Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

trebao si da me zvrcnes da ti zavrsim to :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

izadjem iz kuce u papucama i nagazim na letvicu sa ekserom.. a smejao sam se sszgou i milosu [samoubistvo]

bigbad86

Obavezno tetanus ako ti je probio kozu, nemoj da se zajebavas!

Bori¹a

malo razgrebao, isprao sam rakijom i dobro je, skoro da me ne boli :D
nije rdjav, nov ekser, ja ga ukucao pre neki dan [samoubistvo]

penzos

Bakterija klostridijum tetani ¾ivi svuda, ne samo na zarðalim ekserima. To je zabluda! A rana se ne ispira rakijom nego hidrogenom! Nemoj da posle bude "jbg nisam znao"  https://sr.wikipedia.org/sr/%D0%A2%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BD%D1%83%D1%81
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

bigbad86

A smrt od tetanusa je gadna da nema gadnije, polako sam sebe ugusis. A pre toga se usres u upisas u gace...
! No longer available

balcan girl

rakijom se ispiraju samo laziceve otvorene rane kad te iznerviraaaaa :D :D :D namerno mu isperes ranu a ne das mu da pijeeeeeeee :D :D :D  :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Drug je jedan najebovzato sto se ogrbao na trn kad smo bili sa detektorom,znaci nije bio ubod nego nesto povrsinski.....

A ja prosle godine nekim stsrim nozem seko stiropor pa probio ruku kroz meki deo "do koske" i nisam hteoda primim vakcinu.......i eto na srecu nista nr fali.

Da budem iskrennikad nemam poverenja u ono sto ti daju!

Bori¹a

po wikipediji sam gotov za 20 min  [hello] [hello] [hello] [hello]  [facepalm] [doh] [panic]

Glava Dole

Uhh ja sam jos u osnovnoj nagazio tako na dasku sa ekserom, onim ogromnim matorim zardjalim, do koske sam se naboo, nisam mogao uopste da hodam, ma ni da skakucem na drugoj nozi od bolova... u urgentnom su mi skalperom jos vise otvarali, rasekli ceo santimetar do koske da mogu bolje da ociste, moja keva ih bas pitala za tetanus i oni nasli neki papiric u knjizici da sam primio i kazu nema potrebe, da sam jos zasticen i nisu mi dali...

Bori¹a

haha ma ja sam nagazio pola milimetra... ne poznaje se gde sam se ubo, boli me kad zgazim bas jako na tu stranu i to je to :D

bigbad86

Drugo je to kad si skorije primao. Al treba da se setis kad si poslednji put. Ja sam 2007 ako se dobro secam. Morao bih neki boost skorije da uzmem. Ili da cekam da se ubodem pa lepo da primim :P

Glava Dole

Ma koliko se prima? Nisam odavno ni ja :D

bigbad86


eclipse4

A sto bi primili tetanus ako nema nikakvih promena?koliko znam ako krene da modri oko rane i pocne bol poput probadanja,trebao bi tetanus i cak ni 3 dana nakon uboda nije kasno....pa koliko puta godisnje se raskrvavimo od posla a niko u kuci nema tetanus i sta?

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 20 Februar, 2016, 17:12
[djavo]  [panic]  [doh]  [samoubistvo]

Ne mogu da verujem sta mi se desilo .
Odem ja juce do knjigovodje da uradim zavrsni racun , kaze ona meni sad ti treba elektronski potpis i to se vasi u sup gde se izdaju licne karte .
Dobro , ajd da odem da to izvadim i pravac sup. Ja tamo videm gde se to izdaje i vidim u redu gomila ljudi i sta cu stanem u red i cekam..
Posle 2 sata stignem na red udjem unutra i krece prica .
-Treba mi el. potpis za zavrsni racun
-Moze samo mi popuni ove formulare (hrpa papira) daj licnu kartu i kovertu .
-Kakvu kovertu ?
-Pa onu u kojoj si dobijo licnu kartu
-Ali ja sam licnu kartu vadio pre 5 godina otkud znam gde je koverta , uostalom na koverti pise "zapamtite ovaj broj i kovertu unistite"
-Pa ja ne mogu bez te koverte tebi da izdam potpis.

Uzdrzavam se od svakojakih psovki i svega sto mi u tom trenutku pada napamet i izbezumljen krecem kuci , ajd ja cuvam sve te papire ali sta sa onima koji ne cuvaju to .

Kao smanjujemo birokratiju i papirologiju a daje mi pun registrator papira dfa popunim ? ?

nasao sam kovertu i idem u ponedeljak da vidim sta me tek ceka ....

Ne mora koverta. Samo ti upi¹u novi kod i "elektronski potpis".
E sad to si mogao da izvadi¹ cele pro¹le godine po¹to su svi znali da mora od ove godine da se potpisuje.
Znam po¹to imam knjigovodstvenu agenciju.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


PECA BMW

ma mogao sam ja ranije da odem da sam znao . pojma nisam imao da to treba jer knjigovodju posecujem samo jednom godisnje za taj izvestaj i to je to ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Bori¹a

Citat: eclipse4 poslato 20 Februar, 2016, 19:51
A sto bi primili tetanus ako nema nikakvih promena?koliko znam ako krene da modri oko rane i pocne bol poput probadanja,trebao bi tetanus i cak ni 3 dana nakon uboda nije kasno....pa koliko puta godisnje se raskrvavimo od posla a niko u kuci nema tetanus i sta?

pa i ja to razmisljam :D ogrebao sam se milion puta i posekao... rakija iznutra i spolja i nista :D

mkt

pa sto kukas onda jbt ja pomislio da si se ubo na ekser stvarno