Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

on da je njega mislio spasavati,spasio bi ga...,sad lijepo novo ulje,novi filter i pomoli se bogu!!!   nadam se da voda nije usla u masinu,ne pali ga odmah da ne bi struja kurslus napravila nek se susne malo....,jbga!!!
jin-jang

Hattrick


ЯЭВОЛУТИОН

Moj drugar je uspeo da podigne u obrenovcu motor na nivo prve terase flasencugom...i tako ga ostavio sve vreme....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ma bre zubima bi ga dizao a ne da gledam da li raste nivo ili ne

a iznerviralo me sto sam morao da dam 1500din za novu saobracajnu jer je drzava odlucila da upisuje podatak koji je mogla da upisuje jos od pre neke godine a samo da bi uzeli pare

edit: a kako i da ga dize kad brije grudi

mkt

bas bedak
nadam se da ce nivo da opadne jbt

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 07 Mart, 2016, 18:16
Moj drugar je uspeo da podigne u obrenovcu motor na nivo prve terase flasencugom...i tako ga ostavio sve vreme....

Za sta je kuku zakacio? Kroz felnu prednjeg tocka ili nesto drugo?

Andreja

ENDURO, pun gas uz banderu i brige bez :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mali_zmaj

Ajd da ne budemo previse prekriticki nastrojeni,mozda stvarno nije u mogucnosti da ga digne,na motor mislim naravno!!! Ako nema koga da mu pomogne mos ga jebat,150 do 180 kila a voda do koljena...,jebaj ga,sta je tu je...
jin-jang

bobangsxr

Ja sam imao fzr 600 i nikakav problem nije da jedan sam podigne motor sa jedne strane pa posle sa druge i to sto ce prednji kraj podici uhvativsi za felnu a zadnji za rep... motor uopste nije tezak :) .... mozda se decko uspanicio pa nije znao sta ce pre   ;D

mali_zmaj

E stas sad,panika,mozda se boji da se ne ukvasi i nenazebe,navuce nakvu bolescugu.....  ;)
jin-jang

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 07 Mart, 2016, 19:12

a iznerviralo me sto sam morao da dam 1500din za novu saobracajnu jer je drzava odlucila da upisuje podatak koji je mogla da upisuje jos od pre neke godine a samo da bi uzeli pare


Kakav podatak? ©ta sad upisuju? Opet svi pravimo saobraæajne ili su kod tebe ne¹to zajebali?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

ne radi jedno slovo na ko-pjuteru.togde je crtica.jebe- ti sranje.

Lazic

Tako i moje prezime Indexi proglasili za gej pre 20+godina, -aziæ je -eder... :D Ko se seæa Indeksovog radio pozori¹ta od tada... :D

dzimika

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Mart, 2016, 20:08
Citat: dzimika poslato 07 Mart, 2016, 19:12

a iznerviralo me sto sam morao da dam 1500din za novu saobracajnu jer je drzava odlucila da upisuje podatak koji je mogla da upisuje jos od pre neke godine a samo da bi uzeli pare


Kakav podatak? ©ta sad upisuju? Opet svi pravimo saobraæajne ili su kod tebe ne¹to zajebali?

opet svi izgleda
neki podatak koji pise na plocici proizvodjaca a nisu upisivali u saobracajnu pa su naprasno odlucili da mora od ove godine a prethodnih nekim cudom nije trebalo

Hohštapler

Citat: dzimika poslato 07 Mart, 2016, 20:44
Citat: Ho¹tapler poslato 07 Mart, 2016, 20:08
Citat: dzimika poslato 07 Mart, 2016, 19:12

a iznerviralo me sto sam morao da dam 1500din za novu saobracajnu jer je drzava odlucila da upisuje podatak koji je mogla da upisuje jos od pre neke godine a samo da bi uzeli pare


Kakav podatak? ©ta sad upisuju? Opet svi pravimo saobraæajne ili su kod tebe ne¹to zajebali?

opet svi izgleda
neki podatak koji pise na plocici proizvodjaca a nisu upisivali u saobracajnu pa su naprasno odlucili da mora od ove godine a prethodnih nekim cudom nije trebalo

JEBO SAM IM MAJKU.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Andreja

Ma mogu da mi se napasu muda, milion puta izgre¹ili i milion puta mi plaæamo. Sledeæe vozilo neæe ni da mi ima saobraæajnu i tablicu.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hattrick

Citat: mali_zmaj poslato 07 Mart, 2016, 19:53
E stas sad,panika,mozda se boji da se ne ukvasi i nenazebe,navuce nakvu bolescugu.....  ;)

Ma jok, truba mu da ga ne uslikaju sa cizmama gumenjarkama, pa da postuju silikoniranim cavkama sa fejsbuka.  :)

dzimika

a inace se razbi od tih silikonki sa fb
moli borisu da mu nabaci nesto a onaj mucenik ni sebi ne ume

Hattrick


clutch&brake

Pederasi englezi. Kupio sam kozne gripove za novi cr i dobio skaj koji se rasteze kao koza kod sarpeja. Prvo su probli rok od 60 dana isporuke ali aj poslali su mail sa izvinjenjem oko istog. Onda su na moj mail odg da mogu vratiti gripove nazad ili da ih ostavim a da mi plate pola iznosa. Vratio sam gripove nazad i 4 dana nisu prihvatali posaljku dok se vreme za refund nije zatvorilo. Niti su se javili nit ista. Na moj mail gde sam ih pitao sta je problem su odgovorili da nisu primili posiljku . Tek kada sam truck number poslao onda kao uredu. Otvorite refund na ebayu. Pa mamu ti jebem bezobraznu. Ne mogu. Ali nisu racunali da sam bas nervozan ovih dana i da necu da im oprostim pare. Epilog cele price je moje otvaranje disput-a na pay palu sa celom prepiskom sa ebaya. Pedercina uplatila lovu bez pogovora nazad.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!