Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 14 Januar, 2016, 21:19
Daj bre ljudi, ja bas hteo da se zenim, ali vidim nista od toga, hvala sto ste me na vreme upozorili  ;D [klanjam_se]

Nemamo mi ni¹ta od 'fala, plati pivo! ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Jes vala,uzvracam krs,vec kad se nerviram,daj pivo da se oladim!! bem ti sunce...,jos me drzi!!!
jin-jang

dzimika

Citat: Biker-Boy poslato 14 Januar, 2016, 21:19
Daj bre ljudi, ja bas hteo da se zenim, ali vidim nista od toga, hvala sto ste me na vreme upozorili  ;D [klanjam_se]

vidis, ja kad sam pitao ove ozenjene sto mi ranije nisu rekli nemoj da se zenis oni mi rekose "sto tebi da bude bolje nego nama"

ЯЭВОЛУТИОН

Nije on kriv....jednostavno nije vaspitan da bije zenu.....kao i vecina nas....ja sam moju...koja kenja svaki dan i svaki dan zasluzi bar cusku, par puta pakovao i pare za taksi davao....prvi put nije otisla zbog deteta, drugi put zato sto dete nije htalo (jebi ga kod tata i soba i sony i komp i bazen i motor) , treci pu nije otisla jer je beba bila mala....u nekom odredjenom intervalu poludi i krene sa teorijom kako nemoze vise da me trpi.....ni ja bre ne mogu sebe da trpim...to nije nista novo....ali i nju ne mogu da trpim pa trpim...jebi ga to je zivot u dvoje....kad god zafali para pominje prodaju nekog motora...a rekao sam joj da sam ja moje motore prodao....ovo sto je ostalo su mi deca.....i ako joj se ne svidja moze kod mame (sa kojom ne prica) ili kod tate(koga ne podnosi) ....a posle ja los covek...ja volim moje roditelje i oni vole mene....i moju decu....a nju, ne moraju da vole....ni ona njih.....samo postovanje.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

ma nema tu sta da se bije,meni je ispod casti da udarim zenu..,mislim rukom..,noga je vec sasvim druga stvar,  ;)
ali bem mu sunce, sam si rekao samo postovanje...,mislim ucjene i ultimatumi...jbg. o cemu mi to pricamo...
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

one pickom ucenjuju u startu.....posto prodje onda funkcionisu kao kompjuter ....1 i 0...ima prolaz , nema prolaz....sto vise ima prolaza to vise ucenjuje.....cak i ako nema prolaz ipak ce po koji put pokusati ucenom....je imam ortako koga zena hrani kao kralja....on krka i zadovoljan....svasta nesto ga jebe da bi dobio klopu ali tu nasla prolaz i koristi to....
Kako kad detetu koje place dozvolis sve da ne bi plakalo....onda je plac nacin da dobije sta god hoce.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Ode KTM 990 Adventure. Na Highbury na 50m od policije na konjima.


mkt


aæimo

Bojane, do qrca bas.

mozda zavrsi kod nas pa bude free shiping i imas preko leta cime da se vozis i ovde.

mkt

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Januar, 2016, 23:21
one pickom ucenjuju u startu.....posto prodje onda funkcionisu kao kompjuter ....1 i 0...ima prolaz , nema prolaz....sto vise ima prolaza to vise ucenjuje.....cak i ako nema prolaz ipak ce po koji put pokusati ucenom....je imam ortako koga zena hrani kao kralja....on krka i zadovoljan....svasta nesto ga jebe da bi dobio klopu ali tu nasla prolaz i koristi to....
Kako kad detetu koje place dozvolis sve da ne bi plakalo....onda je plac nacin da dobije sta god hoce.....

Lazic

Citat: Bojan poslato 14 Januar, 2016, 23:54
Ode KTM 990 Adventure. Na Highbury na 50m od policije na konjima.


Pored svih kamera...

Hohštapler

Citat: Laziæ poslato 15 Januar, 2016, 09:00
Citat: Bojan poslato 14 Januar, 2016, 23:54
Ode KTM 990 Adventure. Na Highbury na 50m od policije na konjima.


Pored svih kamera...
pratim dosta britanskih vlogera, meni je nezamislivo koliko se tamo kradu motori... to je neverovatno!  kako? Policiju boli qrac? ©ta posle rade s njima?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

Stvar je u tome da se ni ne kradu uop¹te, samo se malo varaju osiguranja tj, uzima im se na malo kvaran naèin vi¹ak para koji nisu zaradili po¹teno..

bigbad86


ЯЭВОЛУТИОН

zapravo drzava stiti prave lopove...osiguravajuce kuce.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Flavius Valerius Aurelius

#17055
Citat: hurricane poslato 15 Januar, 2016, 09:40
Stvar je u tome da se ni ne kradu uop¹te, samo se malo varaju osiguranja tj, uzima im se na malo kvaran naèin vi¹ak para koji nisu zaradili po¹teno..

Iskreno, zaista bi bilo dobro da je to tacno.
Kad su meni digli motor, znao sam da moram da cekam minimum 30 dana za novac (u slucaju da ga nadju) Potrebno je mnogo prepucavanja sa osiguranjem oko cene vozila (fair market value). Posle 2 meseca isplatili 77% vrednosti motora od cene koju sam dao za taj isti (gde su pa taj broj iskopali?), jer su panduri nasli ram sa plocicom vin broja inace bi ko zna koliko odugovlacili. Novac mi dali, ali TEK posto mi oduzeli dodatnu sumu jer sam imao "deductible coverage" kao i svi ovde (gugluj). Napominjem, Dukati je bio potpuno nov kad je ukraden, ali to je ono sto osiguranje zove "vehicle depreciation rate" i tako odredjuju cenu isplate. Nemam pojma kako ce Bojanu biti u Engleskoj ali meni je cena osiguranja skoro duplirana za sledeci motor posle kradje. To ce on znati tek kad pozove svoje osiguranje i pokusa da osigura sledeci ili isti ako ga nadju.

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2016, 14:16
zapravo drzava stiti prave lopove...osiguravajuce kuce.
Tacno tako. Pljus k'o vrata.

Hurricane

..naravno da nisam mislio na sve nestanke motocikala preko, ali op¹te je poznata ova igranka sa osiguranjem...

kad se doda to na broj stvarno ukradenih onda je to poprilièna cifra...

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Januar, 2016, 09:34
Citat: Laziæ poslato 15 Januar, 2016, 09:00
Citat: Bojan poslato 14 Januar, 2016, 23:54Ode KTM 990 Adventure. Na Highbury na 50m od policije na konjima.


Pored svih kamera...
pratim dosta britanskih vlogera, meni je nezamislivo koliko se tamo kradu motori... to je neverovatno!  kako? Policiju boli qrac? ©ta posle rade s njima?
Mislim da je u Australiji jos gore.
Jednog motovlogeru su ukrali dva motora :(
Ima cak snimak kako mu drugaru kradu motor u sred bela dana ispred teretane :(

ЯЭВОЛУТИОН

U londonu je moj drugar trzio da plati samo osnovno osiguranje za motorcikl, bez rizika od kradje i bez ostalih stvari.....nisu hteli da mu osiguraju motor uopste....otprilike te teraju da im platis za nesto sto kad se desi oni diktiraju koliko ce da ti plate....
Kako mi rece manji je problem kad imas udes a nisi kriv....ali ti jebu kevu ako jesi....beskonacni malusi za svakojake gluposti....zadnji put su otvarali firmu da bi registrovali 20 automobila....posto se malus vezuje za vlasnika vozila , kad auto promeni vlasnika nema malusa.....isplativije je odrzavanje firme jedno vreme nego placanje osiguranja...,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: mali_zmaj poslato 14 Januar, 2016, 21:45
Slaninaru djete ide majci,ali ces ga vidjati vikend,ili svaki drugi itd...,ili vec kako sudija odredi....,mislim ,ako nista drugo decko dobro zaradjuje ima da mu nadjemo advokata u PM dobroga..,pa da se karamo po sudovima..,mislim na kraju krajeva,najbitnije je da on napokon isuce muda i stane u kraj budali dok jos moze...,jos malo pa ce biti kasno za sve..

To ako su ljudi normalni - onda ti ni ne treba sud. Ako ide na sud, barem kod nas... zlo. Mu¹karac pu¹i po defaultu.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen