Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Ma tetanus jako tesko da se dobije, ako si barem jednom vakcinisam imas dobar imunitet na njega. Al zato kad ga dobijes, NAJEBO SI.

Bori¹a

Citat: mkt poslato 20 Februar, 2016, 20:05
pa sto kukas onda jbt ja pomislio da si se ubo na ekser stvarno
ne pamtim u stopalo bas haha a bilo mi smesno za letvicu :D [rofl]

pa sve sam vakcine primio koje su trebale u osnovnoj skoli, i u srednjoj su me vakcinisali ako se secam dobro :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 20 Februar, 2016, 20:17
Citat: mkt poslato 20 Februar, 2016, 20:05
pa sto kukas onda jbt ja pomislio da si se ubo na ekser stvarno
ne pamtim u stopalo bas haha a bilo mi smesno za letvicu :D [rofl]

pa sve sam vakcine primio koje su trebale u osnovnoj skoli, i u srednjoj su me vakcinisali ako se secam dobro :D



Cudotvorna je to naprava [rofl]

Hattrick

Letva je bajo moj najbolji mirotvorac ikada.  :)

MIGE

Citat: Hattrick poslato 21 Februar, 2016, 03:09
Letva je bajo moj najbolji mirotvorac ikada.  :)
sto bi rekao moj drugar iz ostruznice..letva sa dva eksera.,takozvana ostruznicka kobra,najbolja je za dijalog izmedju dve odrasle osobe razlicitog misljenja  [thumb_up]

bigbad86



ЯЭВОЛУТИОН

svi svojataju kobru.....ali kobra nije kobra ako nije odvaljena iz tarabe u toku makljaze...i onako sa ona dva kriva hrdjava eksera predstavlja trostruku opasnost....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Keva. Pas mi crkava, pitanje je dal ce preziveti ili nece, kod veterinara trosim neke pare koje zapravo nemam, znao sam da cu da zavrsim neki veci posao pa tad da vratim veterinaru, do sad mi je ceh oko 10 000din, a musterija mi danas otkaze, sad opet moram da se zajmim da jebem ale, vodim matematiku kako sve to da zaklopim a keva mi kenja kako je neko mesao bele peskire u masini sa  plavim pantalonama i jos mi se dere. Inace nju boli dupe za pse, ne voli ih i to je ne pogadja, vazno da peskiri budu beli... Sve sam vrata izlupao, sad me boli zglob, racunam bolje vrata nego nju...

Bori¹a

moja mama voli maksa vise od mene... hrani ga dva puta dnevno, izvodi ga u setnju, kaze kad bi maks umro i ona bi [rofl]

Ostoja

Obzirom da te ona najbolje poznaje, ne treba sumnjati u njeno mi¹ljenje....  [rofl] :P :-*
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Glupi odu¹ak rezervoara, dok sam shvatio za¹to neæe da radi, ispraznih akumulator kilometar od posla na ravnooooom.... :(
Upaliæe kada otopli... :D

Glava Dole


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Milos96 poslato 25 Februar, 2016, 10:58
Jes' cuo ti za gurku? :D
Citat: Laziæ poslato 25 Februar, 2016, 09:06
Glupi odu¹ak rezervoara, dok sam shvatio za¹to neæe da radi, ispraznih akumulator kilometar od posla na ravnooooom.... :(
Upaliæe kada otopli... :D
Na raaaaavnoooom... ;D

Elem, upalio malopre kao da sam punio akumulator... ;D

Bori¹a


mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 25 Februar, 2016, 11:38
Citat: Milos96 poslato 25 Februar, 2016, 10:58
Jes' cuo ti za gurku? :D


upoznao ih licno,dok sam radio u vojsci,na prvu bih rekao da se ne znaju kruha najest,al skontas da kad treba odradit neko naredjenje i zadatak,ne jebu zivu silu!! sta im je naredjeno to je svetinja,iskreno mislim da je istina sve sto se prica o njima!!!
jin-jang

nesic1

Ne znam kako je po drugim gradovima, u jagodini danas videh na reklami sliku srbije bez kosova