Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: misa-pei poslato 08 Mart, 2016, 15:34
Hehehehe

Sunce tuðeg neba vas neæe grejati kao ¹to ovo greje... :D :D :D

a cujem da su kod arapina polave....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Fala na srdacnim minusima... sta sam pogresno rekao, hoce li mi neko objasniti? Ili to udari jedan minuse pa ostali i ne citaju nego se samo nadovezuju?

Kostić

ajde ne kukaj, i ja ima minusa ko ki¹e i ni¹ta mi ne fali. al mogo bi malo da da naulji¹ da ne rða. a i da zarða, sve æe to da se razradi kad ga istera¹ napolje. nego ja sam reko gajbe od piva a ne blok ;D

Hattrick

Ja sam rekao blokovi pa fosne preko.  :)
Ali posto Mentor mora da se slusa, odmah da si to poskidao sve i da stavis gajbe piva ispod, inace Kole te se odrice.  :)

Kostić

ma nek stavi ¹ta oæe, samo ako se podavi ima da kuka celo leto ;D

Glava Dole

ihhh dok ja popijem 6 gajbi piva... trebace mi 3 dana, dotle ce opet da mi zapliva lepotica ;D

Kostić


bigbad86

Posle stavis carapu kao potkapu pa se inhaliras dok vozis :p

eclipse4

Ne mogu da verujem da upravo gledam na nasoj televiziji tj na iptv cbs kanal koji ima hrvatske titlove,emisiju koji nas Srbe predstavlja kao ubice nevinih ljudi sa kosova.....kako je srpska milicija pucala na sve zivo od dece do staraca....dok nije dosao nato i prevaspitali nas!!!

Jel ima neko u ovoj republici ko vodi brigu o ovome???

Ako ima da mu jebem sve zensko po kuci sta ima!

Hohštapler

Citat: Milos96 poslato 10 Mart, 2016, 18:39
Jebote bio je opran, danas sam ga vozio, da pazim na svaku baricu i kap kise stalno bih isao peske. Ako ce gume da mu korodiraju i to za par sati(i to AKO bude) onda da ga jebem...
A ako tebi zdrava logika kaze da je bolje da bude pokriven nepropusnom ceradom u zatvorenom prostoru dok je ispod njega voda i da ce tako da bude suvlji onda... moje saucesce :)

Mali je za ovo skroz u pravu.
Su¹tina je da motor ne mo¾e¹ hermetièki zatvoriti, a ako ga prekrije¹ najlonom koji je paro nepropustan hvataæe se kondenz ispod najlona jer nema provetravanja. U datim uslovima ovo mu je najbolje, pokrivena prostorija koja je provetrena i motor odignut kolko god je mogao. Ako se desi takav potop da i ovako strada motor - onda je motor najmanji problem.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: eclipse4 poslato 10 Mart, 2016, 20:28
Ne mogu da verujem da upravo gledam na nasoj televiziji tj na iptv cbs kanal koji ima hrvatske titlove,emisiju koji nas Srbe predstavlja kao ubice nevinih ljudi sa kosova.....kako je srpska milicija pucala na sve zivo od dece do staraca....dok nije dosao nato i prevaspitali nas!!!

Jel ima neko u ovoj republici ko vodi brigu o ovome???

Ako ima da mu jebem sve zensko po kuci sta ima!

...el smo izgubili rat? Jesmo.
E takva se istorija pi¹e mo¾emo mi da prièamo ¹ta oæemo kad su njihovi mediji glasniji.
I tako je od kad je sveta i veka - pobednici pi¹u istoriju.

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

eclipse4

Brate,radi se o hrvatskom titlu na sred Srbije i emisiji gde smo mi masovne ubice!

A ne o necemu drugom....

Glava Dole

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Mart, 2016, 20:29
Citat: Milos96 poslato 10 Mart, 2016, 18:39
Jebote bio je opran, danas sam ga vozio, da pazim na svaku baricu i kap kise stalno bih isao peske. Ako ce gume da mu korodiraju i to za par sati(i to AKO bude) onda da ga jebem...
A ako tebi zdrava logika kaze da je bolje da bude pokriven nepropusnom ceradom u zatvorenom prostoru dok je ispod njega voda i da ce tako da bude suvlji onda... moje saucesce :)

Mali je za ovo skroz u pravu.
Su¹tina je da motor ne mo¾e¹ hermetièki zatvoriti, a ako ga prekrije¹ najlonom koji je paro nepropustan hvataæe se kondenz ispod najlona jer nema provetravanja. U datim uslovima ovo mu je najbolje, pokrivena prostorija koja je provetrena i motor odignut kolko god je mogao. Ako se desi takav potop da i ovako strada motor - onda je motor najmanji problem.

You have already posted a thanks to this post at 20 Januar, 2016, 21:08

TEEfqd

#17913
Citat: Hoštapler poslato 10 Mart, 2016, 20:29
Citat: Milos96 poslato 10 Mart, 2016, 18:39
Jebote bio je opran, danas sam ga vozio, da pazim na svaku baricu i kap kise stalno bih isao peske. Ako ce gume da mu korodiraju i to za par sati(i to AKO bude) onda da ga jebem...
A ako tebi zdrava logika kaze da je bolje da bude pokriven nepropusnom ceradom u zatvorenom prostoru dok je ispod njega voda i da ce tako da bude suvlji onda... moje saucesce :)

Mali je za ovo skroz u pravu.
Suština je da motor ne možeš hermetički zatvoriti, a ako ga prekriješ najlonom koji je paro nepropustan hvataće se kondenz ispod najlona jer nema provetravanja. U datim uslovima ovo mu je najbolje, pokrivena prostorija koja je provetrena i motor odignut kolko god je mogao. Ako se desi takav potop da i ovako strada motor - onda je motor najmanji problem.

nije u serpi pa da je kondenzacija u tolikoj meri. brate poplava obrises motor da bude cist naprskas wd40 uzmes najlon i lepljivu traku i obmotas motor pa nije kamion da to radis 5 sati dignes ga da nema dodira sa vodom, nije to ne znam kakav posao a mozemo da palamudimo do sutra ovde preko interneta sta i kako. slika koju je mali okacio... taj tormo izgleda bukvalno kao da ga je poplava izbacila. ja sam dao savet kako bih licno postupio u slucaju da je moj motor u pitanju, kome se ne svidja teraj dalje ovo je internet i sve nas boli kurac

Gavrolini


Kostić

lako, crni luk moram da poseèem, a poslednji put sam poseko prs. beli jok. samo ga olju¹tim i jem ko leba. za dobru svinju nema lo¹e pomije. al ¹to nem sve¾ paradajz, svemujebem.....

Gavrolini


Kostić

ko, jel ja? apsolutno. evo sad re¹avam stvar sa dotiènim, poseko sam glavicu crnog i ukro dva æevapa iz fri¾idera, da ispravim greh.


e, al ¹to veèeras bilo lepih ¾ena kod kruzersa, jedna mi zapala za oko.... oprosti mi bo¾e, volim ¾ene pa ja ne znam...


http://s9.postimg.org/6vhimthov/Fotografija.jpg

Kostić


Kostić