Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zVuk

....jbg...da sam na tvom mestu, ja bih zvao jer mozda imaju neko resenje....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Grof

...jebeni doktori, svaki dan u èekaonici proseènih dva i po sata...... jebem ti srpsko zdravstvo. 

Hohštapler

Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 16:29
....jbg...da sam na tvom mestu, ja bih zvao jer mozda imaju neko resenje....

i to ¹to ka¾e¹. leba ne i¹te.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mareskin

Citat: Grof poslato 08 April, 2016, 16:31
...jebeni doktori, svaki dan u èekaonici proseènih dva i po sata...... jebem ti srpsko zdravstvo. 

Zato i ne idem kod lekara. Nemam vremena da sedim po èekaonicama.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 16:31
Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 16:29
....jbg...da sam na tvom mestu, ja bih zvao jer mozda imaju neko resenje....

i to ¹to ka¾e¹. leba ne i¹te.

nece ti pomoci jer tvoj tv nema te frekfencije, promenis tv i resis problem ili uzmes D3 pod uslovom da moze da se nakaci na tv

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 08 April, 2016, 16:43
Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 16:31
Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 16:29
....jbg...da sam na tvom mestu, ja bih zvao jer mozda imaju neko resenje....

i to ¹to ka¾e¹. leba ne i¹te.

nece ti pomoci jer tvoj tv nema te frekfencije, promenis tv i resis problem ili uzmes D3 pod uslovom da moze da se nakaci na tv

Upravo sam i sam do¹ao do tog zakljuèka....  [facepalm]

El ima neko TV vi¹ka, da mo¾e da 'vata SK3?  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 16:21
Jebeni in¾enjer koji je na skuteru stavio "brake force distribution valve", pa kad koèi¹ zadnjom on koèi i prednjom koènicom (ne znam kojem majmunu je to delovalo kao dobra ideja)

Koliko znam to bi trebalo da je obrnuto i onda je skroz ok za ljude koji nemaju oseæaj za zadnju koènicu. Prvi put èujem za tvoj sluèaj...

mi¹ko_kolo

I na Hondi Lead skuteru je ista prièa. Pritisne¹ zadnju, on dozira i prednju koènicu. Ne koèi punom silom ali koèi i njom.

Glava Dole

Ma to je sranje nevidjeno, radio jetforca i taj sistem mi se smucio dok sam ga uterivao i isterivao iz radionice i isprobavao na 50m ispred kuce bukvalno... bem i ja mater tom inzenjeru koji je to zamislio...

Flavius Valerius Aurelius

Отишао о5 под нож данас. Овог пута лева рука. Ј_беш викодин кад и он не помаже за болове.

Boban_m


Flavius Valerius Aurelius

#18391
Citat: Boban_m poslato 09 April, 2016, 05:53
Au zemljak, pa kako si to fasovao?
Карпал тунел синдром, вашљда му то дође укљештен живац. Морао сам обе руке јбг.
Како сам зарадио? Имао сам среће вероватно... Не постоји разлог за тако нешто, једноставно се деси, ако је веровати мом хирургу.

Да ствар буде гора, за непуних месец дана се селим (око) 4.500км одавде. Како да возим с дефектне руке, везе немам.

eclipse4


Flavius Valerius Aurelius

Citat: eclipse4 poslato 09 April, 2016, 07:20
a sta se desava? mislim simptomi

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 April, 2016, 10:16
Citat: OKi poslato 04 April, 2016, 09:51
Koji su simptomi bili? Trnuo prst ???

Sta god da radim, (repetativni pokreti) utrnu prvo prsti pa posle 5-6 minuta prelazi do zgloba preko lakta sve do ramena. Naravno ekstreman bol prati taj osecaj. Bol me  budi nocu. Ubedljivo najgore je kad sednem na motor. Place mi se posle 10-20tak kilometara. Nadam se bice bolje posle ovoga i valjda cu moci da sednem na motor za ... par meseci.

Hohštapler

æizaL, da je obrnuto ni po jada, al ovako, haos kako je opasno. Padne ki¹a,  ovde kod mene u Kamenici je brdovito i kad kocim nizbrdo pod makar malim uglom osecam kako mi uspravlja motor, be¾i. .. da ne ka¾em da sam veæ par puta klizno prednjim sreæa nove gume i na maloj brzini.
ima da mu skinem to crevo èim stignem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 April, 2016, 05:52
Отишао о5 под нож данас. Овог пута лева рука. Ј_беш викодин кад и он не помаже за болове.


Gand¾a?

I mani se tih ¹teberskih fazona da sam sebi cenzuri¹e¹ psovke. Ili psuje¹, ili ne psuje¹. :P
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Flavius Valerius Aurelius

#18396
Еееее да ми то није падало на памет али цврц, овде је то забрањено. Да живим у држави Вашингтон, Колораду и ваљда Орегону ту је већ другачја прича... Мада ни тада не бих могао јер аутоматски губим дозволу за ношење оружја, комерцијалну дозволу и још пар неких ствари (федерални закони). А да пробам да купим на улици? Нема шансе. Кад аплицирам за следећи посао, у Америци је сасвим нормално да се контролише урин или длака па шта ми се падне, ако не и оба.

А то за псовке, фолирам се да сам фино дете ;D

Hohštapler

Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 17:19
Citat: dzimika poslato 08 April, 2016, 16:43
Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 16:31
Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 16:29
....jbg...da sam na tvom mestu, ja bih zvao jer mozda imaju neko resenje....

i to ¹to ka¾e¹. leba ne i¹te.

nece ti pomoci jer tvoj tv nema te frekfencije, promenis tv i resis problem ili uzmes D3 pod uslovom da moze da se nakaci na tv

Upravo sam i sam do¹ao do tog zakljuèka....  [facepalm]

El ima neko TV vi¹ka, da mo¾e da 'vata SK3?  ;D

Gledam oglase kad ono :D
https://www.kupujemprodajem.com/Televizor-Magnum-54cm-ocuvan-32259333-oglas.htm?filter_id=1305186
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 09 April, 2016, 09:54
Еееее да ми то није падало на памет али цврц, овде је то забрањено. Да живим у држави Вашингтон, Колораду и ваљда Орегону ту је већ другачја прича... Мада ни тада не бих могао јер аутоматски губим дозволу за ношење оружја, комерцијалну дозволу и још пар неких ствари (федерални закони). А да пробам да купим на улици? Нема шансе. Кад аплицирам за следећи посао, у Америци је сасвим нормално да се контролише урин или длака па шта ми се падне, ако не и оба.

А то за псовке, фолирам се да сам фино дете ;D
Jebe¹ tu zemlju... ;D Osim Kolorado, Va¹ington i Oregon... ;D


ontopic:
Dokoni pijani Kostiæ koji zatrpava na fb glupostima... ;D

Kostić

duvaj ga laziæu, trezan sam ko potok ;D jebo te smarafejs :-*