Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 16 Mart, 2016, 14:11
E ti si pravi lik da objasnis nijanse izmedju zajebancije i prozivanja, nakon sto si toliko puta banovan trebalo bi da si ekspert  ;D

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 16 Mart, 2016, 14:32
Cudni ljudi koji misle da su popili svu pamet na ovom svetu i koji ne umeju da prave razliku izmedju zezanja podjebavanja i podsmevanja i vredjaju se za svaku sitnicu :) zasto meni takvo ponasanje vristi kompleksi :) :)
A sto ti meni pretece poruke saljes kad god se nasalim sa tobom.....ti ces nekome da pricas o kompleksima.....sram da ti udje.....ovoliki.....da znas.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

... drugi motor koji je ba¹ dobar dil mi verovatno be¾i jer nikako da dobijem jebenu platu... Kad budem imao kintu, ko za qratz neæe biti dobrih motora.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mi¹ko_kolo

Brate, kolika je tvoja plata kad od nje gleda¹ da kupi¹ motor?! :o

Lazic

nije velika, al' æe verovatno dobiti 4 odjednom... ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

Ja nikad ne pretim :) a to sto si citirao celavi odnosi se na ljude u austriji :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

ne vezano za irenu ali tvrdim da svako ko pominje rec komplex kao konstataciju kod nekog drugog a pri tom nema doktorsku diplomu... e pa garantujem da ga sam ima, nesto kao homofobija, aj da optuzim druge da ne provale mene, i uz to cu da ispadnem pametan


slobodno nek me neko citira prvom sledecom prilikom (da ne trazim posle ovaj post sam)

dzimika

Poskupelo gorivo za 4din za manje od 7 dana
Nisu ga tako brzo spustali kad je cena padala drasticno

Joker

I to se naravno nigde ne pominje u vestima, bar koliko sam ja primetio..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic

Citat: UFF poslato 17 Mart, 2016, 01:01
ne vezano za irenu ali tvrdim da svako ko pominje rec komplex kao konstataciju kod nekog drugog a pri tom nema doktorsku diplomu... e pa garantujem da ga sam ima, nesto kao homofobija, aj da optuzim druge da ne provale mene, i uz to cu da ispadnem pametan


slobodno nek me neko citira prvom sledecom prilikom (da ne trazim posle ovaj post sam)
Vidim godinama oko mene svi ¾ivi samo ¾vaæu o kompleksima kod drugih i ljute se i drndaju, rek'o ¹ta im je... ??? ;D Kol'ko doktoraaaa... ;D

PECA BMW

Citat: eclipse4 poslato 10 Mart, 2016, 20:28
Ne mogu da verujem da upravo gledam na nasoj televiziji tj na iptv cbs kanal koji ima hrvatske titlove,emisiju koji nas Srbe predstavlja kao ubice nevinih ljudi sa kosova.....kako je srpska milicija pucala na sve zivo od dece do staraca....dok nije dosao nato i prevaspitali nas!!!

Jel ima neko u ovoj republici ko vodi brigu o ovome???

Ako ima da mu jebem sve zensko po kuci sta ima!

A u medjuvremenu  ....

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/hrvati-kriju-masakr-nad-srbima-blokirano-prikazivanje-filma-o-zlocinu-u-dvoru-na-uni/hmn4s7c?ref=fbblic
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Citat: Joker poslato 17 Mart, 2016, 08:14
I to se naravno nigde ne pominje u vestima, bar koliko sam ja primetio..

Ne gledam tv pa ne znam ali verujem da niko to ne spominje, a i gde sme u sred kampanje da spomene poskupljenje

balcan girl

Sta me briga ja cu na pijaci da kupim doktorsku diplomu :) i dalje tvrdim da su kompleksi u pitanju :) jer nije normalno bas da se neko drnda za svaku rec koju izgovorim :) doduse posto nemam diplomu mozda je neki drugi psiholoski problem u pitanju :) :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic


Icemilutin

Jebeni ransomware ! ! ! I to ne danas, vec 3 nedelje unazad. CryptoLocker, Tesla Crypt, Locky... Ko sta radi, ja samo cupam stvari iz backup-a po raznim firmama, formatiram diskove i gledam ljude kako placu  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.

bigbad86

Sta je to? Neki virus, ovo ono? Obrazlozi?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Icemilutin poslato 17 Mart, 2016, 20:08
Jebeni ransomware ! ! ! I to ne danas, vec 3 nedelje unazad. CryptoLocker, Tesla Crypt, Locky... Ko sta radi, ja samo cupam stvari iz backup-a po raznim firmama, formatiram diskove i gledam ljude kako placu  [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry] [veryangry]

i najstrasnije je sto izgleda ne moze da se obrise nikako sem formatiranjem jer se uvlaci svuda....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gvozden

I kako se doticni ubaci u komp? Daj bre klinci mi non stop drndaju lap top koji se poveze nekad u mrezu..
Nemoj da moram  formatiram, ode grafika za 80%motora kod nas :D
ps.da, bekapovao sam al svake nedelje dodje neko sa nekom egzotikom...

Icemilutin

Detaljnije objasnjenje na: http://blog.extreme.rs/2015/11/06/kako-da-zastitite-sebe-i-kompaniju-od-ransomwarea-uputstvo-za-korisnike/

a ukratko, govno od virusa koje moras sam da startujes (uglavnom stize kao att u mail-u) i koje nakon pokretanja kriptuje sve podatke na racunaru. Npr. Tesla Crypt iza svakog fajla dodaje extenziju .vvv , pa samim tim win ne zna cime da otvori doticni fajl. Locky dodaje .locky itd. VODITE RACUNA NA STA KLIKCETE. Problem imamo kod ljudi koji primaju mnogo mailova u toku dana i ne gledaju sta otvaraju. Sto je najgore, na kraju pljuste otkazi zbog jednog klika...

Inace, veliki problem je sto se siri na sve diskove nakacene na racunar (externe diskove koji su nakaceni u tom trenutku, mapirane drajvove, pa cak i ako je ukljucena automatska sinhronizacija sa Google drive-om, OneDrive-om, DropBox-om...)
I can look you dead in the face while you're talking, and not hear a damn thing you said.