Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

eto :D osmica na ispitu :D kazem ja da mi to ide od ruke kad je usmeno :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

 [rofl] mislis bilo oralno?  potreban nam je odgovarajuci smajli za to

eto i posle rezolucija kaze da ne umes da koristis jezik a ti upravo zvanicno ocenjena sa 8

balcan girl

uop¹te necu da se upu¹tam u raspravu :D :D :D :D :D samo æu iskreno da kazem da se ocenjivao oral u praksi pala bi ispit, a rev ionako to ne zna na primeru tako da je njegovo mi¹ljenje ionako nebitno :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 21 Januar, 2016, 18:46
uop¹te necu da se upu¹tam u raspravu :D :D :D :D :D samo æu iskreno da kazem da se ocenjivao oral u praksi pala bi ispit, a rev ionako to ne zna na primeru tako da je njegovo mi¹ljenje ionako nebitno :D :D :D :D :D

a sta sam ja rekao...umem da procenim....znas tehnika kod muskaraca i zena se razlikuje....primenujes pogresnu taktiku i palacas jezikom....aj polako na redtube na doobuku....ne moras sve lekcije.....idemo jedno po jedno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Ja samo da javim da je operacija uspela, pacijent za sad ziv i vise ne piski :D Odrao sam se da poskidam stari silikon sa dihtunga, grebao noktima, cackalicom ga vadio iz poklopca, sve lepo oribao i odmastio deterdzentom za sudove, namazao silikon na poklopac pa utisnuo dihtung u kanal a visak prstom ocistio sa unutrasnje strane, druga strana je ravna pa prstom tanko samo malo namazao, namestio, ostavio da se osusi, zagrejao ga 15min u leru da nema velikom pritiska ulja a da ga temperatura jos malo dodatno stvrdne, probao i... sve oko poklopca suvo :D
Masne maske na masan motor nisam hteo da vracam, sad mora sve to da se odmasti pa onda... provozao se do tempa, kupio bombu apatinca i kilo pomfrita, zasluzio sam, ceo dan nista u usta nisam stavio... resio sam il idem s njim u nabavku il trpim gladan :D Kasirka kaze da nisam normalan sto sad vozim i da bi mi ona oduzela motor i tako :D Pre ostajale lokve gde god stanem a sad suvoo :D

Da, i dolio sam oko 200-300g svezeg bardala i to je bilo dovoljno da se nivo vrati na max :)


goranvojska

i ja bi ti oduzeo motor.ne bih o tome ovde.kad se vidimo objasnicu ti.

mali_zmaj

a ta kasirka,jel mlada,starija... mislim unesi se u pricu,sta si se stiso!!! hhahaheh
jin-jang

balcan girl

e zmaju on da zna ne¹to ne bi na minus deset jahao motor veæ kasirku :D :D :D :D jo¹ je mlad ima vremena nauèiæeeee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Glava Dole


balcan girl

pa ko da nema tamo nesto mladjeeeee :D ajde ne seri :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

mozda voli matore i brkate babe pa ide kod tih kasirki

Glava Dole

Citat: Bori¹a poslato 21 Januar, 2016, 21:39
mozda voli matore i brkate babe pa ide kod tih kasirki

Obozavam ih prosto... a ti? Ne vadis ga iz mladjih kasirki aa? :D

Bori¹a

ja imam jednu od 17 leta, nije kasirka ali me voli ;)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

dok voli da se jebe, nek se pravi boli me kurac [rofl]

Hohštapler

Bori¹a sad prièa¹ konaèno prave stvari!!!
I zavidim... sa 17 su najbolje...
zategnute ko struna,  meka ko¾a, uhvati¹ je a ona sva drhti... jooooj...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

bila je dobra i sa 16... znamo se duze [rofl]

balcan girl

oooo boze me saèuvaj i sakloni  [pop] [pop] [pop] znaèi da oèekujem poruke opet balcaaaan javi seeee hitnooo mi treba¹ ne¹to da te pitaaaam  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Grof

Vic sa FB:
- Tata ti si me slagao !!! Danas smo imali cas sexologije i nastavnica nam je lepo objasnila da moj decko nece umreti ako imamo sex, iako smo oboje sesnaestogodisnjaci!
- Umrece cero, umrece....

:D

joka

 [rofl] [rofl]  Umreæe, ako se tata pita!   [rofl]  A nastavnici ( srednji prst)