Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 31 Mart, 2016, 15:49
Citat: Mik poslato 31 Mart, 2016, 00:56
Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2016, 14:29
Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 02:46
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2016, 02:19
Citat: mali_zmaj poslato 29 Mart, 2016, 20:38
Revolucijo,naprotiv,stedim citav zivot,uvjek sam se brinuo sam za sebe..,ali sa prosjecnom  platom,i ratom za stan..,jer, morao sam ga kupiti..,nije bilo  moguce bez kredita. mislim mogao sam placati podstanrstvo i to bi mi bila rata kredita ,a poslije mi ne bi nista ostalo. auto vozim staro 20godina i ofucano,i tome ce doci kraj uskoro. vozim svoju djecu u autu,hocu kocnice,udobnost i sigurnost. vozim 20 godina star motor i to mi ne smeta,ali auto mi je potreba,to je odavno prestalo biti luksuz... ,ja ne kukam,znam da je to tiho ropstvo,ti krediti,al dok jos radim i mogu to,to je nazalost jedini nacin. ja rodit 5000  eura za auto do 7 ili 8 god,starosti ne mogu,zaradit ne mogu. zivim u gradu i svaku kilu krompira i kilu mesa placam. Tebi i nekima, ne treba neka veca lova,ili si mozete dovoljno zaradit,i svaka cast..,al ja ne mogu. Ne zalim se,ja imam dobru platu,i redovnu,supruga isto. Ali iskreno ne zelim da se stisnem u zivotu i da ne vidim ni sunca ni mjeseca. Odem na more,par vikenda sa zenom zimi negdje,malo motorom tu i tamo. Kupim kad mi treba nesto za kucu. Sad cu malo nesto mjenjat,renovirati,na rate naravno,a kako drugacije. Kao sto rekoh,moj izbor,navikao sam tako! Da banke deru,odrase kozu..,al uvjek je to vise manje neciji izbor ili bas moranje!!!!!  Ne pravdam se,ali dok jos mogu radit cu tako.
Imas kola,imas motor,verovatno i oboje mob, ides na more,neces da se stiskas....a podstanar bio kazes....stedis ceo zivot....

Imamo drugaciju viziju stednje


Da li nama nesto fali u glavi ...

Ja sam ga samo obazrivo pitao koji to auto ima pa da je za promenu.



nisam ti ni odgovorio,tek sam se sad ulogovao,vozim fiata bravo iz 1998,koji veæ ima skoro 300 000 na satu,ako ne i vi¹e,riknuta turbina,abs nema,pu¹ta vodu u gepek,sav se ubuðavio......  revolucijo kako ti misli¹ da je ¹tednja.. da ne odvezem djecu na more,da ne vidim ni kuèeta ni maèeta..,ne razumijem te za podstanarstvo..,bolje da plaæam ratu za stan,nego da plaæam nekome kiriju..,ovako cu za 15 godina sinu ostaviti stan..

vi ste svi protiv kredita zato ¹to vam isti ne trebaju,da vam "ne daj bo¾e" zatrebaju...,uzeli bi ste ih bez razmi¹ljanja...

A ima li u tebe prsute?

ne razumijem pitanje...,al avaj  nema prsute trenutno,al se moze nabaviti jeftino..
Ni Mik ne razume samog sebe, opusti se... ;D

mali_zmaj

Ma opu¹ten sam ja....,al nedoreèena pitanja,ili odgovori...
jin-jang

Lazic


mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 31 Mart, 2016, 16:21
Ma opu¹ten sam ja....,al nedoreèena pitanja,ili odgovori...
Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2016, 16:29
Nedoreèeni ljudi... :D

Mnogo ste vas dvojica neozbiljni kada se prièa o pr¹uti  [zena]

Za mene je pr¹uta uvek ozbiljna tema :P
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Uvjek kuæi njegu¹kog ima ,imam nekog ¹vercera,dovuèe mi po kilu i po svaki mjesec... JBG istarski i dalmatinski skup,to je veæ EU. u kuvac!!  ;)
jin-jang

Lazic

Pitaj ¹vercera jel' ¹vercuje na ovamo... :D

mali_zmaj

jbg,jedino iz crne gore umjesto preko hercegovine, da se vraæa preko BG-a... he he ,usput mu...
jin-jang

goranvojska

crko akumulator na bandita.3 god i kraj.trebam nov.

eclipse4

jel to taj sto si trebao da ga poneses kod one aprilije?   ;D ;D

PECA BMW

Citat: goranvojska poslato 01 April, 2016, 22:13
crko akumulator na bandita.3 god i kraj.trebam nov.

moj okruglo isterao godinu i 15 dana , ni da cuju za zamenu :(  kurblanje do daljnjeg ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Moj gura 5-u godinu, pali k'o mina... :P ;D


@Veliki Zmaj:
Rek'o ¹ta znam, mo¾da ide i na ovu stranu... ;D Mislio sam da svi Crnogorci prvo idu za Bg... ;D

perlx

"Ne placi za njim majko, vratice se, ide za Ameriku a ne za Beograd"

mali_zmaj

jin-jang

Flavius Valerius Aurelius

Оперисао десну руку. Сезона једва и да почела, а ја је већ затворио.
Следећи петак лева рука. Дивота.

Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

OKi

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 03 April, 2016, 00:38
Оперисао десну руку. Сезона једва и да почела, а ја је већ затворио.
Следећи петак лева рука. Дивота.
Citat: Laziæ poslato 31 Mart, 2016, 16:29
Nedoreèeni ljudi... :D

bigbad86

Citat: PECA BMW poslato 02 April, 2016, 00:23
Citat: goranvojska poslato 01 April, 2016, 22:13
crko akumulator na bandita.3 god i kraj.trebam nov.

moj okruglo isterao godinu i 15 dana , ni da cuju za zamenu :(  kurblanje do daljnjeg ....
Sto nece da ti zamene?

PECA BMW

Citat: bigbad86 poslato 03 April, 2016, 18:25
Citat: PECA BMW poslato 02 April, 2016, 00:23
Citat: goranvojska poslato 01 April, 2016, 22:13
crko akumulator na bandita.3 god i kraj.trebam nov.

moj okruglo isterao godinu i 15 dana , ni da cuju za zamenu :(  kurblanje do daljnjeg ....
Sto nece da ti zamene?

Pa kao bas na taj model godinu dana garancije ... ali pitao drugaricu koja radi u trgovini sa tim stvarima i kaze da po zakonu ama bas svaki ima dve godine ili vise .
Ne vezano za marku i model cak i ako proizvodjac daje manje ti po nasem zakonu imas dve godine i duzni su da zamene ... ali stvarno nemam snage da se cimam sa njima...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

nisi isao na redovne servise? :D

ja kupio vartu otvorio se malo vise i drugar/prodavac mi kaze da ne moram da idem da overavam garanciju

nadajmo se da necu saznati da li me je lagao