Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Februar, 2016, 21:47
Citat: CBRR1 poslato 27 Februar, 2016, 21:37
ja ovako kontam na mojih 5 minusa, da je to merilo  da imamo pet pedera na forumu...koje sta nije jasno na pp pa izvoli..

evo ja ti nisam dao minus...majke mi..

inace se stvari postavljaju naopako.....niko nije nikada dobio preko picke jer je peder...vec zato sto je reako da je peder, igleda kao peder i u  skladu sa tim se ponasa....a u glavnom dobiju batine jer su bezobrazni....
Smeta to sto pokusavaju da te naprave ludakom.....a oni kao normalni.....ja sam proveo skoro dve sezone na Mykonosu...pedera ko sase....i nijedan me nije startovao...a znam da neke drugare jesu....ja im valjda odmah "ne licim" pa nisu ni startovali....i tamo znam da su par puta dobili preko picke...jedan jer je izvadio kitu i krenuo po restoranu da nudi ljudima ,,,,te ga omlatio jedan lik....a dvojcu su otkinuli od batina jer su silovali pelikana....i to je valjda normalno....ne pelikanku...pelikana.

Moramo da mislimo na zakon o za¹titi ¾ivotinja! Zato je trebalo prvo da provere da li je pelikan bio peder. U tom sluèaju se radi o sporazumnom seksualnom odnosu izmeðu pedera pelikana i dva pedera èoveka. Da li su pre toga izveli pelikana negde na veèeru da se upoznaju, da popiju piæe i vide da li su kompatibilni?
Mnogo je pitanja na koja nam nisi dao odgovor :D

U globalu se sla¾em sa svim ¹to si napisao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Skolska kolegica mi je lezbejka,gay ,homoseksualka..,inace zivi u Hrvatskoj,sta reci. Shvatila je da joj u Hrvatskoj nema zivota,razgulila u Evropu. Nikad u svojoj prici nije nametnula,niti pokusavala nametnuti da je njena seksualna orijentacija ispravna,i slicno. Nadjemo se jednom godisnje pricamo o zivotu,motorima,kerovima,mackama,porodici.. Normalna osoba,zena.. Ne mogu da joj kazem da zapravo ne podrzavam homoseksualnost,ali i realno meni ne smetaju dok mi ne namecu to kao nesto normalno. Gay lobi na tv,filmu je vise pretjerao,svaka serija,film,muzicki ili neki drugi shou ima nekog pedera koji se bori za svoju pravdu..,aman zaman polako,balkan je ovo,ne mozes uprijet ko sivonja,moras da se strpis... Nije mi se niko nikad nabacivao,valjda je B.Luka mali grad pa i tih par pedercica u gradu znaju gdje trebaju da traze a gdje ne.

Ali nisu mi ni oni problem koliko zene koje su se pocele palit na te ticirane likove,koji su kao strejt,ali u dubini duse su curice,kad ih cujes kako pricaju,ubio bih se.. I na kraju vidim par dobrih riba koji su sa njima zavrsili..,pa sestro on je derpe samo sebi nije priznao.. Nikad u sebi nisam razlucio dali da to smatram kao bolest,kao sto rekoh dobra kolegica mi je gay,najnormalnija osoba.. Ali mi muskarci smo malo prelivode,kod zena nam je ok,jer nas to malo i pali,ono dvije zene u krevetu samo im ja falim,ali muskarci nam se gade!? E sad homoseksualizam je jedna te ista stvar bilo da us zene ili muskarci u pitanju. Tako da sam tu u nedoumici,da ih volim,ne volim ih,tu su,dosli su,ne mozemo ih pobit.. Ali da Nesic1 ima pravo,ima!! Ne nameci se!!!
jin-jang

mareskin


Poznajem nekoliko pedera. Iz osnovne, srednje ¹kole i sa posla. Sve dok nisi "peder" kao èovek i ne ide¹ mi na kurac (mala ¹ala) nemam problem sa tobom. Ono ¹to radi pederski lobi je guranje prsta u oko svuda i na svakom mestu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

balavurda

Citat: mareskin poslato 28 Februar, 2016, 10:06

Poznajem nekoliko pedera. Iz osnovne, srednje ¹kole i sa posla. Sve dok nisi "peder" kao èovek i ne ide¹ mi na kurac (mala ¹ala) nemam problem sa tobom. Ono ¹to radi pederski lobi je guranje prsta u oko svuda i na svakom mestu.

Sa prstom pocinje :)

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
Homoseksualci su nazalost bolesni, i ja se nikad ne rugam bolesnima, i zalim ih,

Pomoæi nekom je humano, OK. ®aliti nekog je kako ti ka¾e¹ neproduktivno.

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
sve dok se ne pocnu ponasati bezobrazno i izvrtati istinu.

To bi trebalo da va¾i za sve, bili gej ili ne.

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
Osim toga, oni su kao takvog nagonskog "opredeljenja", koje se ne moze menjati u heteroseksualno tj normalno , neproduktivni deo zajednice, i sa bioloskog aspekta ne mogu da se nastavljaju porodicno osim nakaradnog sistema usvajanja dece.

Ako tako meri¹, cigani su najrpoduktivniji, a doktor bez dece, koji istu ne planira, najneproduktivniji. Da ne ka¾em da i pederi èesto imaju decu. Sa hetero ¾enama. I lezbejke s hetero mu¹karcima.

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
To vec poodavno traze, sve korak po korak. Prvo da nisu oboleli, da bi trazili potom slobodno zasnivanje bracne zajednice, i naravno idu na usvajanje dece. Kako ce ih oni vaspitati , zna se-u svom maniru..

Kad vidim kako mnogi vaspitaju decu i kakvi sve imaju...

Druga stvar, niko ne mo¾e vaspitati dete da bude gej.

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
Svako ko podrzava homoseksualce, nek postavi pitanje sebi, da li bi voleo da njegovo dete bude te "orijentacije".

Da je moje dete gej, voleo bih da mo¾e da se venèava, usvoji decu (kao ¾eli) i da ga niko zbog toga ne osuðuje, izop¹tava, obele¾ava. To i sad ¾elim svim gejevima. Ako je to "podr¾avanje", onda ih svesrdno podr¾avam.

Naravno da ne bih voleo da bude levoruko, ispod 160 cm visine i gej, ali to ne znaèi da je to bolest.

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
Nemoj one fraze, ja bih ga prihvatio takvo kakvo je.
Naravno da ce roditelj da prihvati to pre ili kasnije, jer nece odbaciti neizlecivo bolesno dete.
Ili neka ostavi par dana na cuvanje paru homoseksualaca svoje malo dete.

Ostavio bih dete odgovornom èoveku u kog imam poverenja i koji hoæe da se bakæe sa tim - dizao mu se na plave, crne, ili mu¹karce -sve jedno.

Citat: slave74 poslato 27 Februar, 2016, 22:36
Inace orijentacija oznacava pojam , koji je promenljive prirode, znaci danas jeste sutra moze da se promeni , i tako u krug.

Probaj da je promeni¹, samo iz fazona, pa posle vrati. Ako mo¾e da se menja.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Joker

Ono sto radi pederski lobi jeste da:

Dovovara sa drzavnim vrhom (u svim zemljama), i medjusbno imaju "odnose".. Oni dobijaju sredstva, citaj novac i sa tim imaju korist, dobijaju izmisljene pozicije radi sticanja nekog uticaja u "svom" svetu i hrane svoj neki "napaceni", citaj dalje, iskompleksirani ego. A drzavni vrh ubraja podrsku od istih tako sto im obezbedjuje sve to..

I drugo, iskoriscava iskompleksirane, glupe i zeljne paznje pedere, koji su celog zivota se skrivali, i sada zele da pokazu svetu kako je on normalan, kako je ok da seta ulicom sa torbicom na laktu i izrazuje javno zvoju "zenstvenost", citaj opet dalje, bolest! Puni im glave kako oni imaju svoja parava, kako je to njima Bogom dano, kako u svemu ima mesta za njih.. I sa tim ozbedjuje ovo prvo..

Oni i imaju svoje mesto u drustvu, niko ih ne dira, sem nekolicina debila koji lece svoju "muskost", opet citaj dalje kompleks, nad njima ali jbg, to je nesto neizbezno, i to ce uvek ali uvek postojati. Ne samo kod njih, vec kod svakog ko je razlicit od stereotipa koji je postavljem od strane modernog drustva. Pa cak i mi imamo slican problem.. Pune im glavu kako mogu protiv toga po principu glavom kroz zid, zarad svojih interesa.. Ima i onih normalnoh, koji sve to shvataju, mislim na homoseksualce, namerno razdvajam njih i pedere, i oni jednostavno zive svoj zivot..

To je jesto sto se nikada nece promeniti.. Mene samo brine vlast, koji zarad svojih interesa idu do te granice da dozvoljavaju njima cak i da imaju svoju decu.. E to je meni najveci problem..

Ok druze, ti si gej, i tu niko ne moze nista da promeni ali brate, ako usvojis dete, koje ima 99% sanse da bude strejt, da li si toliki necovek da mu bacas toliki teret na zivot, odrastanje i psihu, zarad svoh nekog osecaja nazovi "ljubavi" koje osecas, citaj dalje SEBICNOSTI, osecaja da pripadas u drustvu i doprineses istom? Ja prvi nemam decu ali imam svoje bliznje, prvo i osnovno je da ih zastitim na SVAKI moguci nacin, pa makar bilo to da se sklonim, ili zrtvujem sebe na bilo koji nacin...

I zato ja NIKADA necu da ih prihvatim, NIKADA necu da kazem GEJ JE OK (osim ako nije njanja ukljucen u tu recenicu)...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Slaninar

Veæinu stvari se sla¾em. Samo to za usvajanje dece - po tome ne bi trebalo da ih pravi niko ko ima bednu platu, ozbiljan zdravstveni problem i slièno.

Druga stvar, usvojena deca su obièno ona o kojima roditelji neæe, ili ne mogu da brinu. Znaèi bolje odgovoran i savestan gej par, nego siroti¹te.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Joker poslato 28 Februar, 2016, 11:56
Ono sto radi pederski lobi jeste da:

Dovovara sa drzavnim vrhom (u svim zemljama), i medjusbno imaju "odnose".. Oni dobijaju sredstva, citaj novac i sa tim imaju korist, dobijaju izmisljene pozicije radi sticanja nekog uticaja u "svom" svetu i hrane svoj neki "napaceni", citaj dalje, iskompleksirani ego. A drzavni vrh ubraja podrsku od istih tako sto im obezbedjuje sve to..

I drugo, iskoriscava iskompleksirane, glupe i zeljne paznje pedere, koji su celog zivota se skrivali, i sada zele da pokazu svetu kako je on normalan, kako je ok da seta ulicom sa torbicom na laktu i izrazuje javno zvoju "zenstvenost", citaj opet dalje, bolest! Puni im glave kako oni imaju svoja parava, kako je to njima Bogom dano, kako u svemu ima mesta za njih.. I sa tim ozbedjuje ovo prvo..

Oni i imaju svoje mesto u drustvu, niko ih ne dira, sem nekolicina debila koji lece svoju "muskost", opet citaj dalje kompleks, nad njima ali jbg, to je nesto neizbezno, i to ce uvek ali uvek postojati. Ne samo kod njih, vec kod svakog ko je razlicit od stereotipa koji je postavljem od strane modernog drustva. Pa cak i mi imamo slican problem.. Pune im glavu kako mogu protiv toga po principu glavom kroz zid, zarad svojih interesa.. Ima i onih normalnoh, koji sve to shvataju, mislim na homoseksualce, namerno razdvajam njih i pedere, i oni jednostavno zive svoj zivot..

To je jesto sto se nikada nece promeniti.. Mene samo brine vlast, koji zarad svojih interesa idu do te granice da dozvoljavaju njima cak i da imaju svoju decu.. E to je meni najveci problem..

Ok druze, ti si gej, i tu niko ne moze nista da promeni ali brate, ako usvojis dete, koje ima 99% sanse da bude strejt, da li si toliki necovek da mu bacas toliki teret na zivot, odrastanje i psihu, zarad svoh nekog osecaja nazovi "ljubavi" koje osecas, citaj dalje SEBICNOSTI, osecaja da pripadas u drustvu i doprineses istom? Ja prvi nemam decu ali imam svoje bliznje, prvo i osnovno je da ih zastitim na SVAKI moguci nacin, pa makar bilo to da se sklonim, ili zrtvujem sebe na bilo koji nacin...

I zato ja NIKADA necu da ih prihvatim, NIKADA necu da kazem GEJ JE OK (osim ako nije njanja ukljucen u tu recenicu)...

kad kazes NJANJA mislis Gey je OK....mislite o tome
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Ma ovaj Slaninar je definitivno GEJ..ako nisam u pravu pa dabogda me pojebali svi pederi ovog sveta...Slaninar teski si trovac, zbog takvih kao ti mi smo u kurcu poslednjih godina...

Slaninar

Citat: CBRR1 poslato 28 Februar, 2016, 14:56
Ma ovaj Slaninar je definitivno GEJ..ako nisam u pravu pa dabogda me pojebali svi pederi ovog sveta...Slaninar teski si trovac, zbog takvih kao ti mi smo u kurcu poslednjih godina...

Da, zbog takvih kao ja je ova dr¾ava propala. Radim, plaæam porez, po¹tujem zakone, ne idem u SPS i SNS, nikad glasao za njih...


Mada, mlada tvrda mu¹ka guza je mlada tvrda mu¹ka guza.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

slazem se sa slaninarom
nema te zene koja ima tvrdu guzu kao kod mladog tinejdzera  [rofl]

goranvojska

uuuuuuaaaaaaaaaaaa pedofilijaaaaaaaaa

mkt


Hattrick

Al se nakotilo normalnih leptijebem  :)



bigbad86

Jebe peder pedera i kad zavrsio izvadi ga napolje, gleda u kurac i kaze: "Uh kako je lep, zut ko dukat, pusi se ko proja."

aæimo

Da Vas samo pitam, koji je bre Vama u poslednja dva dana?

Pojacali pederi signal na harpu pa puklo na sve strane!?

OKi

Citat: aæimo poslato 28 Februar, 2016, 22:29
Da Vas samo pitam, koji je bre Vama u poslednja dva dana?

Pojacali pederi signal na harpu pa puklo na sve strane!?
[rofl] [rofl] [rofl]

mkt


eclipse4

imate onu temu "frajer dana" pa mozete tamo da nastavite o tvrdim muskim guzovima :)