Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Laziæ poslato 30 Mart, 2016, 10:39
Jebale nas banke, i na forumu da èitam o lopovima od rane zore... ;D

pa ti ustani u podne

Glava Dole

noz naostri brusilicom ocas posla a za kajmak ne mogu da ti pomognem :D

Lazic

Citat: UFF poslato 30 Mart, 2016, 11:45
Citat: Laziæ poslato 30 Mart, 2016, 10:39
Jebale nas banke, i na forumu da èitam o lopovima od rane zore... ;D

pa ti ustani u podne
svaki dan u 6:00... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 30 Mart, 2016, 11:55
noz naostri brusilicom ocas posla a za kajmak ne mogu da ti pomognem :D
si ti normalan...da vatam brusilicu pre dorucka...prste da posecem i pojedem ih ko pomfrit....danas brus pa polako...za sutra ujutru
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ja suzukiju ladno skidam kapu. sad sam iza¹o da ga malo prod¾aram, i na 260 pustim gas pa dodam i on ono klang, veliki luft u osovini i ostanem bez ¹este, a dobijem ler, èetrvrtu i petu. ok, krenem nazad, zapizdim ga petom, izbacim u 'ler' koji nije ler i dok se kotrljao imao ler, kad sam stao krkr i op u brzinu. sam. e nabijem ja suzuki na kurac. sad imam malo èetvrtu petu i ¹estu, malo ler èetvrtu i petu. i luft u osovini.
[srce] mojeeeeeeeeee. idem da ga prodam

eclipse4

lici ko da je kosta ovo napisao.....

jao vidi kosta stvarno napisao :)

mrle

kosta, a da otvori¹ menjaè, mo¾da se samo neka ¾icica pomerila ili se neki ¹rafiæ od¹rafio.

Joker

Ma nije nego je isao princip stednje goriva... Zaleti ga na 80, 90 pa izbaci iz brzine na ler, vozika se tako pa krene da ubacuje i pokrsi sve moguce...Garantujem da je to...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kostić

oti¹o do maksija, sad imam samo petu i ¹estu. i ler ;D ni¹ta nisam polomio, krljao etc...  al ¹to oæe da krene i petom, al malo te¾e. al krene ;D

d¾okeru, jel ti ja lièim na nekoga ko se vozi na ler? i te fore zaletim pa na stoju ¹iknem u drugu? heh

mali_zmaj

Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 02:46
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2016, 02:19
Citat: mali_zmaj poslato 29 Mart, 2016, 20:38
Revolucijo,naprotiv,stedim citav zivot,uvjek sam se brinuo sam za sebe..,ali sa prosjecnom  platom,i ratom za stan..,jer, morao sam ga kupiti..,nije bilo  moguce bez kredita. mislim mogao sam placati podstanrstvo i to bi mi bila rata kredita ,a poslije mi ne bi nista ostalo. auto vozim staro 20godina i ofucano,i tome ce doci kraj uskoro. vozim svoju djecu u autu,hocu kocnice,udobnost i sigurnost. vozim 20 godina star motor i to mi ne smeta,ali auto mi je potreba,to je odavno prestalo biti luksuz... ,ja ne kukam,znam da je to tiho ropstvo,ti krediti,al dok jos radim i mogu to,to je nazalost jedini nacin. ja rodit 5000  eura za auto do 7 ili 8 god,starosti ne mogu,zaradit ne mogu. zivim u gradu i svaku kilu krompira i kilu mesa placam. Tebi i nekima, ne treba neka veca lova,ili si mozete dovoljno zaradit,i svaka cast..,al ja ne mogu. Ne zalim se,ja imam dobru platu,i redovnu,supruga isto. Ali iskreno ne zelim da se stisnem u zivotu i da ne vidim ni sunca ni mjeseca. Odem na more,par vikenda sa zenom zimi negdje,malo motorom tu i tamo. Kupim kad mi treba nesto za kucu. Sad cu malo nesto mjenjat,renovirati,na rate naravno,a kako drugacije. Kao sto rekoh,moj izbor,navikao sam tako! Da banke deru,odrase kozu..,al uvjek je to vise manje neciji izbor ili bas moranje!!!!!  Ne pravdam se,ali dok jos mogu radit cu tako.
Imas kola,imas motor,verovatno i oboje mob, ides na more,neces da se stiskas....a podstanar bio kazes....stedis ceo zivot....

Imamo drugaciju viziju stednje


Da li nama nesto fali u glavi ...

Ja sam ga samo obazrivo pitao koji to auto ima pa da je za promenu.



nisam ti ni odgovorio,tek sam se sad ulogovao,vozim fiata bravo iz 1998,koji veæ ima skoro 300 000 na satu,ako ne i vi¹e,riknuta turbina,abs nema,pu¹ta vodu u gepek,sav se ubuðavio......  revolucijo kako ti misli¹ da je ¹tednja.. da ne odvezem djecu na more,da ne vidim ni kuèeta ni maèeta..,ne razumijem te za podstanarstvo..,bolje da plaæam ratu za stan,nego da plaæam nekome kiriju..,ovako cu za 15 godina sinu ostaviti stan..

vi ste svi protiv kredita zato ¹to vam isti ne trebaju,da vam "ne daj bo¾e" zatrebaju...,uzeli bi ste ih bez razmi¹ljanja...
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2016, 14:29
...
nisam ti ni odgovorio,tek sam se sad ulogovao,vozim fiata bravo iz 1998,koji već ima skoro 300 000 na satu,ako ne i više,riknuta turbina,abs nema,pušta vodu u gepek,sav se ubuđavio......  revolucijo kako ti misliš da je štednja.. da ne odvezem djecu na more,da ne vidim ni kučeta ni mačeta..,ne razumijem te za podstanarstvo..,bolje da plaćam ratu za stan,nego da plaćam nekome kiriju..,ovako cu za 15 godina sinu ostaviti stan..

vi ste svi protiv kredita zato što vam isti ne trebaju,da vam "ne daj bože" zatrebaju...,uzeli bi ste ih bez razmišljanja...

Ja sam uvek za kredit, ako mi se isplati. Za opremu koja mi donosi zaradu, za kupovinu stana ima logike jer plaćaš kiriju i na kraju nemaš ništa ovako ti ostane stan itd.
Problem je samo što kada dođeš u situaciju da ne možeš da vraćaš kredit nije ni malo lako.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Pa ¾ivimo gdje ¾ivimo,sutra mo¾e da sve pukne i ode u rac.  Za sada tako mogu...,kad ne budem mogao naravno da neæu. Nije niko glup da uzima kredite ako mu ne treba za ne¹to konkretno....,ni ja ga nisam uzeo ¹to mi se digao,nego da rje¹im stambeno pitanje. Ja nemam dodatnih primanja,pa da mogu raèunati da kad mi treba ke¹,izvuèem iz jastuènice ili ¹teka... Kao ¹to rekoh,ja cjenim ljude koji mogu bez kredita rje¹it sve svoje potrebe,ja ne mogu. I takvih kao ja je puno vi¹e nego ovih ostalih,jbg. na¾alost to je realnost.
jin-jang

OKi

Jebeni android update  :drka: , uglavnom beskoistan [doh] za vecinu aplikacija, ali zato zauzima prostor.
Evo malopre uradim ponuðeni update za messanger i dobijem ovoliki fajl



A posle toga ga deinstaliram, pa ponovo instaliram i dobijem ovoliku velièinu aplikacije.

Usta ih hebem  [povracanje]


Lazic

Doruèak ¹ampiona u deèijoj bolnici Dedinje... Na grobu im jeli d¾em, sve im jebem da im jebem...




eclipse4

na zalost nekad mora tako zbog samog pacijenta.....e sad ti znas bolje sta je u pitanju....
ali zajsta izgleda jadno :(

Lazic

Pozdravio te debeli zmaj, isto je to rekao... Naravno da mora kad doðe u bolnicu debelo prase od 38 godina koje ima smrtnu ¾elju(¹atro), ne deca u razvoju...

Mik

Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2016, 14:29
Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 02:46
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2016, 02:19
Citat: mali_zmaj poslato 29 Mart, 2016, 20:38
Revolucijo,naprotiv,stedim citav zivot,uvjek sam se brinuo sam za sebe..,ali sa prosjecnom  platom,i ratom za stan..,jer, morao sam ga kupiti..,nije bilo  moguce bez kredita. mislim mogao sam placati podstanrstvo i to bi mi bila rata kredita ,a poslije mi ne bi nista ostalo. auto vozim staro 20godina i ofucano,i tome ce doci kraj uskoro. vozim svoju djecu u autu,hocu kocnice,udobnost i sigurnost. vozim 20 godina star motor i to mi ne smeta,ali auto mi je potreba,to je odavno prestalo biti luksuz... ,ja ne kukam,znam da je to tiho ropstvo,ti krediti,al dok jos radim i mogu to,to je nazalost jedini nacin. ja rodit 5000  eura za auto do 7 ili 8 god,starosti ne mogu,zaradit ne mogu. zivim u gradu i svaku kilu krompira i kilu mesa placam. Tebi i nekima, ne treba neka veca lova,ili si mozete dovoljno zaradit,i svaka cast..,al ja ne mogu. Ne zalim se,ja imam dobru platu,i redovnu,supruga isto. Ali iskreno ne zelim da se stisnem u zivotu i da ne vidim ni sunca ni mjeseca. Odem na more,par vikenda sa zenom zimi negdje,malo motorom tu i tamo. Kupim kad mi treba nesto za kucu. Sad cu malo nesto mjenjat,renovirati,na rate naravno,a kako drugacije. Kao sto rekoh,moj izbor,navikao sam tako! Da banke deru,odrase kozu..,al uvjek je to vise manje neciji izbor ili bas moranje!!!!!  Ne pravdam se,ali dok jos mogu radit cu tako.
Imas kola,imas motor,verovatno i oboje mob, ides na more,neces da se stiskas....a podstanar bio kazes....stedis ceo zivot....

Imamo drugaciju viziju stednje


Da li nama nesto fali u glavi ...

Ja sam ga samo obazrivo pitao koji to auto ima pa da je za promenu.



nisam ti ni odgovorio,tek sam se sad ulogovao,vozim fiata bravo iz 1998,koji veæ ima skoro 300 000 na satu,ako ne i vi¹e,riknuta turbina,abs nema,pu¹ta vodu u gepek,sav se ubuðavio......  revolucijo kako ti misli¹ da je ¹tednja.. da ne odvezem djecu na more,da ne vidim ni kuèeta ni maèeta..,ne razumijem te za podstanarstvo..,bolje da plaæam ratu za stan,nego da plaæam nekome kiriju..,ovako cu za 15 godina sinu ostaviti stan..

vi ste svi protiv kredita zato ¹to vam isti ne trebaju,da vam "ne daj bo¾e" zatrebaju...,uzeli bi ste ih bez razmi¹ljanja...

A ima li u tebe prsute?

eclipse4

neznam coeka..jel to on u bolnicu?sta mu je?

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2016, 15:06
Pa ¾ivimo gdje ¾ivimo,sutra mo¾e da sve pukne i ode u rac.  Za sada tako mogu...,kad ne budem mogao naravno da neæu. Nije niko glup da uzima kredite ako mu ne treba za ne¹to konkretno....,ni ja ga nisam uzeo ¹to mi se digao,nego da rje¹im stambeno pitanje. Ja nemam dodatnih primanja,pa da mogu raèunati da kad mi treba ke¹,izvuèem iz jastuènice ili ¹teka... Kao ¹to rekoh,ja cjenim ljude koji mogu bez kredita rje¹it sve svoje potrebe,ja ne mogu. I takvih kao ja je puno vi¹e nego ovih ostalih,jbg. na¾alost to je realnost.
Æelavi je stariji, imao je prilike da se omasti u slobino vreme, lako je sad biti general... :D A i nije nesposoban... ;D




Citat: eclipse4 poslato 31 Mart, 2016, 01:00
neznam coeka..jel to on u bolnicu?sta mu je?
pa nije sad, ali je èest gost zbog neodgovornosti i kurcobolje prema sebi i drugima... Ali reèe od reèi do reèi isto ¹to i ti... Dodu¹e na fb po¹to jo¹ jedino tamo nije trajnovan... :D

mali_zmaj

Citat: Mik poslato 31 Mart, 2016, 00:56
Citat: mali_zmaj poslato 30 Mart, 2016, 14:29
Citat: Mik poslato 30 Mart, 2016, 02:46
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 30 Mart, 2016, 02:19
Citat: mali_zmaj poslato 29 Mart, 2016, 20:38
Revolucijo,naprotiv,stedim citav zivot,uvjek sam se brinuo sam za sebe..,ali sa prosjecnom  platom,i ratom za stan..,jer, morao sam ga kupiti..,nije bilo  moguce bez kredita. mislim mogao sam placati podstanrstvo i to bi mi bila rata kredita ,a poslije mi ne bi nista ostalo. auto vozim staro 20godina i ofucano,i tome ce doci kraj uskoro. vozim svoju djecu u autu,hocu kocnice,udobnost i sigurnost. vozim 20 godina star motor i to mi ne smeta,ali auto mi je potreba,to je odavno prestalo biti luksuz... ,ja ne kukam,znam da je to tiho ropstvo,ti krediti,al dok jos radim i mogu to,to je nazalost jedini nacin. ja rodit 5000  eura za auto do 7 ili 8 god,starosti ne mogu,zaradit ne mogu. zivim u gradu i svaku kilu krompira i kilu mesa placam. Tebi i nekima, ne treba neka veca lova,ili si mozete dovoljno zaradit,i svaka cast..,al ja ne mogu. Ne zalim se,ja imam dobru platu,i redovnu,supruga isto. Ali iskreno ne zelim da se stisnem u zivotu i da ne vidim ni sunca ni mjeseca. Odem na more,par vikenda sa zenom zimi negdje,malo motorom tu i tamo. Kupim kad mi treba nesto za kucu. Sad cu malo nesto mjenjat,renovirati,na rate naravno,a kako drugacije. Kao sto rekoh,moj izbor,navikao sam tako! Da banke deru,odrase kozu..,al uvjek je to vise manje neciji izbor ili bas moranje!!!!!  Ne pravdam se,ali dok jos mogu radit cu tako.
Imas kola,imas motor,verovatno i oboje mob, ides na more,neces da se stiskas....a podstanar bio kazes....stedis ceo zivot....

Imamo drugaciju viziju stednje


Da li nama nesto fali u glavi ...

Ja sam ga samo obazrivo pitao koji to auto ima pa da je za promenu.



nisam ti ni odgovorio,tek sam se sad ulogovao,vozim fiata bravo iz 1998,koji veæ ima skoro 300 000 na satu,ako ne i vi¹e,riknuta turbina,abs nema,pu¹ta vodu u gepek,sav se ubuðavio......  revolucijo kako ti misli¹ da je ¹tednja.. da ne odvezem djecu na more,da ne vidim ni kuèeta ni maèeta..,ne razumijem te za podstanarstvo..,bolje da plaæam ratu za stan,nego da plaæam nekome kiriju..,ovako cu za 15 godina sinu ostaviti stan..

vi ste svi protiv kredita zato ¹to vam isti ne trebaju,da vam "ne daj bo¾e" zatrebaju...,uzeli bi ste ih bez razmi¹ljanja...

A ima li u tebe prsute?

ne razumijem pitanje...,al avaj  nema prsute trenutno,al se moze nabaviti jeftino..
jin-jang