Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ali ima to i svojih prednosti... saznao sam kakva je venecija bez odlaska u italiju :D

Hattrick

Stigla Venecija u cacak  :)
U stvari kad bolje razmislim, smor jebote  :(

goranvojska


Glava Dole

Balansira mi na 5cm od ulaza, dotle se nivo stalno povecavao i tu negde poceo da odrzava visinu... valjda istom brzinom otice kojom se puni bazen... steta sto nije malo toploje da bar mogu da otplivam do prodavnice po nesto za jelo...







Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska

dizi bre motor.guraj to gde nema vode.ne cekaj nista.

Kostić

 :o vadi to iz tog mora bre jebote lud mozak i slikanje!

Glava Dole

Lako vama da ga teglite na ledjima u vodi do kolena preko tastature ja kako god okrenem situaciju najmanji rizik je da ostane kako jeste dok se nivo ne spusti s obzirom da se po mojoj proceni nije popeo do kriticnog nivoa da osteti vitalne delove...

Evo i ugasi se jedan ispred moje kuce... cekao covek pola sata i vise, vidim obrtao nekog, otvarao vrata jedno 50 puta i i kad vidi vodu odustajao i na kraju se izuo, uronio i krenuo nazad... auto pokusavao da upali i jedva da moze i da okrene na nalaser, verovatno uvuko nekako vodu...




I gde da ga popnem po ovome? Jedino na glavu al nisam tolko jak jbg

Lazic


Kostić

pozovi nekog prijatelja, druga, kom¹iju, digni ga kroz ta bela vrata, nije ovo stra¹no ali ako doðe do creva za iber voda naðe put, naði dve cigle, bloka, digni prednji toèak poturi cilu, digni zadnji poturi ciglu nasloni ga na zid. izmisli, iznaði re¹enje, improvizuj

aæimo

Milo¹e. nivo stagnira jer je èemernica probila na levu, moju stranu ali to ne znaèi da æe stanje biti bolje. Teraj motor na put u kuæu, samo ga sklanjaj odatle jer sledeæi talas neæe¹ moæi ni¹ta da uradi¹.

Kostić

idi izmoli dve gajbe za pivo i stavi ispred toèka, digni ga pa nogom poturi gajbu nasloni na zid pa tako i zadnji.

Lazza

Brate ako treba nesto zovi, pisi... prosao sam kroz isto sranje.
I may be dumb, but I'm not stupid.

mareskin

Citat: kosta66 poslato 07 Mart, 2016, 09:44
pozovi nekog prijatelja, druga, kom¹iju, digni ga kroz ta bela vrata, nije ovo stra¹no ali ako doðe do creva za iber voda naðe put, naði dve cigle, bloka, digni prednji toèak poturi cilu, digni zadnji poturi ciglu nasloni ga na zid. izmisli, iznaði re¹enje, improvizuj

I ja gledam i nije mi jasno za¹to ne spasava motor kad mo¾e. Naðe par ljudi na 5 minuta i re¹eno.

Ovde kod nas je podiglo nivo opet do malo ispod visine mosta, a u nekim okolnim selima je odseklo puteve. Imam utisak da je ovaj put sve i¹lo mnogo br¾e nego prethodna poplava.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

TEEfqd

ja bi taj tormo odavno vec uterao u krajnjem slucaju u sobu.

Glava Dole

Ma nema ovo veze sa rekom nego sa kisom i projektantima debilima... stala kisa i povlaci se lagano ali sigurno milimetar po milimetar... sta ce da mu fali jer mu po pola tocka bilo uronjeno 10ak sati :D Sigurniji mi je ispod mog prozora polupoplavljen nego na "izvolte" na magistralnom putu... Osim toga u sred noci nisam mogao ama bas nista da uradim(koga da nadjem u gumenjarkama u nepoznatom kraju u 3-4 nocu, necu uostalom nikog da cimam ako ne moram), a do puta je dvoriste pod utabanim soderom koji je ovako vrlo mekan i samo ja znam kako sam ga izguravao odatle dok nisam kupio akumulator, jos ako padne neka kisica pa okrenes jednom volan a tocak se ukopa i dusu ispustis dok ga pokrenes... a po ovakvom vremenu bi bio preveliki rizik(em od prevrtanja, em je negde i dublja voda, em stvaranje talasa pri guranju koji mogu da popnu vodu i tamo gde ne treba) , procenio sam(tj bolje reci nadao se i rizikovao) da nece da zahvati bitne delove a dole nema sta da se sjebe, aluminijum, plastika i nesto metala :)

Elem, naucio i ja da nosim gumenjarke :D Prvi put sam ih probao u zivotu, po 2 kese na svaku nogu, uvezao selotepom, navuko to cudo na noge i lagano u prodavnicu po namirnice :D


Glava Dole

Citat: redshadow poslato 07 Mart, 2016, 13:07
ja bi taj tormo odavno vec uterao u krajnjem slucaju u sobu.

I ja bih da moze bar u hodnik al ne moze jbg teoretski neizvodljivo ako necu da rusim neki zid...

bigbad86


misa-pei

Lepo uzmi kurton, navuci na auspuh, eventualno ga osiguraj vezicom.
Pi, bre, kakvi ste, k'o da niste bili u vojsci. Kurton na cev, pa vezes kanapcetom da ne ulazi voda na strazi. Niko od starijih da se seti najprostijeg resenja. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

Citat: misa-pei poslato 07 Mart, 2016, 13:44
Lepo uzmi kurton, navuci na auspuh, eventualno ga osiguraj vezicom.
Pi, bre, kakvi ste, k'o da niste bili u vojsci. Kurton na cev, pa vezes kanapcetom da ne ulazi voda na strazi. Niko od starijih da se seti najprostijeg resenja. :D :D :D

...ne koriste oni to... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.