Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

penzos

Meni davno dooobar majstor rekao "Pere voda, a ne pra¹ak!" Vi¹ak pra¹ka pravi cirkus po ma¹ini, gumama, filterima, garderobi. Pogorovu oni jevtini  ;D . A ako æe¹ miris, stavi malo omek¹ivaèa (ni sa njim ne valja preterivati).
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: mkt poslato 02 Mart, 2016, 17:59
krenem s posla i zazvoni mi telefon posle 100m, ja se javim i iskoci mi pandur i opala eto kazne jebem ga u usta pandurska  [govance]
a i sefa isto, koj kurac me zivka non stop  [veryangry]
Koji kurac se javlja¹ ¹efu non stop...? :D

OKi

Upotreba Mobilnog u teretani.  [veryangry]
Klinka 18-20g. radi nordijsko trèanje i pri tom kucka na tel . Za svih 40 min koliko sam ja bio, te¹ko da je pogled sklonila sa njega (mobilnog)  [povracanje]

Lazza

To sto zivim sa devojkom koja ima problem da ja kupim motor a nasao sam coveka koji prodaje motor jer pocinje da zivi sa devojkom i bas mi takav odgovara...

Mislim da je resenje da te dve devojke pocnu da zive zajedno a ja i ovaj da idemo lepo kao ljudi da se vozimo. Pocnite sa aludiranjem na gej varijante slobodno...
I may be dumb, but I'm not stupid.

bigbad86

A sto prodaje motor jer pocinje da zivi sa devojkom? Jel motor spavao sa njim u krevetu. Zapamti, danas ti brani sta ces da vozis, sutra sa kim ces da ces da se druzis...


Citat: OKi poslato 03 Mart, 2016, 14:41
Upotreba Mobilnog u teretani.  [veryangry]
Klinka 18-20g. radi nordijsko trèanje i pri tom kucka na tel . Za svih 40 min koliko sam ja bio, te¹ko da je pogled sklonila sa njega (mobilnog)  [povracanje]
Multitasking, zene su superiorne u tome. Ti da tako nesto probas, vrv bi polomio nogu :P

OKi

Citat: bigbad86 poslato 03 Mart, 2016, 14:56
... Ti da tako nesto probas, vrv bi polomio nogu :P
El si lud  [panic] , neam ja vi¹e mozak za to (ako sam ga i imao  :P;D

Hohštapler

Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 14:52
To sto zivim sa devojkom koja ima problem da ja kupim motor a nasao sam coveka koji prodaje motor jer pocinje da zivi sa devojkom i bas mi takav odgovara...

Mislim da je resenje da te dve devojke pocnu da zive zajedno a ja i ovaj da idemo lepo kao ljudi da se vozimo. Pocnite sa aludiranjem na gej varijante slobodno...

Zajebano...
Ne razumem tu potrebu da brani¹ ne¹to osobi kojoj voli¹, pa valjda ¾eli¹ da bude sreæan?!
Moja za sad razume da je to meni najveæa opsesija na svetu, al videæemo jednoga dana, kad budu do¹le druge "obaveze" u ¾ivotu...  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Meni ni biv¹a ni nova NE DAJU da prodajem motor. ©to bi rek'o na¹ narod: vi¹e sreæe no pameti.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazza

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Mart, 2016, 15:34
Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 14:52
To sto zivim sa devojkom koja ima problem da ja kupim motor a nasao sam coveka koji prodaje motor jer pocinje da zivi sa devojkom i bas mi takav odgovara...

Mislim da je resenje da te dve devojke pocnu da zive zajedno a ja i ovaj da idemo lepo kao ljudi da se vozimo. Pocnite sa aludiranjem na gej varijante slobodno...

Zajebano...
Ne razumem tu potrebu da brani¹ ne¹to osobi kojoj voli¹, pa valjda ¾eli¹ da bude sreæan?!
Moja za sad razume da je to meni najveæa opsesija na svetu, al videæemo jednoga dana, kad budu do¹le druge "obaveze" u ¾ivotu...  [neampojma]

Pa dosli smo do tih drugih obaveza, kuca, svadba itd...

a ovaj lik prodaje isto jer je dosao do tih obaveza pa mu verovatno gori za kintu... a motor ko casa
I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

Ma to ne bi bilo sanse, nema te zene koja bi me na to naterala... prvi plus kod svake u startu je da se ne boji motora a jos bolje da ih i voli... nisam ja gadljiv ni na lepotice koje to ne interesuje ali da mi brani? To nema sanse, a jos manja sansa da bih sa takvom ziveo... ili jednostavno kad ona kaze "ove cipele mi se svidjaju, moras da mi kupis" ja cu da kazem e pa ne moze... "ova bluza mi bas treba" - ja cu da kazem e i meni bas treba motor i da vidimo ko ce da istera :D

Slaninar

Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 15:39
Pa dosli smo do tih drugih obaveza, kuca, svadba itd...

a ovaj lik prodaje isto jer je dosao do tih obaveza pa mu verovatno gori za kintu... a motor ko casa


Svi ljudi i ¾ene na svetu ¾ele istu stvar. Samo jednu. Da budu sretni.

Jedine dve stvari koju ima¹ u ¾ivotu su vreme i sloboda izbora (za stvari za koje se pita¹). Pred tobom je sada izbor: motor, ili anal. Mora¹ sam odluèiti.   :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazza

Citat: Slaninar poslato 03 Mart, 2016, 15:49
Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 15:39
Pa dosli smo do tih drugih obaveza, kuca, svadba itd...

a ovaj lik prodaje isto jer je dosao do tih obaveza pa mu verovatno gori za kintu... a motor ko casa


Svi ljudi i ¾ene na svetu ¾ele istu stvar. Samo jednu. Da budu sretni.

Jedine dve stvari koju ima¹ u ¾ivotu su vreme i sloboda izbora (za stvari za koje se pita¹). Pred tobom je sada izbor: motor, ili anal. Mora¹ sam odluèiti.   :)


vidis... dade mi ideju, obrnuta psihologija.

Da od sad cepam samo anal dok ona ne pozeli da ja jasem nesto drugo npr motor :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

Citat: Slaninar poslato 03 Mart, 2016, 15:49
Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 15:39
Pa dosli smo do tih drugih obaveza, kuca, svadba itd...

a ovaj lik prodaje isto jer je dosao do tih obaveza pa mu verovatno gori za kintu... a motor ko casa


Svi ljudi i ¾ene na svetu ¾ele istu stvar. Samo jednu. Da budu sretni.

Jedine dve stvari koju ima¹ u ¾ivotu su vreme i sloboda izbora (za stvari za koje se pita¹). Pred tobom je sada izbor: motor, ili anal. Mora¹ sam odluèiti.   :)

! No longer available

Hohštapler

Citat: Lazza poslato 03 Mart, 2016, 15:39
Pa dosli smo do tih drugih obaveza, kuca, svadba itd...

a ovaj lik prodaje isto jer je dosao do tih obaveza pa mu verovatno gori za kintu... a motor ko casa


Tu zna da ne mo¾e da mi kenja, ali kad doðu deca... ne znam ni sam ¹ta je pametno... imam li prava da rizukujem... Motor moram imati, ali koliko æu ga voziti ne znam....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 03 Mart, 2016, 15:58
Tu zna da ne mo¾e da mi kenja, ali kad doðu deca... ne znam ni sam ¹ta je pametno... imam li prava da rizukujem... Motor moram imati, ali koliko æu ga voziti ne znam....

©to ka¾e ciga: "brate, ¾ivot je do dvanaeste, posle ¾ena, deca..."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

doktor

Kad mi se rodilo prvo dete kupio sam jos jedan motor i od tada uvek imam dva. Sto je sigurno, sigurno!
Bikers work is never done!

papaja

Citat

Tu zna da ne može da mi kenja, ali kad dođu deca... ne znam ni sam šta je pametno... imam li prava da rizukujem... Motor moram imati, ali koliko ću ga voziti ne znam....

Kupio sam motor kad sam se ozenio i dobio dete, zena niti voli motore niti se vozi...

OKi

To je HOBI kao i veæina drugih, pa da li svi lovci i ribolovci vode svoje ¾ene u lov  :P ??? Ili su svi neo¾enjeni  [flashing] ??? Kako zauzme¹ stav od poèetka to ti je !  [zena]

eclipse4

ko pomenuo lov,ribolov,metal detektore,motore,prirodu?

mali_zmaj

bolje da vozim motor,nego da se kurvam i pijem,mislim pijem i sad,ali ne nekontrolisano!!!!!
jin-jang