Glavni meni

Sta vas je danas ''izbacilo iz takta'' ....?

Započeo Kengur, 05 April, 2012, 11:22

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Kostić

Citat: petar357 poslato 31 Decembar, 2015, 21:13

Vlasti se menjaju, manje ili vise su (ne)uspesne i to je jedno,  a Srbija je nesto sasvim drugo.

ene ti jo¹ jedan plus. usput, ova usrana, jebena, mrtva i govnjiva srbija mi je upropastila fabriku koja mi je hranila porodicu i plaæala raèune, ¾ivot i nadu jo¹ sa poèetka njene vladavine, nakon smrti æopavog. od tad samo tra¾i, uzima i preti.

Jebem je u usta govnjiva.

o 'patriotizmu' i ljubavi prema rodnoj grudi, ¹umadiji, rakiji, prirodnim lepotama, na¹im ¾enama i tako dalje, ne bih da komentari¹em. ja govorim srpski od roðenja. iskljuèivo.

Gavrolini

Ja nekako imam stav da ni jednu fabriku nije unistila drzava vec rukovodioci i sami radnici.  Primer sabacke zorke, svi su krali , iznosili su radnici i direktori. I onda kao propala fabrila, pa kako  da ne propadne kad niko nista ne radi a svi kradu. U trecoj smeni svi spavaju,piju...

Kostić


mareskin

Citat: Gavrolini poslato 01 Januar, 2016, 21:01
Ja nekako imam stav da ni jednu fabriku nije unistila drzava vec rukovodioci i sami radnici.  Primer sabacke zorke, svi su krali , iznosili su radnici i direktori. I onda kao propala fabrila, pa kako  da ne propadne kad niko nista ne radi a svi kradu. U trecoj smeni svi spavaju,piju...

Tako je bilo sa mnogim firmama. Svi su se pravili blesavi dok su nosili kuæi ili primali platu za nerad. A kad je do¹lo do kraja onda je neko drugi kriv.
Mislim na primere sa kojima sam lièno upoznat.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

p0peye

А смејали смо се када смо гледали "Тесну кожу"...
Уосталом - исто и када смо гледали "Топ лису надреалиста"...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

goranvojska

Citat: mareskin poslato 02 Januar, 2016, 03:38
Citat: Gavrolini poslato 01 Januar, 2016, 21:01
Ja nekako imam stav da ni jednu fabriku nije unistila drzava vec rukovodioci i sami radnici.  Primer sabacke zorke, svi su krali , iznosili su radnici i direktori. I onda kao propala fabrila, pa kako  da ne propadne kad niko nista ne radi a svi kradu. U trecoj smeni svi spavaju,piju...

Tako je bilo sa mnogim firmama. Svi su se pravili blesavi dok su nosili kuæi ili primali platu za nerad. A kad je do¹lo do kraja onda je neko drugi kriv.
Mislim na primere sa kojima sam lièno upoznat.
pa nekad se islo u firmu da se primi plata i visak.kad je pocela plata da se zaradjuje e to je postao problem jer je trebalo da se radi.

Lazic

#16807
Eh, bio lep ¾ivot tada... Zato danas kostobolja...

Ontopic:
posle vi¹e decenija, veæ mesecima me ja ne izbacujem iz takta... ©to bi bilo super da nemam de¾urnog izbacivaèa iz takta...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 02 Januar, 2016, 12:27
Eh, bio lep ¾ivot tada... Zato danas kostobolja...

Ontopic:
posle vi¹e decenija, veæ mesecima me ja ne izbacujem iz takta... ©to bi bilo super da nemam de¾urnog izbacivaèa iz takta...
ja vec godinama cujem samo prvu rec i posle biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip, da nije tako dobijala bi batine svaki dan....ima srec sto sam na reme ugradio biper.....ako zeli bas nesto vazno da mi saopsti, mora to da uradi mirnim glasom stalozeno i polako, kako bi prevarila biper....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Laziæ poslato 02 Januar, 2016, 12:27
Eh, bio lep ¾ivot tada... Zato danas kostobolja...

Ontopic:
posle vi¹e decenija, veæ mesecima me ja ne izbacujem iz takta... ©to bi bilo super da nemam de¾urnog izbacivaèa iz takta...

Da pogodim. ®ensko je u pitanju? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: Gavrolini poslato 01 Januar, 2016, 21:01
Ja nekako imam stav da ni jednu fabriku nije unistila drzava vec rukovodioci i sami radnici.

Ja nekako imam stav da riba smrdi od glave.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bigbad86

I ti si u pravu. Sefovi su ti koji dozvole radnicima da kradu. Ja bih postavio rigorozne kotrole u fabrikama i ako neko iznese makar jedan sraf, odma otkaz. To FIAT radi ovde u Kragujevcu, svakog dana se nasumicno pretresaju radnici da ne iznesu nesto zato sto stalno nestaju delovi iz magacina koji uopste nisu jeftini.

Bori¹a

gta 5 koji se instalira vec 3 i po sata... jebo mu ja majku

VR 46

Ja instalirao i krekovao i kliknem da udjem kad ono imam 32-bitnu sedmicu a treba 64-bitna  [samoubistvo]
Twist of wrist!

Bori¹a



6h se instaliralo govno i izbaci gresku???????????? jebo mu ja majku

mali_zmaj

jin-jang

eclipse4

ni jednu fabriku nisu unistili radnici vec samo direktori....radnici su se hranili otpacima direktora i ostalih glavonja....

a na kraju za sve odgovarali oni sto su najmanje i uspeli da ukradu...

Glava Dole

Nije danas al jeste juce... najgora nova u mom zivotu, naso sam mrtvog dalmatinca u fotelji koju je najvise voleo u radionici, sve bilo ok vece pre toga, jeo, igrao se... preko dana ga isto vidjali itd i uvece odem da ga nahranim a on mrtav u onom polozaju u kom obicno i spava... srcani udar 99%, uhvatilo ga na spavanju najverovatnije(cim ga niko nije cuo da je zacvileo il tako nesto a deli nas samo zid od njega)...
Kad sam ovu noc preziveo... zivecu 100god... treso sam se ko prut, vristao od muke kolko sam ga voleo... ni ja ni keva ni cale nismo trenuli niti smo mogli da jedemo uopste ceo dan do malo pre... caleta prvi put video da se rasplakao u zivotu, ja moram da se vratim u cacak sto pre, nmg ovde da izdrzim vise... ma kad vidim obican cetinar ispred kuce ja zamisljam njega kako ga zapisava...
Jbte a 3 nedelje nisam bio kod kuce, on ko da me cekao da se pozdravimo, jedno vece smo bili zajedno i sutradan otiso... bas na prvi januar... kako ja ikad da vise slavim novu kad je to godisnjica mom lepotanu

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

goranvojska

e iz istog razloga ja vucjaka ne cuvam vise.to je clan u kuci......to su neverovatni i nenadoknadivi gubici.razumem te 100%