Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

brate nalaze oni mene....samo ne kapiram pa kako me nadju ti takvi u pièku materinu viseee....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Pa sta si mu odgovorila jel pavas ili ne?

balcan girl

pa nisam izdrzala napisala da treba da ide kod logopeda :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86


mkt


UFF

Citat: balcan girl poslato 08 Februar, 2016, 16:46
ma ja ne pitam za to :D ja pitam da li npr. ako treba da se udas za muslimana moras da menjas veru :D o obièajima tamo i polazaju zena ne pitam :D

koju veru?


Citat: Andreja poslato 08 Februar, 2016, 23:40
Dobro je ¹to mi se ovo desilo, poèeo sam ba¹ da preterujem u poslednje vreme, ovo me je ba¹ spustilo.

aj ne seri
sad si shvatio?
a kad si uzeo moj motor na adi da probas pa si ga tockirao?
ili kad si uzeo draganov cbr1000rr pa vozio 200+ na kineskom mostu?
sta kao imao si mnogo iskustva sa obrtnim momentom mog motora ili sa snagom i max brzinom njegovog?
cist rizik i kockanje, i to sa predumisljajem
a da si pao sa bilo kog od ta dva i prosao bez posledica kako bi platio stetu?


balcan girl

uffe mislila sam na pravoslavnu veru :D a znam da je pastetus ateista :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa koju veru onda da menja koji qrac kad je ni nema?

balcan girl

mene je zanimao obièaj a ne da li ce pastetus da menja veru :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Jecko

pUffe nju zanima genralno sta se radi....ne ja :D

niki64

Citat: Andreja poslato 08 Februar, 2016, 22:30
Hvala MKT, Jovan D, mnogo mi je lak¹e kad znam da je na kraju ispalo i ne¹to dobro od ovoga.

Hoh¹tapleru, razumemo se skroz. Nisam se kurèio, jbg, bilo nam je lepo, u¾eleo se motora, pa jo¹ moj omiljeni, znam ga u du¹u...

Mnogo sam nauèio. ©to te ne ubije, to te ojaèa, u ovom sluèaju èini mudrijim.

PS. Mario, dugokosi metalhed, vozi XT600 i RS125, belu, ima neke Kadete GSi, vi¹e komada. Preko njega upoznao dosta ljudi pa se vrlo rado naðem u Zrenjaninu i nerado vratim :)
Jaoooo crni Andreja, ti lagano po gradu 100tku a onaj autom juri 50. Goxi, Mariov i moj drugar iz kluba pise statuse po FB kako taj dan cuje motore kako zuje po gradu, kao i on bi da se voza ali neda mu se, ladno mu....Mario isto ima tekstove na profilu kako ljudi generalno neznaju da voze i kako su bahati... Dobro ste prosli, to je najbitnije.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Citat: bigbad86 poslato 09 Februar, 2016, 01:54
Andreja pajseru. Vozis 100 na sat, mator motor, u naseljenom mestu, maloletni suvozac, 8 Februar(ladan asvalt).

Pajser, upravo. I da je sredina leta, asfalt je toliko uglaèan da ne preporuèujem poèetnicima da se uop¹te voze tamo...

Citat: UFF poslato 09 Februar, 2016, 03:21
aj ne seri
sad si shvatio?
a kad si uzeo moj motor na adi da probas pa si ga tockirao?
ili kad si uzeo draganov cbr1000rr pa vozio 200+ na kineskom mostu?
sta kao imao si mnogo iskustva sa obrtnim momentom mog motora ili sa snagom i max brzinom njegovog?
cist rizik i kockanje, i to sa predumisljajem
a da si pao sa bilo kog od ta dva i prosao bez posledica kako bi platio stetu?

Ne zezaj, jesam napravio gre¹ku u nedelju ali vo¾nja Draganovog motora je bila potpuno bezbedna, nov most sa ¹esnaest traka, hrapav asfalt, nije bilo saobraæaja. Zaboravlja¹ da sam tad uveliko vozio VFRa (milion puta preko "famoznih 200"). Tvoj motor nisam toèkirao (ne znam da toèkiram), zab'o sam pun gas znajuæi da æe da se digne, smanjio sam taman toliko da ne lupi prednji toèak i to je to. Bio si cirke pa nisi skroz merodavan :P Po¹to mi deseti put pominje¹ to, izvini, hvala na ustupljenom motoru, za moj (trenutno imaginarni) motor ne mora¹ ni da pita¹ ako bi da proba¹, sedi i ðiraj :)

Citat: niki64 poslato 09 Februar, 2016, 08:53
Citat: Andreja poslato 08 Februar, 2016, 22:30
Hvala MKT, Jovan D, mnogo mi je lak¹e kad znam da je na kraju ispalo i ne¹to dobro od ovoga.

Hoh¹tapleru, razumemo se skroz. Nisam se kurèio, jbg, bilo nam je lepo, u¾eleo se motora, pa jo¹ moj omiljeni, znam ga u du¹u...

Mnogo sam nauèio. ©to te ne ubije, to te ojaèa, u ovom sluèaju èini mudrijim.

PS. Mario, dugokosi metalhed, vozi XT600 i RS125, belu, ima neke Kadete GSi, vi¹e komada. Preko njega upoznao dosta ljudi pa se vrlo rado naðem u Zrenjaninu i nerado vratim :)
Jaoooo crni Andreja, ti lagano po gradu 100tku a onaj autom juri 50. Goxi, Mariov i moj drugar iz kluba pise statuse po FB kako taj dan cuje motore kako zuje po gradu, kao i on bi da se voza ali neda mu se, ladno mu....Mario isto ima tekstove na profilu kako ljudi generalno neznaju da voze i kako su bahati... Dobro ste prosli, to je najbitnije.

Jo¹ sam mu te statuse ja komentarisao, nadovezujuæi se na njegovu prièu... Jbg, napravio sam gre¹ku, zahvaljujuæi nekoj sili, spletu okolnosti ili èemu veæ, izvukao sam pouku bez posledica. Mo¾da sam za vikend opet u ZR pa mo¾emo da odemo na sok  [cheers]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

mrle

i jo¹ bih dodao na ove cene:
Kako nema nekog struènog ekonomiste da napravi analizu ¹ta bi bilo kada bi smanjili "zahvatanje", pa da cene goriva budu znatno ni¾e, gde bi ta cena uticala dalje na jeftiniju proizvodnju, promet, prodaju finalnih proizvoda, gde bi dr¾ava uzela veæi kajmak od pdv-a na te proizvode, a i sama privreda, ekonomija bi se makli sa mrtve taèke.

Jovan D

Citat: mrle poslato 10 Februar, 2016, 15:33
i jo¹ bih dodao na ove cene:
Kako nema nekog struènog ekonomiste da napravi analizu ¹ta bi bilo kada bi smanjili "zahvatanje", pa da cene goriva budu znatno ni¾e, gde bi ta cena uticala dalje na jeftiniju proizvodnju, promet, prodaju finalnih proizvoda, gde bi dr¾ava uzela veæi kajmak od pdv-a na te proizvode, a i sama privreda, ekonomija bi se makli sa mrtve taèke.

Da, i treba ukalkulisati èinjenicu da bi jeftinije gorivo verovatno uticalo i na veæu potro¹nju tog energenta. Znam dosta ljudi koji ne voze kola mnogo ba¹ iz razloga cene goriva. Tako da dr¾ava ne bi obavezno bila u gubitku veæ naprotiv zbog stvari koje si nabrojao u èistom dobitku. 

Slaninar

Zavisi ¹ta se ¾eli postiæi. Ako ¾eli¹ da ostanu samo velike korporacije i da ostali budu jeftini robovi za iste, onda je bolje ovako.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hohštapler

...da li je bolje uzeti mali deo od puno, ili veliki deo od malo? debili...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Kao da se oni tu ne¹to pitaju 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Ostoja

Mislis kao da znaju razmisljati? To je za njih visa matematika.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 10 Februar, 2016, 17:53
...da li je bolje uzeti mali deo od puno, ili veliki deo od malo? debili...

Bolje puno od puno.  :)

Voze se kola sve u 16 i dalje, fabrike ne rade - tako da je to sigurica za punjenje kase. Isto kao takse za registraciju.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen