Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Citat: mrle poslato 15 Mart, 2016, 13:08
Evo gledam kroz prozor, do¹ao princ èarls da obiðe novoosvojene kolonije.
Sada ka¾em kolegi kako bi bilo da sednem na motor, proletim pored ovo nekoliko pandura i ispred svih viknem :"Dosta kolonijalizma, mi smo slobodna dr¾ava...bla, bla". Zavr¹im u svim svetskim vestima :)

celija je samo prostorija  [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

freepartyman

Citat: Boban_m poslato 15 Mart, 2016, 01:37
Meni je retardiran onaj koji je napisao ovo na slici.
Crni humor jbt... Cemu zgrazavanje..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Boban_m

Svi mi volimo crni humor, ali to je inteligentan oblik humora, sto ne bih mogao reci za autora doticne slike. Koristiti djecu sa problemima u razvoju za pravljenje poente, koja usput nije najtacnija-javna polemika nije nastala sa internetom, nije ni ukusno ni korektno a najmanje je smijesno. Usput, djeca sa Daunovim sindromom znaju da citaju, ali ne znaju da se brane.

Nista licno Free, moj komentar se odnosi na autora poruke.

clutch&brake

ja volim crni humor,sto cak je i zdrav u neku ruku sem ako nisi invalid  [rofl] [rofl] [rofl]

salim se. slika je katastrofa ali bas
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Hattrick

Citat: Boban_m poslato 15 Mart, 2016, 16:26
...javna polemika nije nastala sa internetom...

Kao sto ni javna polemika u obliku foruma nije nastala sa internetom, vec su forum cak i stari Rimljani imali.
Sa razlikom sto je njihov minus bio cigla u glavu.  ;D

mrle

Citat: Hattrick poslato 15 Mart, 2016, 16:46
Kao sto ni javna polemika u obliku foruma nije nastala sa internetom, vec su forum cak i stari Rimljani imali.
Sa razlikom sto je njihov minus bio cigla u glavu.  ;D

a banovanje je bilo bacanje lavovima.

mali_zmaj

drugacije bi pricao,da mu je djete sa daunom,mislim ta kretencina koja je to napisala na fotki. tukao bih ga bez prestanka..,par dana..,barem..
nije bitno da li je to sto je iskomentarisano realno i istinito. o nekim stvarima zacepis gubicu,vrlo jednostavno. to nalaze opsta kultura i barem malo zdrave pameti i empatije.
jin-jang

freepartyman

Danas moze svako da uradi test i da vidi da li postoji rizik od Daunovog sindroma..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

Danas da,nekad pitanje,i nema svako usadjenu svijest da se istestira kad se i desi djete.. sretan si i poslijednje na pameti ti je da ce se to tebi desiti.

Nikad necu zaboraviti kako sam komentarisao jednu djevojku koju znam onako iz vidjenja..,lijepa djevojka.. i vidim je jednom gura djevojcicu u kolicima,sa daunom,komentarisem ja supruzi,da bih se ubio momentalno da mi se desi nesto takvo. par godina poslije dobijem sina,i orkrijem u trecoj godina da ima autizam.
odmah sam se sjetio te djevojke,zene..,i rekao sebi konju jedan!!!!  zivot ide dalje,ja svoje djete volim,i zabole me za sve. naravno volio bih da je drugacije al sta je tu je,kazem kao pokojni Dragan Nikolic u onoj seriji..djeco idemo dalje...
jin-jang

freepartyman

Svako treba da se testira na daun..Sto bi mucili i sebe i dete sutra, to je ljudski. Nazalost autizam ne moze da se otkrije u fazi trudnoce.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mali_zmaj

znam,sve znam jbg.   podrzavam testiranje,posebno u danasnje vrijeme.
jin-jang

Grof

Na¾alost ¾ena mi radi u obdani¹tu za decu sa posebnim potrebama, i ka¾e da se svake godine poveæava broj dece kod njih zbog najvi¹e gre¹aka lekara i lo¹e voðenih trudnoæa. Daun se mo¾e otkriti u trudnoæi ali ipak promièe na¹im "sjajnim" lekarima sa kupljenim diplomama.  [ljutko]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !


Lazic


freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mkt

Citat: njanja poslato 15 Mart, 2016, 16:35
ja volim crni humor,sto cak je i zdrav u neku ruku sem ako nisi invalid  [rofl] [rofl] [rofl]

salim se. slika je katastrofa ali bas

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 15 Mart, 2016, 16:26
Svi mi volimo crni humor, ali to je inteligentan oblik humora, sto ne bih mogao reci za autora doticne slike. Koristiti djecu sa problemima u razvoju za pravljenje poente, koja usput nije najtacnija-javna polemika nije nastala sa internetom, nije ni ukusno ni korektno a najmanje je smijesno. Usput, djeca sa Daunovim sindromom znaju da citaju, ali ne znaju da se brane.

Nista licno Free, moj komentar se odnosi na autora poruke.

:violina:

Crni humor. Svi imamo svojih problema. Sad treba ja ¹to imam sidu da se zgra¾avam na sliku sa Èarli ©inom?! Ili jevreji da se osete pogoðenim na fazone sa nacistima i Jevrejima? Valjda mo¾e¹ napraviti razliku izmeðu zajebancije i prozivanja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Boban_m

E ti si pravi lik da objasnis nijanse izmedju zajebancije i prozivanja, nakon sto si toliko puta banovan trebalo bi da si ekspert  ;D

balcan girl

Cudni ljudi koji misle da su popili svu pamet na ovom svetu i koji ne umeju da prave razliku izmedju zezanja podjebavanja i podsmevanja i vredjaju se za svaku sitnicu :) zasto meni takvo ponasanje vristi kompleksi :) :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!