Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Mart, 2016, 10:55
Citat: balcan girl poslato 01 Mart, 2016, 00:29
Jel jebete ribe u bulju? Jebete :) svi ste pederi picka vam materina :)
Ne radmo mi to kao pederi , sto se nama svidja...nego da njima ugodimo.....mi smo zapravo zrtve, a ne pederi!!!!
I to ¹to ka¾e¹, uop¹te nije interesantno kad ¾ena to ne voli... ;D





Citat: Slaninar poslato 01 Mart, 2016, 12:05
Citat: Ho¹tapler poslato 01 Mart, 2016, 09:34
Citat: Slaninar poslato 29 Februar, 2016, 08:01
! No longer available

..jbte al smo mi nekad imali dobru muzièku scenu....

Srce, znao sam da æe ti se dopasti.   :-*

Film "Deèko koji obeæava", iz 1981.

Glavni lik (tumaèi ga Berèek) se zove Slobodan Milo¹eviæ.  :)
Mali si ti jo¹... ;D  Bio zabranjen do 1991-ve... ;D

mrle

bio zabranjen kurac moj...
gledao sam ga jo¹ u osnovnoj.
Na raspustu posle osmog razreda sam kupio èetrnaju, i vozimo se ortak i ja (sada smo kumovi) i pevamo "Niko kao ja", aludirajuæi na scenu kada vozi kroz Ko¹utnjak.

Lazic

Jaooo, pome¹ao sam sa Plastiènim Isusom... :D Hvala... A ja sam pomislio kad sam ga gledao, kako to da nije zabranjen... ;D

mkt

ne znam koj mi je andrak bio da kupim neke `bas bas` virlse  u Univeru  [facepalm]
nesto su mi se jele virsle i kao retard kupim te  [samoubistvo]
dusu sam ispovracao jebem ti govna a pojeo sam samo 3 komada i to jedva   [govance]
generalno ne jedem ta sranja, al sad mi nesto doslo  tako  [neampojma]
kako cu slatko da ih bacim ujutru jbt pa necu ni kerovima sa ulice da ih ostavim koliko je odvratno  [govance] [govance] [govance] [govance] [govance] [povracanje] [povracanje] [povracanje] [povracanje]

eclipse4

I ja nocas jeo 4 komada sa mesanim majonezom i kecapom i mustardom......jebo sam mu majku kako mi bilo slatko...

Lazic

Do sada, ba¹ ni¹ta... ;D
Al' oseæam da æu da izmaleri¹em... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 02 Mart, 2016, 09:22
Do sada, ba¹ ni¹ta... ;D
Al' oseæam da æu da izmaleri¹em... ;D

Jel sa javlja Una....da je ne smaram na Viber :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mrle

Citat: Laziæ poslato 29 Februar, 2016, 15:50
Smotan si, to se olabavi kabl na napajanju i ka¾e¹ ne radi mi raèunar... :D Dok neko otkrije, veæ si popio kafu... ;D

kome da ka¾em?
pa trenutno sam po struci Spec.struk. in¾enjer elektrotehnike i raèunarstva. I da ka¾em tehnièaru , a on utvrdi da je kabl... pa dupe bi mi pomerili.

Lazic


Glava Dole

Da mi nadjete podhitno neku domacicu da je zenim, treba mi za po kuci, i jednu lepoticu svalerku da je jebem... opro sam ves i izgleda preterao sa praskom... nije se isprao kako treba jbmu ja mater, taman se osusio, obucem danas jednu majicu... vidim ja nesto mi mirise na prasak, ja pomislim uuu vidi ovaj jeftin a kvalitetan... posle 15min pocnem da se cesam ko da imam buve, brzo skidaj i u kadu da se isperem... 2 sata sam trljao ledja o fotelju ko medved o drvo, properem je malo kad ono peni jebote... dobro da nisam obuko takve gace, mislili bi ljudi da drkam po ulici ;D Sad sve moram opet u masinu a taman se osusilo, samo ovog puta potpuno bez praska :D

Hohštapler

 [rofl] [rofl] [rofl]

Leb ti ra¾ani ljubim, kakav si ti ludak!  [srce] :-*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mkt

krenem s posla i zazvoni mi telefon posle 100m, ja se javim i iskoci mi pandur i opala eto kazne jebem ga u usta pandurska  [govance]
a i sefa isto, koj kurac me zivka non stop  [veryangry]

bigbad86

Citat: Milos96 poslato 02 Mart, 2016, 14:18
Da mi nadjete podhitno neku domacicu da je zenim, treba mi za po kuci, i jednu lepoticu svalerku da je jebem... opro sam ves i izgleda preterao sa praskom... nije se isprao kako treba jbmu ja mater, taman se osusio, obucem danas jednu majicu... vidim ja nesto mi mirise na prasak, ja pomislim uuu vidi ovaj jeftin a kvalitetan... posle 15min pocnem da se cesam ko da imam buve, brzo skidaj i u kadu da se isperem... 2 sata sam trljao ledja o fotelju ko medved o drvo, properem je malo kad ono peni jebote... dobro da nisam obuko takve gace, mislili bi ljudi da drkam po ulici ;D Sad sve moram opet u masinu a taman se osusilo, samo ovog puta potpuno bez praska :D

Ako imas neku masinu novijeg tipa, nesto energetske klase A+ ili sa vise pluseva, stavljaj manje praska nego sa starim masinama jer nove masine ubacuju duplo manje vode nego stari tipovi.

Glava Dole

Ma starija je ali hvala u svakom slucaju... i ja sam ga bas preterao, nemam mericu za prasak nego nekom casom i napunio obe pregrade do cepa... sto se kaze "kad pamet ne smeta..." ;D

PECA BMW

Citat: Milos96 poslato 02 Mart, 2016, 21:04
Ma starija je ali hvala u svakom slucaju... i ja sam ga bas preterao, nemam mericu za prasak nego nekom casom i napunio obe pregrade do cepa... sto se kaze "kad pamet ne smeta..." ;D

Po sistemu od viska glava ne boli ....   ali svrbe ledja !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

balcan girl

Lakse ti je da koristis tecni prasak :)
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

©ta æe ti toliko pra¹ka? To je otrovèina koje treba ¹to manje da stavlja¹, dva prsta jogurt èa¹e je vi¹e nego dovoljno, nije ti odeæa prljava od masnoæe i sranja, veæ ti samo treba da je osve¾i¹ da zamiri¹e.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.