Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx


UFF

Citat: mkt poslato 12 Januar, 2016, 02:37
e daj da se slikam sa pitonom jbt tj ako je izvodjlivo sa svim pitonima od jednom na gomili jer samo tako volim

ponesi opremu  [cheers]

mada sam juce prodao jednog od 3+ metara ali bice kandidata za slikanje

balcan girl

eee tuzno pijete a ne zovete c.c.c..cc. treba da se stiditeeeee sviiiii :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Lazic

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2016, 00:29
legenda kaze ko od revolucije vidi ladno pivo umrece u najgorim mukama
Ako nisam umro a da ne znam, vi¹e puta video 'ladnih piva... ;D

Kostić

prosuo sam eksere na sto metara ispred i posle gara¾e po barama. to je za one koji voze srebrne nemce i oæe mene pijanog sa sve fla¹ama da upla¹e. spremio sam i dve prazne fla¹e od tuborga ako ekseri ne pomognu. pa vi jurite kroz moju ulicu.

balcan girl

komsinica iznad mene ubija sa dinom merlinom, zeljkom joksimovicem i ostalima najjaèe moguce :D znam joj ceo repertoar napamet do sad :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: kosta66 poslato 12 Januar, 2016, 09:21
prosuo sam eksere na sto metara ispred i posle gara¾e po barama. to je za one koji voze srebrne nemce i oæe mene pijanog sa sve fla¹ama da upla¹e. spremio sam i dve prazne fla¹e od tuborga ako ekseri ne pomognu. pa vi jurite kroz moju ulicu.

[rofl] izbusices gume na tvom zuto plavo belom motoru

Lazic


penzos

I posle ti svrate neki fini ljudi na gajbu, i jbg


Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Hohštapler

to je plavo beli motor ¾ute boje. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

kole razumem ja sve, upoznali smo se i okej si ali ako si stvarno bacio eksere da bi ljudi busili gume, ti stvarno nisi normalan... cak i bezobrazan... i ko ide polako ce da probusi

Vaske4s

Citat: balcan girl poslato 12 Januar, 2016, 00:11
pa sta mislite sto sam ja dobila otkaz u lillyu :D :D :D zato sto ja imam dugaèak jezik a doduse i kratak fitilj :D svasta je tu bilooooo :D :D :D



I traveled each and every highway
And more, much more than this, I did it my way

balcan girl

to je odprilike taèno :D samo veæina nema nameru da se dzapa za pare sa narkomanima ali bukvalno sve sto fali plaæaju iz dzepa :D uvek i stalno i na svaku platu :D ne uzima ti jednom posle popisa, nego ti uzima od svake plate bar 500 kinti a posle popisa i vise ako je manjak veliki :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

Budale kompletne..,mi smo u firmi nadoknadili minus,za koji nismo uz sve napore uhavizali kako je nastao,ali nam niko nije odbio od plate,nego smo dobili rok do popisa da ga lagano rijesimo,i za sest mjeseci od baksisa i viskova smo ga nulirali....,dali nam je neko gurno ruku u kasu,ili nas je neko zajebao..pojma nemam,nismo skontali,ali smo lagano uspjeli vratiti..,al ako neko ukrade nesto,od robe,to ja ne mogu da iskontrolisem..,nemam ja vremena da drzim strazu,izdam robu i odem,ako je majmun pa hoce da ukrade,ja ga sprijecit ne mogu da uzme sa drugih kolica sa tudjom robom nesto..
jin-jang

balcan girl

s obzirom da sam ja imala "izuzetnu" seficu ona je inaèe kasirkama pravila manjak :D zabranila im je da same broje pare nego im je ona sravnjavala kasu pa su naravno uvek bile u manjku :D ja sam se malo bunila malo na kvarno brojala pare i na kraju se zalila u direkciju :D stigao je mail da to ne sme da radi al je to nije spreèavalo da radi drugima jbg :D ostale se nisu bunile jbg imale su decu ja sam se bunila non stop :D doduse jednom mozda dva puta je zamalo bio i fizièki okrsaj pa se onda smiri trèka za mnom i zove me irenice :D :D kad sam dobila otkaz bivse koleginice mi rekle da je na posao i s posla odlazila taxijem jer je bilo frka da cu da je saèekam :D jbg ja sam to vreme provela pijuci po kafanama od srece :D jer mi je cale zabranio da dam otkaz u fazonu nece da me finansira ovako ja sam dobila otkaz nisam ga dala :D :D :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

a inaèe u jagodini za zensko nema posla ukoliko nece da rasiri noge :D doduse ja sam matora za to tako da imam srece :D :D :D :D :D a i palma je malo zlopamtilo pa ne mogu da radim u svakom sluèaju dok debeli ne crkne :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Sta si mu radila :)?

balcan girl

ja vala nista :D tata je :D :D :D :D ja samo necu da stojim u stavu mirno kad se on pojavi i gledam onakoooo malooooo ispod okaaa i sa visineee :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

balcan girl

doduse moj tata je mene huskao da premlatim seficu i da bacim molotovljev koktel u radnju kad sam dobila otkaz :D :D c.c.c.c.c..c pandur a tako razmisljaaa mislim sta reci :D a posle dodje u srbiju i kaze mi ajde da se smiris malo samo divljas :D :D :D rekoh nemam na koga pièka ti materina bas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

makinjo

Vec sam mislio da si ga malo davila :)