Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

Citat: aæimo poslato 12 Februar, 2016, 01:07
Ajde bre Gvozdene, stvarno si kratkog fitilja.

Trebao si da prihvatis posao i izdas fakturu na 80.000RSD.

Onda ga gledas kako odlazi nadrkan a tebi mir u dusi.

Ovako si svakako zavrsio sa njim ali ti ne da djavo mira pa si to podelio sa nama.

a i ne zna za foru. uzmes ugovoris posao, opalis ga po dzepu a onda posaljes inspekciju. treba skupo naplatiti nekom sto je smrad.
a on misli da ga ja udaram u moral sto to pitam, nemam pametnija posla nego da radim to preko neta

mrle

uhvato me prekjuèe ovaj virus grip. Slinim, ne mogu da se naka¹ljem, na mali ka¹ljuc bole me i pluæa i glava i koske... I krenem jutros tramvajem na posao, obujem nove cipele i napravi mi se za kratko vreme ¾ulj na peti, da mi suze idu na oèi. ne znam kako æu kuæi da se vratim.
Juèe bio na sistematskom pregledu, sve full, ¹alje nas firma ko hoæe, sve analize, ultrazvukovi, fizijatar, neurolog, orl, krvna slika, mokraæa....Suma sumarum, sve da menjam u naèinu ¾ivljenja ¾ivota. Ako ne poènem da pazim, za 5-6 godina mogu da oèekujem infarkt!!!

mareskin

Citat: mrle poslato 12 Februar, 2016, 13:17
uhvato me prekjuèe ovaj virus grip. Slinim, ne mogu da se naka¹ljem, na mali ka¹ljuc bole me i pluæa i glava i koske... I krenem jutros tramvajem na posao, obujem nove cipele i napravi mi se za kratko vreme ¾ulj na peti, da mi suze idu na oèi. ne znam kako æu kuæi da se vratim.
Juèe bio na sistematskom pregledu, sve full, ¹alje nas firma ko hoæe, sve analize, ultrazvukovi, fizijatar, neurolog, orl, krvna slika, mokraæa....Suma sumarum, sve da menjam u naèinu ¾ivljenja ¾ivota. Ako ne poènem da pazim, za 5-6 godina mogu da oèekujem infarkt!!!

Takva smo dr¾ava kod nas ni¹ta ne mo¾e odma, sve mora da se èeka 5-6 godina :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

dzimika

Citat: mrle poslato 12 Februar, 2016, 13:17
uhvato me prekjuèe ovaj virus grip. Slinim, ne mogu da se naka¹ljem, na mali ka¹ljuc bole me i pluæa i glava i koske... I krenem jutros tramvajem na posao, obujem nove cipele i napravi mi se za kratko vreme ¾ulj na peti, da mi suze idu na oèi. ne znam kako æu kuæi da se vratim.
Juèe bio na sistematskom pregledu, sve full, ¹alje nas firma ko hoæe, sve analize, ultrazvukovi, fizijatar, neurolog, orl, krvna slika, mokraæa....Suma sumarum, sve da menjam u naèinu ¾ivljenja ¾ivota. Ako ne poènem da pazim, za 5-6 godina mogu da oèekujem infarkt!!!

Jel ti dao lekar nesto za grip?

mrle

nije, ok su mi analize, èista pluæa, grlo... èajevi, kapi za nos... i po par ljutih rakija...

eclipse4

zvoni telefon:

-dobar dan.bex,imate posiljku....dogovorimo se gde i sta oko preuzimana.

zvoni telefon:

-dobar dan,bex (neki drugi) dobar dan,imate posiljku,imam,da li bi ste bili ljubazni da sidjete ispred zgrade i preuzmete.......ja ne zivim u zgradi prijatelju nego u kuci.....plava ova preko puta?....ne,bela fasadna cigla,crn krov.......druze ne vidim takvu kucu na ovoj adresi......gde si ti prijatelju?pa karadjordjeva 20....koji grad?....kragujevac.....brate ja sam radujevac.....auuu....pogresno napisali mesto......a sta ti druze pise za postanski?....34000 (valjda tako rece)....ovde je 19334....nista sticice sutra....

zvoni ponovo tel:

dobar dan,aks....imate posiljku,mozete da izadjete?.....naravno,jel ste na adresu ili da cekam u centar?.....tu smo karadjordjeva 20....ja na terasu,nema niko......brate gde se nalazis?ispred kuce...koji grad,selo?...kako koji,pa knjazevac....brate ja sam u radujevcu......e ovde pise knjazevac......koji ti je postanski broj?...19334.....pa jel to knjazevac?....nije u picku mater.....nista dobijas sutra....ok....

dal je moguce da mi dve posiljke za jedan dan odu na dve razlicite adrese.....jebem ti poslovnost da ti jebem.....sta da sam narucio meso za rostilj,ukvarilo bi se :)

i tako od 5 posiljki ja primio danas samo dve.....dve na pogresnu adresu otisle a jedna ce stici sutra.....

jel se kome jos desavaju ovakve stvari?

Bori¹a

meni se sa bexom retardiranim uvek desi isto... zato sa post expressom najradije saradjujem

zivim u selu baluga trnavska (jer ima i preljinska preko morave)
zove kurir kaze evo me u ulici gde ste
ja kazem gde u ulici on kaze ovde kod tempa
oni odu u trnavsku ulicu u sred cacka i zove me... i opusteno kaze stici ce sutra

Hattrick

I meni su i AKS i BEX totalni amateri.

Bori¹a

post express mi ostavi paket na 1km od kuce, kad budem dokon dodjem i podignem... nikakav problem nisam imao

eclipse4

brate razocarenje totalno,prosle godine mi je zavrsila posiljka u pozarevcu ili v.gradiste al sad,dve posiljke za jedan dan...previse je

balcan girl

brate nemoj se zivciras :D zamisli samo da sam ja dala sopstvenu pogresnu adresu silvani da mi posalje knjigu :D :D :D ovo ipak nije tvoja greska :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

nesic1

Jebeni kopernikus vise ne radi nego sto radi (internet)

Hohštapler

Citat: mareskin poslato 12 Februar, 2016, 13:42
Citat: mrle poslato 12 Februar, 2016, 13:17
uhvato me prekjuèe ovaj virus grip. Slinim, ne mogu da se naka¹ljem, na mali ka¹ljuc bole me i pluæa i glava i koske... I krenem jutros tramvajem na posao, obujem nove cipele i napravi mi se za kratko vreme ¾ulj na peti, da mi suze idu na oèi. ne znam kako æu kuæi da se vratim.
Juèe bio na sistematskom pregledu, sve full, ¹alje nas firma ko hoæe, sve analize, ultrazvukovi, fizijatar, neurolog, orl, krvna slika, mokraæa....Suma sumarum, sve da menjam u naèinu ¾ivljenja ¾ivota. Ako ne poènem da pazim, za 5-6 godina mogu da oèekujem infarkt!!!

Takva smo dr¾ava kod nas ni¹ta ne mo¾e odma, sve mora da se èeka 5-6 godina :D


[rofl] [rofl] [rofl]
Mareskin je kralj trolovanja!!!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

penzos

#17593
Jutros posla preko glave! Sin najavio da mu je oti¹ao alnaser na autu. Aj to prvo. Ne mo¾e da se priðe, usrani francuski kr¹, aj pomerim snop kablova, ma nema ¹anse. Mora na dizalicu ili kanal. Ka¾em mu da zavergla-kad ono ni makac. Sve mrtvo. Proverim klemu-vraæena! Ajde opet- [nono]  [srednjiprst]  Pomerim opet onaj snop kablova -  [yahoo] ima struju, pali, radi, ide. Odem kod drugara na dizalicu, ma alnaser dobar, prekid negde u snopu kablova!  [samoubistvo]  Ostavim mu auto, doðem kuæi, ajde idem Hondom da pozavr¹avam ostalo. Spakujem i ¹ampon, sunðer, èetku za lanac, sprej. Taman da je sredim malo i operem. Kada me je u sred centra uhvatila ki¹a umalo se nisam udavio. A jo¹ sam pokupovao i neke silne folije, trèi nazad da ih popakujem u najlon, neke delove koje trebam da montiram nemaju, ajd u drugu prodavnicu, pa u treæu,.... Pa u Tempo ne¹to za ruèak. Sada se vratio, Honda grða nego ¹to je bila, auto jo¹ uvek sa instalacijom po gara¾i, ... Pitam sina gde mi je alat za folije-kad on ga ostavio u drugom stanu pored koga sam pet puta pro¹ao dok sam se vijao po gradu! E sada pijem kafu, mezim slaninicu i ¹ljivu,  blejim, mora malo pauze. Neæe na silu!  [cheers]


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hurricane

...oèaravajuæa slika, u momentu mi se uèinilo da sam osetio i miris gledajuæi..  [thumb_up]

penzos

Ubija sve viruse, bakterije i maler!  [thumb_up]  [cheers]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

aj viruse i bakterije al ja koliko znam za maler ti treba nesto drugo :D :D :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Aha! Znam, razbijo drugar pa ga posle ¹pricali penicilinom 15 dana   [pop]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

hahahahahahahah :D :D :D :D pa to tako obièno ideee :D :D :D taman vise nije razmisljao o svom maleru :D :D dobio je drugi :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

PECA BMW

 [djavo]  [panic]  [doh]  [samoubistvo]

Ne mogu da verujem sta mi se desilo .
Odem ja juce do knjigovodje da uradim zavrsni racun , kaze ona meni sad ti treba elektronski potpis i to se vasi u sup gde se izdaju licne karte .
Dobro , ajd da odem da to izvadim i pravac sup. Ja tamo videm gde se to izdaje i vidim u redu gomila ljudi i sta cu stanem u red i cekam..
Posle 2 sata stignem na red udjem unutra i krece prica .
-Treba mi el. potpis za zavrsni racun
-Moze samo mi popuni ove formulare (hrpa papira) daj licnu kartu i kovertu .
-Kakvu kovertu ?
-Pa onu u kojoj si dobijo licnu kartu
-Ali ja sam licnu kartu vadio pre 5 godina otkud znam gde je koverta , uostalom na koverti pise "zapamtite ovaj broj i kovertu unistite"
-Pa ja ne mogu bez te koverte tebi da izdam potpis.

Uzdrzavam se od svakojakih psovki i svega sto mi u tom trenutku pada napamet i izbezumljen krecem kuci , ajd ja cuvam sve te papire ali sta sa onima koji ne cuvaju to .

Kao smanjujemo birokratiju i papirologiju a daje mi pun registrator papira dfa popunim ? ?

nasao sam kovertu i idem u ponedeljak da vidim sta me tek ceka ....
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !