti to ne naplati. Deca treba da se biju dok ne napune 5 godina, onda se pravi pauza pa sa batinama se opet krece kad napune 60.
verovatno su uzeli ovo GOVNO
https://www.svezakucu.rs/www/13222/magnetna-prostirka-160-x-200-cm

bigbad86

Citat: Bori¹a poslato 09 Maj, 2016, 23:38
oni su radili ceo zivot za tu penziju, tako da je njihova... deci ako se ne svidja, niko ih ne tera da zive sa njima u kuci, punoletna su i slobodna su da odu zar ne?
Nisu penzioneri ni jedno ni drugo. Cale rmbaci ko crnac sa mnom na gradjevini a keva je medicinska sestra. Ne bi se bunio ovoliko da su stvarno kupili nesto sto VREDI 600 evra pa da kazem aj nek se pocaste, stvarno su njihove pare. Ali ovo je cist vid prevare, makar da me pozvali da proverim na netu cene, iskustva korisnika, sta je to, kako utice na organizam. Mislim znam i ja sta je HIR, platio sam motor 2000e, sa mojom bednom platom to je cisto izdrkavanje, al bar taj motor vredi toliko i uvek mogu da ga prodam za iste pare.

UFF

bigbad samo da ti kazem, mislim da je i moja keva kupila isto ili slicno
unutra sam se iznervirao a spolja nasmejao i rekao super mama drago mi je da lepse spavas i da ti prija, zovi me ako ti bude trebalo nesto i otisao pokusavajuci da ne mislim na to uopste

ako joj objasnim da je prevara sta cu postici osim sto ce se ona nervirati sto je potrosila verovatno sav svoj stek na glupost?
kad je vec pukla kintu nek bar veruje da ima efekta, cak i da je placebo bitno je da deluje

ili to ili da idem da pravim sranje tamo onima koji su joj zavalili pa da zavrsim u zatvoru
bolje placebo, ko zna mozda da efekte i vrednije od 60k ako ona veruje i zbog toga stvarno lepo spava

Glava Dole

komsija je tako iskesirao 2300e, kao isplatice mu se ovo ono, pratili su ga do sestre da pozajmi pare od nje... zvao i mog caleta pred njima ali fala bogu on je pametniji... kad je komsija shvatio kasnije kako su ga nasamarili umalo infarkt nije dobio, gornji pritisak mu je otisao na 220, morao je u urgentni.... a isto je krenulo sa prezentacijom i besplatnim ruckom... zvali su i mene 100x na privatni mobilni(odakle im pojma nemam), 100x sam bio srecni dobitnik i mogao da dobijem razne duseke i prostirke na poklon po ceni od samo... pa trecini vrednosti mog motora minimum recimo :D Govna prevarantska bre, ne mozes da ih otkacis... u glavnom budu devojke prijatnog glasa pa otkacim na finjaka ;D Realno su mnogo blesaviji oni koji misle da ne neko lud da ga zove i moli da dodje na njegov besplatan rucak npr, da je nekakav srecni dobitnik i sta ti vec ja znam nego ti koji obmanjuju... oni probaju pa ako prodje- prodje... dok je ovaca bice i sisanja, uvek bilo i bice...

Boban_m

Citat: bigbad86 poslato 09 Maj, 2016, 23:43
Jednom sam se u zivotu zapitao i odmah shvatio. Sve ti to oni naplate i to minimum troduplo. Jeste bas ce neko da ti da kilo kafe i aparat za kafu a da ti to ne naplati. Deca treba da se biju dok ne napune 5 godina, onda se pravi pauza pa sa batinama se opet krece kad napune 60.
verovatno su uzeli ovo GOVNO
https://www.svezakucu.rs/www/13222/magnetna-prostirka-160-x-200-cm
Otvori im prozor kad bude grmilo i gurni krevet pored prozora  ;D

Biker-Boy

Drugarovu kevu i caleta su isto tako nategli za 1000eura, isto neki duseci, jorgani , jastuci i tako te picke materine... sve na fazon besplatnog rucka...  [doh] [ludak]
A bas bi voleo da mene jednom zovu, da odem tamo najedem se lepo, i viknem "EJ prodavci steram vam ga majci" i odem  [srednjiprst] [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Citat: UFF poslato 09 Maj, 2016, 23:36
pa jesi li se nekad zapitao kako se organizatorima isplati da placaju ruckove picke materine poklone za dz samo da bi neko sedeo i slusao njihova sranja?

dakle da ocekujem oglas za moto u lazza stilu
... prodajem hitno motor zbog prostirke ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

DebeliZmaj

mm poseta nekom od tih ruckova
ahahaha ... zatvoriki bi firm
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

Al bi to bila fora hahahahhaha da pozovu nekog a pojavimo se svi kolektivno kao potencijalni kupci... prvi put da ti das neki pametan predlog debeli ;D

DebeliZmaj

pa da kao
evo bash sam pricao
sa 30-ak kolega i prijatelja
i svi bi rado dosli :)
bwahhahaha ... znash li ti koliko
mozemo pojedmo .. na silu! :)...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

PECA BMW

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Maj, 2016, 00:42
pa da kao
evo bash sam pricao
sa 30-ak kolega i prijatelja
i svi bi rado dosli :)
bwahhahaha ... znash li ti koliko
mozemo pojedmo .. na silu! :)...


E pa nije to tako , prevejani su oni , rucak dobijes na karju prezentacije nikako na pocetku tako da moras da slusas sve gluposti , inace rucak je smejurija .
Obicno bude tipa jedan cufta malo pirea i komad hleba , jedna casa step soka i kraj . Kad se lepo najedes krv se sjuri iz glave u stomak i taj je vreme da penzioner potpise cekove ..
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

pfff... ja reko neka kulturiska klopa :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

eclipse4


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2016, 02:10
http://rs.n1info.com/a158690/Vesti/Izvestaj-Sase-Jankovica-o-rusenju-u-Savamali.html
E srbi srbi... Ni za veliko slovo vi¹e nismo...:(

zapravo da postoji ozbiljan tuzilac ovo moze lako se sazna ko je
dakle ili svi sve isprichaju ili odgovara onaj ko cuti i svi njegovi
nadredjeni
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Samo da postoji ozbiljan tu¾ilac...