Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

jel da odgovorim svima posebno ili æete djuture?? ajde djutureee :D :D :D nisam bre ja crveni krst pièka vam materina blesava :D :D :D ja za razliku od nekih biram sta jebem :D :D i ko je rekao da je muvanje ako te neko oèepi po bulji????? gde ste to èuli i ko vas je to pogresno nauèio???? :D :D :D :D a i uffe nemoj si blesav ko je rekao da se ja bijem fer?? :D :D :D :D :D :D :D pa nisam retard majku mu :D svako proseèno musko je jaèe od bilo koje zene :D :D :D necu ja tako da se igram :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Znaci kolena u muda, pesnica u grkljan? Krav Maga style :)

balcan girl

tako nekako i ukljuèi u to i sve sto je na stolu fla¹e, èase, piksle itd itd itd :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

viper

Zna¹ kako ka¾u ko se tuèe taj se voli 😂
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

balcan girl

to mozda kod tebe :D mene tako nisu uèili :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

bigbad86

Odem sa drugaricom da kupimo smart telefon, budzet jako ogranicen, 15 000 din max, gledali gledali, hardverski najbolji Tesla 3, 1Gb rama, kamera 8pix, 8Gb interne, hd ekran, dual sim stand by, bas njoj to treba zato sto nosi dva telefona neka drljava. Probali mi u radnji opalili par slika ok radi. Ae uzimamo. Dodjemo kuci, zvuk blago receno uzas, jako slabo se cuje. A ako pravis sam neki zapis pa reprodukujes preko telefona, jos crnje. Ali ono je bukvalno SMESNO. Sve ostalo radi lepo i brzo, download, igrice, aplikacije, puno rama za te pare... Ali zvuk djubre ne opevano, znaci bukvalno stavis uho na zvucnik i jedva nazires sta se prica. I pri malo losijem svetlu, treba mu tipa 5 sekundi da fokusira i slika od pritiska na dugme do okidanja fotografije. Sutra idemo da zamenimo, naterala se da poveca budzet na 20 000. Bice opet neka igranka, osecam.

DaChaS


Slaninar

Citat: bigbad86 poslato 02 Februar, 2016, 03:11
Odem sa drugaricom da kupimo smart telefon,

Tu se u startu zajebe¹. Baterija kratko dr¾i, da bi radio kako treba mora¹ dati preko 300 evra, kabast... ja ne znam kako ljudi sebe dovedu u situaciju da im je "pametan" telefon potreba, meni je i obièan mobilni vi¹e smetnja nego korist.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

monsterbnt

#17368
Citat: bigbad86 poslato 02 Februar, 2016, 03:11
Odem sa drugaricom da kupimo smart telefon, budzet jako ogranicen, 15 000 din max, gledali gledali, hardverski najbolji Tesla 3, 1Gb rama, kamera 8pix, 8Gb interne, hd ekran, dual sim stand by, bas njoj to treba zato sto nosi dva telefona neka drljava. Probali mi u radnji opalili par slika ok radi. Ae uzimamo. Dodjemo kuci, zvuk blago receno uzas, jako slabo se cuje. A ako pravis sam neki zapis pa reprodukujes preko telefona, jos crnje. Ali ono je bukvalno SMESNO. Sve ostalo radi lepo i brzo, download, igrice, aplikacije, puno rama za te pare... Ali zvuk djubre ne opevano, znaci bukvalno stavis uho na zvucnik i jedva nazires sta se prica. I pri malo losijem svetlu, treba mu tipa 5 sekundi da fokusira i slika od pritiska na dugme do okidanja fotografije. Sutra idemo da zamenimo, naterala se da poveca budzet na 20 000. Bice opet neka igranka, osecam.

Reci drugarici da uzme lumiu... Ne pada mi na pamet vise ikada da se vracam na android... Za taj budzet to je najbolje sto moze da uzme. Moja 630 j ekostala 115 eu... I radi bolje nego S3 koji sam imao pre nje
Smrt SVIMA!!!!

Hohštapler

bukvalno. Jeftin android radi dobro prvih mesec dana posle kad krene da se update i ostalo... postane i spor i iritantan.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

bigbad86

Ne slazem se. Imam ZTE blade V placen 12000 din evo skoro 2 godine me koristi. 1Gb rama/ Koristio kao navigacija do mora, znaci bukvalno 10 sati se konstantno punio, koristio GPS i stavio sam mu da ne gasi ekran. Evo sljaka i dalje. Pretprosle godine na moru 10 dana sam ga koristio kao hotspot "slao" internet preko wirelesa na druge aparate u sobi. Padao mi sa terase visoke 3 metra na beton... Ovo Tesli za kameru cemo da mu oprostimo jer je ipak jeftin telefon ali ovo za zvuk ne moze, ne cuje se da zvoni u tasni.

TEEfqd

sony xperia tipo, mali telefoncic, imam neku igo navigaciju koju sam koristio svaki dan po 8h godinu dana u poslu+slusao muziku. zvucnik vrhunski, nikad nikakve smetnje niti je nesto usporio.
pio je baru iz vode i grizao beton u vise navrata, kamera mu njesra. ja ne znam za sta ce ljudima neki ifoni picke materine. meni fon sluzi za muziku/komunikaciju u 99.9% slucajeva

SSZGO

da znas sta ce ljudima bolji telefon ne bi nosio taj krsh jelda :)

za posao brate... nasta ces da licis ako izvadis neko govance pred klijentom...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

monsterbnt

Da... Stvarno je sramota da nosis telefon koji ne kosta soma evra.... Sta ce ljudi da ti kazu...
Smrt SVIMA!!!!

TEEfqd

Citat: SSZGO poslato 02 Februar, 2016, 14:53
da znas sta ce ljudima bolji telefon ne bi nosio taj krsh jelda :)

za posao brate... nasta ces da licis ako izvadis neko govance pred klijentom...


nije nuzno da imas najnovije ako si uspesan.
a i da nisi, opet nije nuzno, sem ako posao kojim se bavis ne zahteva neki minimum tehnickih specifikacija fona koji moras da koristis u poslu.
meni konkretno da si trener ne bih imao zamerke da koristis pistaljku umesto najnovijeg ajfona da ti pisti

mrle

Citat: redshadow poslato 02 Februar, 2016, 15:03
meni konkretno da si trener ne bih imao zamerke da koristis pistaljku

duvao je u "pi¹taljku" kad je trebalo, sada mo¾e daima telefone, automobile od soma i soma $$$

TEEfqd

Citat: mrle poslato 02 Februar, 2016, 15:06
Citat: redshadow poslato 02 Februar, 2016, 15:03
meni konkretno da si trener ne bih imao zamerke da koristis pistaljku

duvao je u "pi¹taljku" kad je trebalo, sada mo¾e daima telefone, automobile od soma i soma $$$
to ne znam, ako je sve to postigao kao licni trener uspeh samo mogu da cenim.

mkt


bigbad86

Uzet Lenovo A5000, zadovoljni smo. I Tesla 6 je sranje, interfejs je los i zvuk je KATASTROFA. Jedino sto je prelep dizajn.

OKi

Citat: bigbad86 poslato 02 Februar, 2016, 18:09
Uzet Lenovo A5000, zadovoljni smo. I Tesla 6 je sranje, interfejs je los i zvuk je KATASTROFA. Jedino sto je prelep dizajn.
Kupio si ono ¹to nije >katastrofa< . ©ta te onda isteralo iz takta???