Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 02 Januar, 2016, 23:32
Nije danas al jeste juce... najgora nova u mom zivotu, naso sam mrtvog dalmatinca u fotelji koju je najvise voleo u radionici, sve bilo ok vece pre toga, jeo, igrao se... preko dana ga isto vidjali itd i uvece odem da ga nahranim a on mrtav u onom polozaju u kom obicno i spava... srcani udar 99%, uhvatilo ga na spavanju najverovatnije(cim ga niko nije cuo da je zacvileo il tako nesto a deli nas samo zid od njega)...
Kad sam ovu noc preziveo... zivecu 100god... treso sam se ko prut, vristao od muke kolko sam ga voleo... ni ja ni keva ni cale nismo trenuli niti smo mogli da jedemo uopste ceo dan do malo pre... caleta prvi put video da se rasplakao u zivotu, ja moram da se vratim u cacak sto pre, nmg ovde da izdrzim vise... ma kad vidim obican cetinar ispred kuce ja zamisljam njega kako ga zapisava...
Jbte a 3 nedelje nisam bio kod kuce, on ko da me cekao da se pozdravimo, jedno vece smo bili zajedno i sutradan otiso... bas na prvi januar... kako ja ikad da vise slavim novu kad je to godisnjica mom lepotanu

Uh, moj kuèeæi kreten ima 5 godina, proletelo kao dan... :(




Citat: mareskin poslato 02 Januar, 2016, 15:28
Citat: Laziæ poslato 02 Januar, 2016, 12:27
Eh, bio lep ¾ivot tada... Zato danas kostobolja...

Ontopic:
posle vi¹e decenija, veæ mesecima me ja ne izbacujem iz takta... ©to bi bilo super da nemam de¾urnog izbacivaèa iz takta...

Da pogodim. ®ensko je u pitanju? ;D

a jok, vanzemaljac... :(

goranvojska

bas me cudi.ta nezna stvorenja hahahahahah

Lazic

Jeb'o im pas mater. Kad nisam k'o uff...

UFF


Lazic


mkt

#16825
sve sam sjebo  :(
! No longer available

mareskin

Citat: Lazić poslato 03 Januar, 2016, 02:38
Ubodem i odem... :D

Misliš ko Darko na transfuziji? :D

P.S. Posle ni poruku da pošalje.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


Ivicat

Kreteni, opet ih iznenadio sneg u januaru.

mali_zmaj

E ovo sam zaboravio,kreteni gasterbajterski,ne svi,ali neke treba zatuci usranom motkom. Napokon se izvucem iz zavejane firme,uz jedno blaze zaglavljivanje u snijegu,kad na malo od kapije zaglavljeni merc svicarskih tabli..,ajd napred nazad,ma ni da mrdne,neke jebacke siroke gume,nizak..,unutra napirlitana teta,i ciko u kosuljici i hlacama na peglu..odguramo mi njega malo sa strane i ja mu kazem da stavi lance kad on meni ni pet ni sest isfrustrirano kaze nemam lance!!! Pa pizda ti materina imas auto od 50 hiljada maraka i nisi se sjetio da kupis lance,i da ih imas posto je vjerovali ili ne januar,samo sam se okrenuo i otisao,ma ko ti jebe mater,i treba da se zaglavis kad si bahat.. i izgleda da je u svicarskoj ljeto,kad mu ne trebaju lanci u januaru.
jin-jang

balcan girl

nije tamo leto al tamo asfalt isto kao i u austriji kod mog oca suv brate iako pada sneg :D :D njima lanci tamo ne trebajuuuu :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mali_zmaj

pa balcan sestro draga,kad ides u cacevinu,djedovinu tj balkan,trebas da poneses i to redom>
1 gumene cizme
2 asov
3 lance
4 pare za policiju
5osiguras auto u slucaju kradje
6 kupis najskupli android da se kurcis u selu

mislim to su osnove..
jin-jang

balcan girl

i sa free shopa èokolade za decu iz familije :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hattrick

I po 200€ za svakog iz familije ko zakuka na nemastinu  :)

goranvojska

a kafa alvorada iz austrije i bonkampo iz svajcarske a?

mi¹ko_kolo


goranvojska


bigbad86

Ja nikad nisam montirao lance.Nikad ih nismo ni nosili u kolima. Nemaju bre pojma ljudi da voze po snegu, pogotovu oni sto misle da se gasom izvadis iz svake situacije. Vise od polovine ne zna da zaljulja auto na kvacilo kad izlazi iz gliba.

eclipse4

#16838
Citat: Hattrick poslato 03 Januar, 2016, 20:21
I po 200€ za svakog iz familije ko zakuka na nemastinu  :)

Za to ce ti reci "pa ja ako radim tamo ne gazim po parama"

Nemoj previse da spavas na to uvo o 200e  [rofl]

Citat: bigbad86 poslato 03 Januar, 2016, 21:50
Vise od polovine ne zna da zaljulja auto na kvacilo kad izlazi iz gliba.

Pa onaj tamo ko jos ima kvacilo na auto je isto ko neko ovde koji seca soni erikson 688 za strukom :-)

80% dece misle da je krava lila (bila je anketa nije zajebancija) a ce znaju da vade automatik iz gliba na kvacilo heje

Kostić

Citat: bigbad86 poslato 03 Januar, 2016, 21:50
Ja nikad nisam montirao lance.Nikad ih nismo ni nosili u kolima. Nemaju bre pojma ljudi da voze po snegu, pogotovu oni sto misle da se gasom izvadis iz svake situacije. Vise od polovine ne zna da zaljulja auto na kvacilo kad izlazi iz gliba.

aj sad, pa treba imati lance. ne mo¾e ba¹ svuda da se proðe. ja sam pre nekoliko godina pre¹ao zlatibor sa letnjim gumama, al me ko¹tao ceo jedan dan, dva rezervoara goriva, kvaèilo i jo¹ pokoje¹ta. da sam imo lance u¹tedeo bi lepo, al se nebi dobro proveo. moj matori je sedamdesetih peo ¹leper ispred kampa, al sa komplet opremom. a ovi dana¹nji instant vozaèi sa savremenim automobilima koji maltene rade sami, sa dana¹njim 'zimskim' gumama, koje se poglave po gradu sovo jade od snega, e pa jebiga. sve je to svileno roðeno i uvek je drugi kriv. sa druge strane, kad vreme poludi po glavi po zabitima srbije, bez a¹ova i opreme, te¹ko æese proðe. i d¾ak soli u gepek, iako so ne radi kad zagudi i zaveje.