Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

O tome sam ooodavno razmisljao, msm i pisao ooodavno, mrsko mi da trazim al nije ni bitno... a kad sam mogo da napravim za TZRku ventil na izduvu koji je stalno otvarao i zatvarao u zavisnosti od obrtaja(sto je radilo duuuugo) ovo bi trebalo da bude jos lakse... al i ako ostvarim nekad nzm da l' smem uopste da to iznosim javno :D

Bori¹a

Citat: Ho¹tapler poslato 27 Januar, 2016, 00:32
preklapaèa. .. mehanizam.. ;)

meni zao da secem rep... a iz jednog dela sve ono pozadi... uzecu neki lastis i prelepiti :D

mkt

do kurca
uzmem jutros da nalijem vodu u hladnjak i zaboravim da vratim poklopac
malopre izlazimiz kola i primetim da se dimi nesto ispod haube, dignem i skapiram da sam izgubio jebeni poklopac
jbg

UFF


eclipse4

Citat: mkt poslato 27 Januar, 2016, 02:04
do kurca
uzmem jutros da nalijem vodu u hladnjak i zaboravim da vratim poklopac
malopre izlazimiz kola i primetim da se dimi nesto ispod haube, dignem i skapiram da sam izgubio jebeni poklopac
jbg


100 godine vozima ovaj auto,i letos reko daj da mu ocistim crevo od iberlaufa....to je znaci neopisivo sta je izaslo iz njega,ona smesa kao govna.....izduvao ga kompresorom,izglancao i vratio nazad.....da bi sad na -18 ugledao poruku na displej "low oil pressure stop!"....ugasim auto odmah otvorim haubu i pogledam ispod kad ono ceo motor pod uljem,sve mi izbacilo napolje na merac.....i da,pogodili ste smrzo je bio iberlauf.....da ga nisam ocistio ko i proteklih 100 godina verovatno da ne bi smrzo.....pitah se samo da li je moguce da moze tako nesto da se desi....

ЯЭВОЛУТИОН

ne postoji
low oil pressure
ili
no oil
ili no pressure

:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Citat: Bori¹a poslato 27 Januar, 2016, 00:55
Citat: Ho¹tapler poslato 27 Januar, 2016, 00:32
preklapaèa. .. mehanizam.. ;)

meni zao da secem rep... a iz jednog dela sve ono pozadi... uzecu neki lastis i prelepiti :D

Znam. I meni bi bilo ¾ao da seèem i nebi nikad sekao fabrièki rep. Sreæa pa je na SVu to neko odradio pre mene pa ja sad nemam tu gri¾u savesti! ;)
Samo promenim nosaè tablice, i ovako ovaj nije oriðiði nego neki skarabud¾.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

kolika je kazna za nemanje tablice?
da je lepo udomim pod sediste :D

ninja66


makinjo

Citat: Bori¹a poslato 27 Januar, 2016, 17:50
kolika je kazna za nemanje tablice?
da je lepo udomim pod sediste :D
Nema kazne dok te ne uhvate :D

Bori¹a

ja nisam u fazonu da bezim od policije po gradu, jer znam da u cacku nikakve sanse nemam... nego su postavili neke kamere mislim 4 u cacku pa ne bih voleo razglednice [rofl]

Glava Dole

Gde? Da znam da pripazim :D Ja sam video samo jednu na raskrsnici na kruznom putu, ona je bas uocljiva, drugo nigde...

aæimo

Kru¾ni tok u Preljini i u Konjeviæima, Ljubiæ oko kru¾nog toka i pijace, kru¾ni tok kod Medicine rada, kod Solida, kafane Car Lazar, raskrsnica kod Moravice. U centru grada нa op¹tini koja pokriva podruèje oko crkve, kamera na Domu kulture pokriva Gradski trg, jedna kamera nadzire Rajiæevu ulicu, parking prostor iza Doma kulture gde je relativno mraèan prostor.
Gradsko ¹etali¹te, raskrsnicu kod Telekoma, Dom zdravlja, dok se Gradski park osmatra sa osam kamera.

Рaskrnica kod Vojnog odseka, kod Slobode, Partizana, Crnogorca, kod Saobraæajne policije na Avlad¾inici,raskrsnica  Balkanske i Nemanjine ulice, kao i na raskrsnici Nemanjine i Svetozara  Markoviæa. Kamere se nalaze i na sportskim terenima O© Ratko Mitroviæ  i Medicinske ¹kole.

U tako malom gradu, moglo bi se reæi da su postavljene svuda.

Bori¹a

cini mi se da ima na zgradi rajfajzen banke, koja bi ono ulica kod poste jebem li ga... stepe stepanovica valjda
i kod moravice je sad kruzni tok, nije raskrcnica :D :D

aæimo


Glava Dole

Iako vas nisam bas razumeo pokusacu sutra da rasclanim to i ukapiram gde je koja... mada je verovatnije da ce uskoro na snagu stupiti novi uradi sam projekat elektricnog preklapaca tablice ;D

eclipse4


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 28 Januar, 2016, 04:01
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Januar, 2016, 09:41
ne postoji
low oil pressure
ili
no oil
ili no pressure

:)

Ne te razumem?
ce ti pojasnim

nizak pritisak ulja znaci ...da ili nema ulja ili nema pritiska....nizak pritisak ne postoji....to ti je kao kad te boli glava od vina....ili si mnogo popio ili si pijan pao i udario glavom o pod.....od vina ne bili glava...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Milos96 poslato 28 Januar, 2016, 03:20
Iako vas nisam bas razumeo pokusacu sutra da rasclanim to i ukapiram gde je koja... mada je verovatnije da ce uskoro na snagu stupiti novi uradi sam projekat elektricnog preklapaca tablice ;D

Morao bi da ugradi¹ senzor koji ti javlja da li je tablica preklopljena. Zamisli u vo¾nji èvakne¹ taster, a ono tablica nije podignuta ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hohštapler

 [veryangry]
Za nedelju dana zakazan oralni hirurg... vadi govna napolje! Jbm ti umnjake da ti jbm... kad pomerim vilicu kao da mi je neko nabio ekser u uho!


Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.