Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 05 April, 2016, 22:12
Ma dobar je on, odmah je rekao da ce da plati koliko treba al necu ja, vidim da mu je krivo... ipak zivim s njima... nije namerno svakako, svakom moze da se desi, nece to biti vise od 2000-2500din za materijal jer cu sam da radim, nisu problem pare, sama farba nije skupa, to nekad spucam za jedan posten izlazak nego sto je veliki posao a farbariju najvise mrzim tj pripremu... a jos veci problem sto nisam kuci pa mozda sacekam i leto kad budu gotova predavanja pa onda polako natenane, videcu...
Nateraj kombistu da ¹mirgla... ;D

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 04 April, 2016, 13:46
To sa snimka mnogo vise vuce na vertikalno, ako je kao na tom r1 onda po meni ladno moze kiselinski, samo premeri kuciste i uzmi najveci koji moze da stane i nema frke... duplo su jeftiniji a nemaju suvi neke preterane prednosti sem sto nema isparenja kiseline kao kod ovih i jedino treba s vremena na vreme(tipa jednom u sezoni) doliti destilovanu vodu i to je to... a plus jos ne otkazuju odjednom, kao na dugme, kao ti suvi(nego postepeno, znam da se desavalo ljudima da ih sa tim suvim bukvalno motor ostavi na putu, u voznji a secam se i ja jednog sa skutera... samo je ko na dugme skroz izgubio struju, ma ni za kontakt nije imao, ko da je otkacen).

AGM nije suvi akumulator, to je potpuno isti kao i obican kiselinski samo sto je hermeticki zatvoren pa moze u bilo koji polozaj i ima ubacenu unutra staklenu vunu (ili tako nesto) pa sama staklena vuna absorbuje elektrolit. Otud i naziv AGM. Absorbed Glass Mat.

Glava Dole

pa znaci maltene isti kao kiselinski, ne vidim zasto onda 9-ka ne bi radila, msm kolika moze da bude razlika izmedju 9ke i 10ke

bigbad86

Obicni kiselinski zapravo imaju jacu struju starta po Ah od AGM akumulatora dok su AGM u skoro svemu ostalom bolji.

UFF

Citat: Andreja poslato 05 April, 2016, 17:43
Ljudi koje jurim da mi vrate novce... Definitivno vi¹e ne zajmim nikome niti zajmim od nekoga. Mo¾emo biti dobri koliko god ali isuvi¹e volim sebe da bih dozvolio ovako ne¹to ponovo.

I drugo, baba kojoj sam sedam puta rekao da ne pali TA peæ ovih dana... Ka¾e bilo joj hladno sinoæ. Sedam puta joj obja¹njavam da toj peæi treba dva dana da se ugreje a posle dr¾i èetiri dana. 45 stepeni u kuæi.

kad naplatis dugovanja kupi babi klimu

inverter od 1000eur

UFF


Lazic

Citat: bigbad86 poslato 05 April, 2016, 23:35
Citat: Milos96 poslato 04 April, 2016, 13:46
To sa snimka mnogo vise vuce na vertikalno, ako je kao na tom r1 onda po meni ladno moze kiselinski, samo premeri kuciste i uzmi najveci koji moze da stane i nema frke... duplo su jeftiniji a nemaju suvi neke preterane prednosti sem sto nema isparenja kiseline kao kod ovih i jedino treba s vremena na vreme(tipa jednom u sezoni) doliti destilovanu vodu i to je to... a plus jos ne otkazuju odjednom, kao na dugme, kao ti suvi(nego postepeno, znam da se desavalo ljudima da ih sa tim suvim bukvalno motor ostavi na putu, u voznji a secam se i ja jednog sa skutera... samo je ko na dugme skroz izgubio struju, ma ni za kontakt nije imao, ko da je otkacen).

AGM nije suvi akumulator, to je potpuno isti kao i obican kiselinski samo sto je hermeticki zatvoren pa moze u bilo koji polozaj i ima ubacenu unutra staklenu vunu (ili tako nesto) pa sama staklena vuna absorbuje elektrolit. Otud i naziv AGM. Absorbed Glass Mat.
Absorbing... [hello]




@Uff:
Nije to mnogo oti¹lo.

mrle

opet problem sa bolom u stopalu. Opet mi ¹eta bol, èas me boli stopalo, æas peta, èas skoèni zglob... Boli, suze na oèi krenu.

ЯЭВОЛУТИОН

jesi ti naplatio ono osiguranje od udarca u tunelu....ako nisi , odmah kod doktora i dopuni odstetni zahtev....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 April, 2016, 10:27
jesi ti naplatio ono osiguranje od udarca u tunelu....ako nisi , odmah kod doktora i dopuni odstetni zahtev....

ma naplatio. Ovo imam godinama unazad s'vremena na vreme. Pojavi se odjednom, a tako i nestane.

mareskin

Citat: UFF poslato 06 April, 2016, 02:05
Citat: Andreja poslato 05 April, 2016, 17:43
Ljudi koje jurim da mi vrate novce... Definitivno vi¹e ne zajmim nikome niti zajmim od nekoga. Mo¾emo biti dobri koliko god ali isuvi¹e volim sebe da bih dozvolio ovako ne¹to ponovo.

I drugo, baba kojoj sam sedam puta rekao da ne pali TA peæ ovih dana... Ka¾e bilo joj hladno sinoæ. Sedam puta joj obja¹njavam da toj peæi treba dva dana da se ugreje a posle dr¾i èetiri dana. 45 stepeni u kuæi.

kad naplatis dugovanja kupi babi klimu

inverter od 1000eur

Ima inverter klima 12000btu za 39000 din.


Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

slave74

Kreten iz Sabljar t. pregleda Novi Sad, koji je "iskoristio " pravo da odbije da izvrsi t. pregled mog vozila, a zbog toga jer mu se cini da su fontovi  brojeva na motoru previse udaljeni.. Kreten nad kretenima upisani..
A, to sto je vozilu iscupan katalizator mu uopste ne smeta..

Glava Dole

Ma idi na neki privatni tehnicki... mene u AMS-u nisu hteli da puste ni za zivu glavu jer je ofarban ram preko broja(ali se vidi da je to to), na drugom rec nisu rekli niti su ranije na tehnickom u SDu gde uvek radim...

slave74

Zavrsio normalno u drugom t.p. bez problema. Debil, verovatno mu je bilo krivo sto necu da uplatim za celu registraciju. Jos mi je registracija davno istekla a tablice vracene, pa sam prikacio neke strane table..

Andreja

Citat: UFF poslato 06 April, 2016, 02:05
Citat: Andreja poslato 05 April, 2016, 17:43
Ljudi koje jurim da mi vrate novce... Definitivno vi¹e ne zajmim nikome niti zajmim od nekoga. Mo¾emo biti dobri koliko god ali isuvi¹e volim sebe da bih dozvolio ovako ne¹to ponovo.

I drugo, baba kojoj sam sedam puta rekao da ne pali TA peæ ovih dana... Ka¾e bilo joj hladno sinoæ. Sedam puta joj obja¹njavam da toj peæi treba dva dana da se ugreje a posle dr¾i èetiri dana. 45 stepeni u kuæi.

kad naplatis dugovanja kupi babi klimu

inverter od 1000eur

Koliko tro¹i taj inverter na 100km? Koliko mu je registracija? Koje godi¹te? Je l' mogu njim da dolazim na buduæa MM okupljanja?


:D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

1. Jebeni in¾enjer koji je na skuteru stavio "brake force distribution valve", pa kad koèi¹ zadnjom on koèi i prednjom koènicom (ne znam kojem majmunu je to delovalo kao dobra ideja)
2. Jebeni SBB, ne znam za¹to ali na ovom TVu (prvi put sam ga ukljuèio od kad sam u ovoj kuæi) ne mogu da nahvatam SK3, kako sad da gledam trening motoGPa...
prevrteo sam sve kanale i pretra¾ivanja, nema, ne znam kako.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Hohštapler

...pre bih pomislio da je do TVa, imam SK1 i SK2, Sk3 ni za lek...
TV je... kako bih to delikatno sastavio... iz 20. veka... i to ne ni kraja... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.