Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mrle

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2016, 12:42
Citat: SSZGO poslato 03 Februar, 2016, 00:37
pusti mene da brinem o imidzu
to je mnogo bitnije nego znanje
ako ja odem na sastanak sa nekim i trazim da mi plati , recimo, 70 dolara na sat tri puta nedeljno, ne mogu da izvadim jeftin telefon ili da dodjem u tojoti yaris...
mislim, mogu, ali, sanse za uspesan dil ce biti manje...
kao sto na razgovor za posao ako odes u sorcu i majici ili u odelu od 5000e neces ostaviti isti utisak...

[rofl]  reci mi molim te da li si to u Dubaiu naucio ili si znao od ranije?
ako si znao od ranije sto si u moju bivsu firmu dosao na razgovor sa vlasnikom i direktorom iste u kratkom srcu i majici bez rukava?
cak sam te i pitao sto si se tako obukao kad je poslovni sastanak u pitanju a ti rece pa angazovace me zbog mog znanja a ne zbog izgleda

sta bi sad?
[rofl] [clapp] [thumb_up] [kralj]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

a ipak si dobio posao :)

da li je zbog mene ili zbog tvog znanja nije ni bitno poenta je da moze i bez skupog odela ili fensi telefona

TEEfqd

Citat: UFF poslato 04 Februar, 2016, 12:42
Citat: SSZGO poslato 03 Februar, 2016, 00:37
pusti mene da brinem o imidzu
to je mnogo bitnije nego znanje
ako ja odem na sastanak sa nekim i trazim da mi plati , recimo, 70 dolara na sat tri puta nedeljno, ne mogu da izvadim jeftin telefon ili da dodjem u tojoti yaris...
mislim, mogu, ali, sanse za uspesan dil ce biti manje...
kao sto na razgovor za posao ako odes u sorcu i majici ili u odelu od 5000e neces ostaviti isti utisak...

[rofl]  reci mi molim te da li si to u Dubaiu naucio ili si znao od ranije?
ako si znao od ranije sto si u moju bivsu firmu dosao na razgovor sa vlasnikom i direktorom iste u kratkom srcu i majici bez rukava?
cak sam te i pitao sto si se tako obukao kad je poslovni sastanak u pitanju a ti rece pa angazovace me zbog mog znanja a ne zbog izgleda

sta bi sad?

da sam prijatelju sredio poslovni sastanak i da je dosao tako to bih mogao da shvatim samo kao nepostovanje prema meni, ili to da je ljabancina, bez uvrede trecoj strani.
postoji razlika izmedju skromno-pristojnog oblacenja i bolimekurcina oblacenja. skromno-pristojno parira odelu od 5 soma u roku od pet minuta price sa covekom.
odma se vidi dal ti nosis odelo ili odelo tebe, nesto sto nije prirodno se odma izvali i onda padas u ocima drugih

SSZGO

sorc i majica su ok za programera koji radi od svoje kuce i nije u kontaktu sa ljudima, sto sam tada radio, preko neta, i onda ne znas kakva su pravila u drustvu

sad kad radim posao sa ljudima uzivo, pravila su drugacija.

postoji vise razlicitih interpretacija

jedno je, izgledaj skupo i trazi puno para (toliko sam dobar da mogu da priustim sta hocu)
i drugi nacin je
izgledaj kao da te boli Q i trazi puno para (toliko sam dobar da me boli q kako sam obucen)



Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Flavius Valerius Aurelius

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2016, 13:38
upravo


Брате шта ћеш ти овде? Мислим, одради бан, ово ти је бар трећи или четврти у последљих месец дана. Како свима-тако и теби. Ово су твоје речи чисто да те подсетим ...






Lazic

Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2016, 14:27
jedno je, izgledaj skupo i trazi puno para (toliko sam dobar da mogu da priustim sta hocu)
i drugi nacin je
izgledaj kao da te boli Q i trazi puno para (toliko sam dobar da me boli q kako sam obucen)





;D

@FVA:
Mogao bi Ivan da odradi ban... Da ga ne boli Q... ;D

UFF

Citat: redshadow poslato 04 Februar, 2016, 14:14
da sam prijatelju sredio poslovni sastanak i da je dosao tako to bih mogao da shvatim samo kao nepostovanje prema meni, ili to da je ljabancina, bez uvrede trecoj strani.

jbg zato sam ga i pitao sto si dosao na motoru u sorcu i "siledzijci" jer sam ga ja preporucio i onda ispadam neozbiljan u ocima vlasnika firme


Citat: SSZGO poslato 04 Februar, 2016, 14:27
sorc i majica su ok za programera koji radi od svoje kuce i nije u kontaktu sa ljudima, sto sam tada radio, preko neta, i onda ne znas kakva su pravila u drustvu

sad kad radim posao sa ljudima uzivo, pravila su drugacija.

u pravu si, ali sastanak nije bio preko neta vec uzivo

nema veze objasnio sam im da si toliko dobar i strucan u tome sto radis da manjkas na drugim poljima i u medljujudskim odnosima i proslo je :D

Hattrick

Citat: Flavius Valerius Aurelius poslato 04 Februar, 2016, 14:32
Брате шта ћеш ти овде? Мислим, одради бан, ово ти је бар трећи или четврти у последљих месец дана. Како свима-тако и теби. Ово су твоје речи чисто да те подсетим ...


Pa predvideo je unapred, pa kad je radio modifikaciju Template-a za forum, ubacio je "SSZGO 24h Automatic Unban" funkciju.  [rofl]

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2016, 12:53
Citat: mkt poslato 04 Februar, 2016, 12:47
pa naucio je jbg  [facepalm]
Sad je postao Arapin... ;D
Laziæu jo¹ samo ko¾ica  da se secne,i njihov je 1000 odsto!! Tranzicija gotova!!  ;)
jin-jang

dzimika

tupavi sbb koji je poceo da mi naplacuje kablovsku a pojacalo je na kuci i uzimaju struju od mene za to pojacalo, bivsa koleginia zvala finansije a oni rekli pa ne koristi se vise to pojacalo i ja reko pa kad se ne koristi daj da raskacim struju sto i uradim juce i cela ulica nema kablovsku
jebeni idioti

SSZGO

Citat: mali_zmaj poslato 04 Februar, 2016, 19:22
Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2016, 12:53
Citat: mkt poslato 04 Februar, 2016, 12:47
pa naucio je jbg  [facepalm]
Sad je postao Arapin... ;D
Laziæu jo¹ samo ko¾ica  da se secne,i njihov je 1000 odsto!! Tranzicija gotova!!  ;)

arap ne jevrej
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Andreja

I Arapi seckaju ko¾uru. Ili se moj prijatelj Muhamed, Sirijac istripovao da je Jevrej :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

penzos

#17414
Seckaju mnogi! I hri¹æani (nova godina je po crkvenom kalendaru dan obrezivanja Isusa!) to zbog higijene! Zamisli kako je kada ti zapadne pesak za ko¾uru, a plus nema ba¹ vode za pranje!  [panic]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

penzos

Ne znam, nisam ba¹ toliko iskusan!  ;D
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: balcan girl poslato 04 Februar, 2016, 21:48
bices ako ga ne daj boze pokidas :D :D :D :P

...ti zna¹ kako se kida ko¾ura na .!. .... ajde be¾i bre...   8)  ;D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

u sustini mnogo lako :D :D za nepoverovati kako lakoooo :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!