Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

æevap sa parketa je bezbedno stigo u tanjir.


laku noæ, Manijaci.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 11 Mart, 2016, 01:46
ispo mi æevap na parket!

Izgubio si ugled koji si imao kod mene!!!  [djavo]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin

Citat: kosta66 poslato 11 Mart, 2016, 01:48
æevap sa parketa je bezbedno stigo u tanjir.


laku noæ, Manijaci.

Povratio si izgubljeni ugled!!!  [clapp]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
©to bi moj pokojni deda rekao, neæe¹ ðavole... ;D

Kostić

narod ka¾e, da kad ti ispadne hrana na patos, to je za mrtve. obièno kad mi ispadne ne¹to ja ka¾em, ovo je za moju tetku, al ovaj æevap je moro nazad, bio sam gladan ;D

Lazic


Andreja

Ja kol'ko znam, hrana ispada na pod zbog gravitacije i ako je neko smotan (janpi)...

:D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic


mareskin

Citat: kosta66 poslato 11 Mart, 2016, 11:51
narod ka¾e, da kad ti ispadne hrana na patos, to je za mrtve. obièno kad mi ispadne ne¹to ja ka¾em, ovo je za moju tetku, al ovaj æevap je moro nazad, bio sam gladan ;D

Meni je lako. Moja tetka vi¹e voli slatko, a ja ga ne jedem uop¹te ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Citat: eclipse4 poslato 10 Mart, 2016, 20:28
Ne mogu da verujem da upravo gledam na nasoj televiziji tj na iptv cbs kanal koji ima hrvatske titlove,emisiju koji nas Srbe predstavlja kao ubice nevinih ljudi sa kosova.....kako je srpska milicija pucala na sve zivo od dece do staraca....dok nije dosao nato i prevaspitali nas!!!

Jel ima neko u ovoj republici ko vodi brigu o ovome???

Ako ima da mu jebem sve zensko po kuci sta ima!

nema nikog!!

jebem im i ja sve zensko po kuci!!
jin-jang

VR 46

Citat: kosta66 poslato 11 Mart, 2016, 01:48
æevap sa parketa je bezbedno stigo u tanjir.


laku noæ, Manijaci.
[rofl] [rofl] [rofl]  [kralj] [kralj] [kralj]
Twist of wrist!

eclipse4

Citat: mali_zmaj poslato 11 Mart, 2016, 20:47
Citat: eclipse4 poslato 10 Mart, 2016, 20:28
Ne mogu da verujem da upravo gledam na nasoj televiziji tj na iptv cbs kanal koji ima hrvatske titlove,emisiju koji nas Srbe predstavlja kao ubice nevinih ljudi sa kosova.....kako je srpska milicija pucala na sve zivo od dece do staraca....dok nije dosao nato i prevaspitali nas!!!

Jel ima neko u ovoj republici ko vodi brigu o ovome???

Ako ima da mu jebem sve zensko po kuci sta ima!

nema nikog!!

jebem im i ja sve zensko po kuci!!

prvi put u zivotu sam okrenuo dete od televizora i preselio ga u drugoj sobi da ne cita sta su prijeveli hrvati sa engleskog tv kanala i servira se nasoj naciji....

ali eto....i nemacka televizija pusta zlocine nacista na televiziji i to gleda njihova deca...pa verovatno i nasa treba da uce o njihovim dedovima koji su se borili na kosovu da su zapravo samo bili ubice dece i bespomocnih zena....

UFF

Citat: Milos96 poslato 07 Mart, 2016, 05:50
(UFFe ne neee ne placem, plakacu posle kad vidim kolika je steta ako je bude)...

pa za sta da places?
za tu kantu raspalu? :D
to bre suza vredno nije

Glava Dole

napravicu ti gulas od pitona, budi dobar, ne diraj mi lepoticu :P

Slaninar

Citat: eclipse4 poslato 12 Mart, 2016, 02:20
prvi put u zivotu sam okrenuo dete od televizora i preselio ga u drugoj sobi da ne cita sta su prijeveli hrvati sa engleskog tv kanala i servira se nasoj naciji....

ali eto....i nemacka televizija pusta zlocine nacista na televiziji i to gleda njihova deca...pa verovatno i nasa treba da uce o njihovim dedovima koji su se borili na kosovu da su zapravo samo bili ubice dece i bespomocnih zena....

Na¹a vojska & policija jeste sistematski proterivala Albance s Kosova kad je poèelo bombardovanje, uz oduzimanje dokumenata "da ne mogu da se vrate". Zbog ovog drugog je posle potpisa "pobede" svako mogao da uðe na Kosovo uz tvrdnju da mu je oduzet paso¹ i da je proteran.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

#17935
jel umes ti da pravis razliku izmedju onoga sta sam ja napisao i ovog odgovora koji si ti dao?

ja pisem sta se prezentuje i uz cije titlove na stranom kanalu a u srbiji skoro pa u svacijem domu a ti pises o "sistematskom proterivanju" a 98% ljudi ovde zna da si hteo da napises etnicko ciscenje samo u blazoj varijani....

Hurricane

..Slaninar kako si krenuo, tj kako ide¹ veæ du¾e vreme ima da te stavim na ignore, jebe¹ mi sve..

Kostić


mali_zmaj

Palili su Srbima kuæe i ¹tale,njive i voænjake davnih 70-ih godina albanci uz blagolov velikog nam voðe!! Za to se nije znalo i strogo je bilo cenzurisano!! Samo zato ¹to se TITEK uvlaèio bradskoj nam Albaniji u ¹upak!! I da naravno ubije srpsku nacionalnu svijest koja je utemeljena na Kosovu!!

I ¹ta sada!?! Albanaca mi nije ni sekunde ¾ao,¾ivjeli su 50 godina na kosovu nisu srpski jezik znali,i samo su sanjali o velikoj Albaniji..,nismo ih dovoljno protjerali!!
Zvuèim malo ekstremno,al i jebe mi se..,sere se po Srbima gdje god se stigne,ali kad Srbi poka¾u zube onda smo najveæa stoka!!
Bilo je starosjedeoca Albanaca,i oni nikad nisu sanjali o velikoj Albaniji,za to je dokaz da su se mnogi borili na strani Kraljevine Jugoslavije,u prvom sv.ratu. Ali njih je malo ostalo od ovih prido¹lica poslije drugog sv.rata. Èak su i njih ubijali 90-ih njihovi Albanci jer se nisu slagali sa ovim ekstremistima i teroristima koji su i sad na vlasti na Kosovu.

Man te se vi¹e tih preseravanja i pljuvanja po Srbima po forumu!!
jin-jang

freepartyman

 Treba da se manemo vise politike na forumu...aj u kurac vise.. Na jednom bajkerskom forumu , gde smo svi   jedna grupa..grupa ljudi koji vole dvotockase, nebitno koje nacije,vere itd...
I became a beast to rid myself the pain of being a man